Konference “See the Future” – 17. a 18. listopadu 2020

Ve dnech 17. a 18. listopadu se koná online konference “See the Future“ společnosti Enago na téma „Budoucnost výzkumu a vysokoškolského vzdělávání.“ Mezi vystupujícími uvidíte např. laureáta Nobelovy ceny za medicínu (hlavní projev) nebo osobnosti z top managementu největších světových vydavatelství v oboru STM (Elsevier, Wiley, American Chemical Society) včetně předního vydavatele open access titulů (Hindawi).

Z dalších řečníků konference je možné zmínit:

• vedoucího oddělení pro výzkum na Harvardově univerzitě
  • zakladatele a generálního ředitele jedné z předních světových organizací pro hodnocení univerzit – QS
  • ředitele mezinárodních programů v NCURA (National Council of Research Administrators)
  • regionální mluvčí pro Japonsko, Čínu, Koreu, Rusko a SNS, LATAM a Střední východ.

Zváni jsou zástupci knihoven, managementu univerzit a odborných institucí, ale také samotní vědci a vydavatelé odborných periodik.

Podrobnější informace ke konferenci včetně instrukcí k registraci naleznete zde:

Publikováno: Pátek 13.11.2020 00:00