E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english PřihlášeníNabídka pracovních míst

Pro absolventy Přírodovědecké fakulty UK připravujeme nabídku pracovních míst ve spolupracujících externích společnostech. Aktuálně si můžete vybrat z následující nabídky:

Biotechnologický ústav AV ČR, v. v. i. hledá  laborant / lab manager/ laborantku  do Laboratoře strukturních proteinů.

Stáž s možností přivýdělku - Glopolis, o.p.s., hledá dva šikovné lidi pro analytickou, informační a koordinační výpomoc, start ihned, 1-3 dny v týdnu, po dobu 6-12 měsíců.  Mladý přátelský, motivovaný a podporující tým. Odměna za vypracované výstupy dle dohody. 

Zemědělská akademie a gymnázium Hořice  hledá učitele/ku výuky předmětu zeměpis na střední škole; plný úvazek; nástup od 1.9.2021.

Generální ředitelství cel hledá přírodovědního analytika/analytičku hned na tři pozice.  Nástup 1.7. 2021, termín podání žádosti do 31.5.2021. 

Gymnázium F.X. Šaldy Liberec hledá vyučující/ho chemie a/nebo biologie. 

Menší soukromá ZŠ Edisona v Praze 4- Modřanech hledá do svého týmu zapáleného kluka/chlapa nejlépe na 3 dny v týdnu (od 8:30 do 14:30), odměna DPP 1500 Kč/den. Náplní je práce s dětmi,  nejlépe 1-2 dny mimo učebnu - v přírodě a zajímavý by byl kolega, který by o rostlinách a zvířátkách uměl poutavě vyprávět.

Ústav makromolekulární chemie AV ČR, v. v. i. vyhlašuje výběrové řízení na pozici výzkumného a vývojového pracovníka do Oddělení NMR spektrometrie a rtg. difrakce., který by se věnoval práškové rtg.difrakci, maloúhlovému rozptylu (SAXS) a rozvoji NMR a rtg. krystalografie farmaceutických a organických mřížkových a polymerních materiálů. Nástup ihned, přihláška do 30.5.2021. 

Společnost Contipro nabízí trainee program pro absolventy magisterských/inženýrských oborů s maximálně jedním rokem praxe. Výběrové řízení proběhne online formou 20.5. 2021. Nástup možný v září 2021, v lednu 2022 nebo dohodou. 

Ředitel Ústavu hematologie a krevní transfuze vyhlašuje výběrové řízení na pozici náměstek úseku pro vědu, výzkum a vývoj. Nástup dohodou, uzávěrka přihlášek do 30.4.2021. 

Město Třeboň vyhlašuje výběrové řízení na pozici referenta/referentku životního prostředí. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný od 2021. Přihlášky, prosím, zasílejte do 16.4.2021.

The Institute of Biotechnology of the Czech Academy of Sciences announces a selection procedure  for a position: Postdoctoral fellow of a research project “Centre for Recombinant Biotechnologies and Immunotherapeutics (CEREBIT)”. Application deadline: April 30, 2021. Start date: June 1st, 2021.

The Institute of Biotechnology of the Czech Academy of Sciences announces a selection procedure  for a position: PhD student position of a project “Small binding proteins targeting immune checkpoint proteins as novel diagnostic and cancer prognostic tools“. Application deadline: April 16, 2021. The position is open since July 1st, 2021

Nezisková ogranizace OBRAZ - obránci zvířat hledá posily, a to Koordinátora/ koordinátorku kampaně, Koordinátora/koordinátorku sociálních sítí, Koordinátora/ koordinátorku proveganské kampaně a Volavku.

Ministerstvo životního prostředí hledá referenta/referentku v odboru druhové ochrany a implementace mezinárodních závazků, a to na dobu určitou do 31.12.2022. Předpokládaný nástup je 1. červenec 2021.  Zájemci, hlaste se do 23. dubna 2021.

Institute of Biotechnology of the Czech Academy of Sciences announces an open competition in accordance with the Act No. 283/1992 Coll. on the Czech Academy of Sciences, and the Statutes of the Czech Academy of Sciences for a position: Postdoctoral researcher in metabolism and multi-omics. Appliction deadline: 31.3.2021

The Institute of Physics of the Czech Academy of Sciences , Department of Dielectrics, invites applications for the position of the Postdoctoral researcher in physical chemistry. Starting in 2021 (preferably from April/May/June), guaranteed until the end of 2021. Possible extension for two more years. Review of applications will start March 20th and it will continue until the position is filled

Centrum experimentální medicíny IKEM, Laboratoř experimentální hepatologie, nabízí volné místo na pozici začínajícího vědeckého pracovníka v oboru molekulární medicíny, absolventa magisterského studia přírodovědného nebo technického směru - molekulární biologie, genetika nebo biochemie. Po zapracování je možný přestup na pozici PhD. studenta. Nástup možný 1.5.2021.

Gymnázium Tanvald hledá učitele/učitelku chemie-fyzika nebo chemie-matematika, plný pracovní úvazek,  nástup 1.8. 2021. 

Spolek Vědomý dotek z.s. působíme v Čimickém háji na Praze 8 hledá lektor(k)y na přednášky pro děti mateřských a základních škol I. stupně. Přednášky se konají vždy v období března-červen a září-listopad.

Český hydrometeorologický ústav hledá nového spolupracovníka do malého týmu výzkumných a vývojových pracovníků na mírně odlehlé pracoviště v okrese Pelhřimov, na Observatoř Košetice. Smlouva na dobu určitou, min. do roku 2022  (po dobu trvání projektu ACTRIS-CZ), s možností prodloužení na dobu neurčitou. Nástup možný ihned!

ÚJV Řež, a.s., hledá zájemce/zájemkyni na pozici radiochemika/radiochemičky. Zapojení do projektů v oblasti vývoje nových radiofarmak, 6 týdnů dovolené, šiorá škála benefitů, flexibilní pracovní doba.

The Institute of Physics of the Czech Academy of Sciences, Laboratory of electron crystallography Prague, Czech Republic invites applications for the position of the Researcher in electron crystallography and Researcher in electron crystallography methods. 

Společnost HPST s.r.o. hledá produktového specialistu pro oblast buněčné biologie a mikroskopie

ÚJV v Řeži hledá RADIOTECHNIKA. Flexibilní pracovní doba, dotované stravování. Zapojení do projektů v oblasti vývoje nových radiofarmak. Široká škála benefitů. 

Společnost Cray Valley Czech s.r.o. hledá pracovníka/pracovnici na pozici Výzkumný specialista/specialistka.  Příjemné pracovní prostředí, pružná pracovmí doba, motivující odhodnocení, sociální výhody. 

Společnost Synlab hledá nové členy svého týmu! Vyberte si z nabídky volných pracovních pozic a v případě zájmu pošlene žádost prostřednictvím online dotazníku a přiložte životopis. 

Společnost PRAHA VACCINES a.s. hledá nové zaměstnance  do oddělení fermentace pro výrobu vakcíny proti covid-19. 

Skvlělá příležitost pro absolventy! Společnost Praha Vaccines a.s., člen americké skupiny Novavax, Inc., hledá pro nově rozbíhající se výrobu vakcín proti covid-19 nové zaměstnance. Nadstandardní mzdové ohodnocení, zvýhodněné firemní stravování, příspěvek na dopravu nebo možnost využití svozového busu z Prahy, 5 týdnů dovolené, sick-days a další. 


Biotechnologický ústav AV ČR, v. v. i. vyhlašuje v souladu se zákonem č. 283/1999 Sb. o Akademii věd České republiky, ve znění zákona č. 420/2005 Sb. a se Stanovami AV ČR výběrové řízení na místo laborant / lab manager/ laborantku do Laboratoře strukturních proteinů.

               Náplň práce:

 • podílení se na chodu laboratoře
 • podílení se na řešení výzkumných projektů
 • příprava kultivačních médií, roztoků a mikroskopických skel
 • práce s buněčnými kulturami
 • vedení záznamů a dokumentace 

  Požadujeme: 
 • minimálně středoškolské vzdělání v biologickém, zdravotnickém nebo obdobném oboru
 • zájem učit se nové metody a techniky práce
 • komunikativnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost
 • praxe práce v laboratoři
 • schopnost komunikace v angličtině

               Nabízíme:

 • práci v mladém mezinárodním kolektivu
 • pracovní zkušenosti v oblasti výzkumu a vývoje ve špičkovém vědeckém centru
 • příležitost k dalšímu profesnímu rozvoji
 • více informací o laboratoři a Biotechnologickém ústavu na www.ibt.cas.cz

Písemné přihlášky zahrnující strukturovaný profesní životopis adresujte Zdeňkovi Lánskému (zdenek.lansky@ibt.cas.cz) a v kopii Veronice Váňové (veronika.vanova@ibt.cas.cz).


Glopolis, o.p.s., nezávislé centrum pro analýzy a síťování mezi nevládními organizacemi, státem a byznysem pro podporu odolné občanské společnosti, udržitelné ekonomiky a odpovědné demokracie, hledá dva šikovné lidi pro analytickou, informační a koordinační výpomoc. Start ihned, 1-3 dny v týdnu, po dobu 6-12 měsíců. 

Co to obnáší: 
- pomoc s organizací pracovních schůzek a kulatých stolů
- analýza evropských a vládních strategií a nařízení, rešerše zahraničních a českých zdrojů informací
- příprava podkladů pro newsletter, web, sociální sítě, komunikační materiály, překlady z/do Aj
- průběžný monitoring výsledků práce
Můžete si vybrat ze dvou programů: 
- NeoN: spolupráce nevládních organizací pro podporu demokracie, právního státu, občanské společnosti a udržitelného rozvoje
- Sustainable Finance: spolupráce nevládních organizací, finančních a dalších firem na zvyšování udržitelnosti české ekonomiky

Co nabízíme: 
- malý, přátelský, motivovaný a podporující tým
- smysluplná témata a profesní propojení s inspirativními lidmi z různých oborů
- příležitost podílet se na společenské inovaci a poznávat nové metody a přístupy
- odměnu za vypracované výstupy podle dohody
- reference a potvrzení o praxi, při oboustranné spokojenosti
- perspektiva trvalého zaměstanání

Jak se přihlásit: 
Pošlete nám své CV (max. 2 strany) a motivační dopis (cca 500 slov) shrnující Vaše dosavadní zkušenosti relevantní pro stáž a Vaši motivaci posílit náš tým, a to buď přes jobs.cz nebo mailem. Kontakt: Jana Horáková, horakova@glopolis.cz


Zemědělská akademie a gymnázium Hořice  hledá učitele/ku výuky předmětu zeměpis na střední škole; plný úvazek; požadavek: vysokoškolské vzdělání; nástup od 1.9.2021. Úvazek učitele zeměpisu nyní potřebujeme ideálně v kombinaci s tělesnou výchovou, lze se ale individuálně domluvit na jiné předmětové kombinaci.Kontaktní osoba:  Harcubová Jana, email: harcubova@gozhorice.cz, tel.: 604980344.


Generální ředitelství cel hledá přírodovědního analytika/analytičku hned na tři pozice: 

1. Přírodovědný analytik/analytička - komplexní práce v chemické laboratoři
Pracovní náplň: ­ 
-provádění výzkumných a vývojových prací v oblasti tvorby nových standardních operačních postupů a dalších postupů zkoumání a analýzy vzorků, zaměřených především na zvýšení kontrolní činnosti a další zefektivnění boje proti daňovým únikům ­
- aktualizace a zabezpečování aplikace metodik a jejich validace (ověřování)

Požadavky: ­ magisterské vzdělání chemického zaměření, vědecká hodnost výhodou
- ­ zkušenosti s prací s různými instrumentálními technikami a praxe v analytické laboratoři výhodou
- znalost práce na PC ­ znalost anglického jazyka na úrovni A2

Benefity: ­ 5 týdnů dovolené + 5 dnů volna dle kolektivní smlouvy
- ­ příspěvek na stravování (stravenky), ­
-  fond zaměstnavatele (příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na kulturní a sportovní akce)
- ­ pružná pracovní doba ­ osobní účet z fondu FKSP (sport, kultura, rekreace apod.)
- ­ příspěvek na penzijní připojištění (nad rámec osobního účtu FKSP) ­
- dotované rekreace a dětské tábory (nejen ve vlastních zařízeních)
­ - Multisport karta (dle zájmu zaměstnance, v případě zájmu využití hradí zaměstnanec paušální cenu 600,Kč/měsíc), (více info k tomuto benefitu https://multisport.cz/)

Předpokládaný nástup 1.7.2021, termín do 31.5.2021.  Elektronická žádost zde.

2. Přírodovědný analytik/analytička - provádění činnosti meteorologa chemické laboratoře

Pracovní náplň​: ­ 
- ­ provádění výzkumných a vývojových prací v oblasti tvorby nových standardních
operačních postupů a dalších postupů zkoumání a analýzy vzorků, zaměřených především
na zvýšení kontrolní činnosti a další zefektivnění boje proti daňovým únikům

Požadavky: ­
magisterské vzdělání chemického zaměření, vědecká hodnost výhodou­
-  znalosti statistických metod
- ­ zkušenosti s činnostmi v oblasti metrologie a praxe v analytické laboratoři výhodou
­ - znalost práce na PC
- ­ znalost anglického jazyka na úrovni A2

Benefity: ­
po zapracování přiznání osobního příplatku
- ­ výkonnostní / cílové odměny
- ­ 5 týdnů dovolené
- ­ 5 dnů placeného volna
- ­ stravenky v hodnotě 70 Kč (příspěvek zaměstnavatele činí 36 Kč)
­ - osobní účet z fondu FKSP (sport, kultura, rekreace apod.)
­-  po splnění podmínek příspěvek na penzijní připojištění (nad rámec osobního účtu FKSP),
- ­ dotované rekreace a dětské tábory (nejen ve vlastních zařízeních)
- ­ Multisport karta (dle zájmu zaměstnance, v případě zájmu využití hradí zaměstnanec
paušální cenu 600,Kč/měsíc), (více info k tomuto benefitu https://multisport.cz/),
­ - interní i externí odborné vzdělávání (plně hrazené odborné semináře, školení,...)

Předpokládaný nástup 1.7.2021, termín do 31.5.2021.  Elektronická žádost zde.

3. Přírodovědný analytik/analytička - vedení ucelené ekonomicko­administrativní a organizační agendy celně technické laboratoře

Pracovní náplň​: ­ 
- ­ práce s elektronickou spisovou službou
­ - práce v chemické laboratoři
­ - dle potřeby příprava vzorků a provádění dílčích analýz

Požadavky: ­
- vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání
- ­ znalost práce na PC
­-  zkušenosti ve vedení ekonomicko­administrativní činnosti výhodou
­ - zkušenosti v oblasti analytické chemie výhodou

Benefity: ­
- po zapracování přiznání osobního příplatku
- ­ výkonnostní / cílové odměny
- ­ 5 týdnů dovolené
­ - 5 dnů placeného volna
- ­ stravenky v hodnotě 70 Kč (příspěvek zaměstnavatele činí 36 Kč)
- ­ osobní účet z fondu FKSP (sport, kultura, rekreace apod.)
- ­ po splnění podmínek příspěvek na penzijní připojištění (nad rámec osobního účtu FKSP),
- ­ dotované rekreace a dětské tábory (nejen ve vlastních zařízeních)
- ­ Multisport karta (dle zájmu zaměstnance, v případě zájmu využití hradí zaměstnanec
paušální cenu 600,Kč/měsíc), (více info k tomuto benefitu https://multisport.cz/)
­-  interní i externí odborné vzdělávání (plně hrazené odborné semináře, školení aj.)

Předpokládaný nástup 1.7.2021, termín do 31.5.2021.  Elektronická žádost zde. 


Gymnázium F.X. Šaldy Liberec hledá vyučující/ho chemie a/nebo biologie.  Zájemci se mohou informovat na sekretariat@gfxs.cz nebo tel. 482 429 841.


Menší soukromá ZŠ Edisona v Praze 4- Modřanech hledá do svého týmu zapáleného kluka/chlapa nejlépe na 3 dny v týdnu (od 8:30 do 14:30), odměna DPP 1500 Kč/den. Náplní je práce s dětmi,  nejlépe 1-2 dny mimo učebnu - v přírodě a zajímavý by byl kolega, který by o rostlinách a zvířátkách uměl poutavě vyprávět. Program ve škole tvoříme sami, nedržíme se prehistorických učebnic, ale mluvíme a myslíme v souvislostech a aktuálně k potřebám dnešního světa. Máte-li zájem, kontaktujte: Pavlu Sadilovou, tel: 602462617, nebo Báru Bažilovou: 603 534 245​


Ústav makromolekulární chemie AV ČR, v. v. i. vyhlašuje výběrové řízení na pozici výzkumného a vývojového pracovníka do Oddělení NMR spektrometrie a rtg. difrakce. Nástup ihned, přihláška do 30.5.2021. 
Pracovní náplň
:

Oddělení NMR spektroskopie a rtg. a neutronové difrakce se systematicky zabývá strukturní analýzou látek v atomárním a molekulárním rozlišení. V současné době hledáme pracovníka, který by se věnoval práškové rtg. difrakci, maloúhlovému rozptylu (SAXS) a rozvoji NMR a rtg. krystalografie farmaceutických a organických mřížkových a polymerních materiálů.

Více informací o oddělení a výzkumných projektech naleznete na stránkách oddělení.

Požadujeme:

 • ukončené magisterské nebo doktorské studium v oboru chemie, fyzika, materiálové vědy, biologie apod.
 • pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy magisterského či doktorského studia,
 • znalost angličtiny,
 • aktivní a tvůrčí přístup k řešení vědeckých úkolů,
 • schopnost samostatného uvažování a rozhodování,
 • týmová spolupráce.

Nabízíme:

 • pestrou a zajímavou práci v oblasti strukturní analýzy farmaceutických materiálů, organických mřížkových materiálů a polymerních systémů,
 • účast na národních a mezinárodních projektech,
 • flexibilní pracovní dobu, příspěvek na stravování, zaměstnanecké benefity, 5 týdnů dovolené, dětskou skupinu – možnost umístění dětí 2 – 4 let.

Nástup: ihned

Uzávěrka přihlášek: 30. 5. 2021

Podrobnější informace o nabízené pozici poskytne Ing. Jiří Brus, Ph.D. (brus@imc.cas.cz ).

V případě zájmu zasílejte CV na email: fencl.


Společnost Contipro nabízí trainee program pro absolventy magisterských/inženýrských oborů s maximálně jedním rokem praxe.


Ředitel ÚHKT vyhlašuje výběrové řízení na pozici: náměstek úseku pro vědu, výzkum a vývoj.  
 Požadavky:
 

 • VŠ magisterské vzdělání, vědecká hodnost
 • Minimálně 5 let praxe ve vedoucí pozici,
 • Znalost zdravotnického prostředí a problematiky grantů výhodou
 • Zdravotní způsobilost a bezúhonnost
 • Osvědčení ve smyslu § 4 č odst. 1 a čestné prohlášení ve smyslu § 4 odst. 3 zák. č. 451/1991 Sb. (u osob s ročníkem narození 1971 a méně) 
 • Výpis z rejstříku trestů (ne starší 90 dní)
 • Organizační schopnosti a zkušenosti s vedením kolektivu 
 • Morální bezúhonnost a povahové vlastnosti umožňující práci v týmu 

Nabízíme: 
- Příležitost pro samostatnou tvůrčí práci
- Možnost vzdělávání a osobního rozvoje 
- Odpovídající finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity 
 
Náležitosti přihlášky do výběrového řízení: 
- Strukturovaný profesní životopis
- Kopie dokladu o dosaženém nejvyšším vzdělání

- Souhlas se zpracováním a nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely tohoto výběrového 
  řízení 
- Stručnou koncepci úseku pro vědu, výzkum a vývoj (prezentace max. 5 min)

Termín nástupu: dohodou
Přihlášky prosím zasílejte na adresu: 
Ing.Václava Hlaváčková, MBA
Vedoucí personálního a mzdového oddělení
Ústav hematologie a krevní transfuze
U Nemocnice 2094/1, 128 00 Praha 2
e-mail: vaclava.hlavackova@uhkt.cz
Info tel: +420 221 977 267
 Uzávěrka přihlášek: 30. 4. 2021


Město Třeboň vyhlašuje výběrové řízení na pozici referenta/referentku životního prostředí. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný od 2021. Přihlášky zasílejte, prosím, do 16.4.2021. Veškeré informace zde. 


The Institute of Biotechnology of the Czech Academy of Sciences announces a selection procedure in accordance with the Act No. 283/1992 Coll. on the Czech Academy of Sciences, and the Statutes of the Czech Academy of Sciences for a position: Postdoctoral fellow of a research project “Centre for Recombinant Biotechnologies and Immunotherapeutics (CEREBIT)”

Job description

Postdoctoral fellow will be member of the Laboratory of Ligand Engineering at the Institute of Biotechnology (IBT) and involved in Research project BIOCEV - Research and Development of High-Affinity Binding Proteins. He/she will be responsible for the Research Plan 1 of the project CEREBIT (2018-2022) “The identification of peptide ligands of protective antibodies as a new platform of vaccines that mimic natural low immunogenic glycopeptide targets in selected viral and bacterial infections”.

The successful candidate will focus on methods of directed evolution of proteins including screening of highly complex combinatorial libraries derived from protein domain scaffolds and selection techniques to identify promising sequence variants with a potential for the stimulation of protective antibodies. He/she will be responsible for the expression and purification of binding proteins and will characterize selected variants by biochemical and biophysical methods, will test their binding properties and specificity by ELISA, competition ELISA and related techniques, and will also collaborate on design and molecular assembly of DNA vaccination constructs.

Requirements

 • PhD in Protein Engineering or related fields
 • Experience with molecular genetics, cell biology or immunology is advantageous
 • Proved history of research activities
 • Publication activity in the field
 • Ability to actively participate in the research program
 • Excellent communication skills and teamwork
 • English, written and spoken, advanced level 

What we offer

 • Full-time job
 • The contract is offered until December 2022.

Start date: June 1st, 2021.

Workplace location: Centre of Excellence BIOCEV, Vestec, Prague West region, Czech Republic. See www.ibt.cas.cz. IBT is located in the BIOCEV Centre completed in the year 2015 and fully equipped for experimental work in protein expression, protein purification and characterization, including availability of the “Centre for Molecular Structure (CML)” and the Imaging core facility. www.biocev.eu

Send written application including motivation letter, professional CV and recommendation letter in electronic form to petr.maly@ibt.cas.cz

Application deadline: April 30, 2021.

More details on the processing of personal data of an applicant for open position are available at web site: https://www.ibt.cas.cz/cs/verejnost-media/oficialni-dokumenty/gdpr/.


The Institute of Biotechnology of the Czech Academy of Sciences announces a selection procedure in accordance with the Act No. 283/1992 Coll. on the Czech Academy of Sciences, and the Statutes of the Czech Academy of Sciences for a position:

PhD student position of a project “Small binding proteins targeting immune checkpoint proteins as novel diagnostic and cancer prognostic tools“.

Job description

The successful candidate will be member of the Laboratory of Ligand Engineering at the Institute of Biotechnology (IBT) and involved in Research project “Small binding proteins targeting PD-1/PD-L1 immune checkpoint proteins as new diagnostic tools” (2021-2024) supported by Ministry of Health.

The selected candidate will work with highly complex combinatorial libraries derived from protein domain scaffolds and will use methods of directed evolution of proteins and selection techniques for the identification of promising small protein binders targeting PD-L1 oncomarker and PD-1 T-cell receptor for improved diagnostic of non-small cell lung cancer (NSCLC). He/she will be responsible for protein production, characterization of selected variants by biochemical and biophysical methods, ELISA-related approaches and by LigandTracer-assisted cell-surface binding assay. Tissue penetration of the developed protein diagnostics will be verified in relevant mouse models. The candidate will also be involved in testing of best protein binders in clinical samples of NSCLC patients in collaboration with Faculty Hospital in Olomouc.

Requirements

 • MSc in Biochemistry, Molecular/Cell Biology or Immunology
 • Experience with protein expression and purification is advantageous
 • Proved history of research activities
 • Ability to actively participate in a research program
 • Excellent communication skills and teamwork
 • English, written and spoken, advanced level 
 • PhD program will start in October 2021

What we offer

 • Full-time job
 • The contract is for three years with a prolongation until December 2024.

Start date: The position is open since July 1st, 2021

Workplace location: Centre of Excellence BIOCEV, Vestec, Prague West region, Czech Republic. See www.ibt.cas.cz. IBT is located in the BIOCEV Centre completed in the year 2015 and fully equipped for experimental work in protein expression, protein purification and characterization, including availability of the “Centre for Molecular Structure (CML)” and the Imaging core facility. www.biocev.eu

Send written applications including motivation letter and professional CV in electronic form to petr.maly@ibt.cas.cz

Application deadline: April 16, 2021.

More details on the processing of personal data of an applicant for open position are available at web site: https://www.ibt.cas.cz/cs/verejnost-media/oficialni-dokumenty/gdpr/.


Nezisková organizace OBRAZ - obránci zvířat měla před 2 lety jen 3 zaměstnance na částečný úvazek, teď mají 7 zaměstnanců na plný úvazek a dalších 8 na částečný. Před 2 lety čelila kožešinovým farmám s 20 tisíci zvířat, teď bojuje za více než 4 miliony slepic. A kromě toho má teď ještě pár dalších projektů, zejména projekt Rostlinně! To si zaslouží nějakou posilu a tu teď OBRAZ hledá. Podrobné informace pro všechny zájemce zde https://www.obrancizvirat.cz/proc-porad-nekoho-hledame/.

Ministerstvo životního prostředí hledá referenta/referenku  v odboru druhové ochrany a implementace mezinárodních závazků, a to na dobu určitou, do 31.12. 2022, předpokládaný nástup 1. červenec 2021.

NÁPLŇ PRÁCE:
• Odborná spolupráce v rámci příprav českého předsednictví Radě EU a v jeho průběhu (2. pololetí 2022): zajištění a zpracování podkladů k projednávaným tématům v oblasti mezinárodní ochrany biodiverzity (Úmluva o biologické rozmanitosti, CITES a další), průběžné sledování vývoje v jednotlivých tématech.
• Zpracovávání komplexních politických, ekonomických, právních nebo jiných analýz pro potřeby ústavních činitelů na základě informací o činnosti organizačních složek státu, orgánů státní správy a samosprávy, politických stran, ekonomických, odborových i jiných subjektů včetně zajišťování zpracovávání podkladů pro zahraničněpolitická jednání a vystoupení ústavních činitelů.
• Organizační, koordinační a logistická podpora českého předsednictví na jednáních orgánů EU a mezinárodních úmluv; pracovní komunikace s experty v ČR, dalšími resorty, zástupci ostatních členských států EU, institucemi EU či sekretariáty mezinárodních úmluv.
• Podpora dalších aktivit v agendě odboru druhové ochrany a implementace mezinárodních závazků souvisejících s přípravou a průběhem českého předsednictví.

NABÍZÍME:
• Zajímavou a dynamickou práci
, • práci v přátelském kolektivu,
• 5 týdnů dovolené,
• 5 dnů indispozičního volna,
• příspěvek na stravování,
• příspěvek na penzijní připojištění,
• pružnou pracovní dobu,
• možnost umístění dítěte do Dětské skupiny,
• podporu v odborném růstu.

Nabídky se strukturovaným životopisem v českém jazyce (s uvedením e-mailové adresy a telefonu), motivačním dopisem v českém i anglickém jazyce, kopií vysokoškolského diplomu prokazujícího dosažené vzdělání, kopií vysvědčení/osvědčení nebo jiného dokladu prokazujícího úroveň znalosti cizího jazyka dle Seznamu standardizovaných jazykových zkoušek pro účely systému jazykové kvalifikace zaměstnanců ve správních úřadech doručte ve lhůtě do 23. dubna 2021 v elektronické podobě na adresu zamestnani@mzp.cz nebo prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu: Ministerstvo životního prostředí, Odbor personální a státní služby, Vršovická 1442/65, 100 10 Praha 10 nebo osobně na podatelnu MŽP na výše uvedené adrese nebo prostřednictvím datové schránky - ID datové schránky 9gsaax4. Obálku (předmět emailu) označte slovy: „PM 000766, 000767, 000768 a 000769“. 


Postdoctoral researcher in metabolism and multi-omics in the Laboratory of Cellular metabolism, located at the Institute of Biotechnology in BIOCEV campus. We are a young research team that studies the metabolic crosstalk in healthy and tumor tissue using genetic mouse models, genetic screens, and single cell omics technologies.

Using these methods, we previously studied the (metabolic) heterogeneity of endothelial cells in pathological angiogenesis (Rohlenova et al. Cell metabolism 2020, Goveia et al. Cancer Cell 2020), and identified new targets for anti-angiogenic strategies. Now, we will take a step further to disentangle the network of intercellular metabolic interactions in tissues and tumors that may be a reason for resistance to antimetabolite therapies in cancer. More details about the laboratory are at: https://www.ibt.cas.cz/en/research/laboratory-of-cellular-metabolism/

Job description:

You will study the metabolic interactions in tissues using genetic mouse models, single cell & spatial transcriptomics, metabolomics, and CRISPR screens. You will be in charge of your research project but will also need to function as a part of a team. You will contribute to writing of manuscripts, reports and proposals and will present the project results at (inter-)national meetings.

Requirements:

 • PhD in molecular/cell biology or related areas
 • Strong interest and hands-on experience in basic research
 • Experience in (single cell)-omics technologies, CRISPR screens and data analysis will be considered as an advantage
 • Excellent communication skills and teamwork, and ability to plan and work independently
 • English, written and spoken, advanced level

Institute and workplace location: The Institute of Biotechnology (IBT, ibt.cas.cz) is a top-class multi-disciplinary research center in the Czech Republic with expertise in cancer and developmental biology, metabolism, gene expression and structural biology & protein engineering. IBT is located in the BIOCEV center of excellence (biocev.eu) operated by the Czech Academy of Sciences and Charles University. BIOCEV brings together >500 international scientists and students in >50 research groups. The institute and BIOCEV partners run excellent core facilities (gene core, chemical synthesis, structural and biophysical analysis, a state-of-the-art animal clinic, flow cytometry & imaging and omics core facilities).

IBT/BIOCEV is in Vestec, located at the outskirts of Prague, ~30 minutes from the city center by public transport.

Application deadline: 31.3.2021

Position for one year with possible extension is available immediately.

Please send your application including a motivation letter, CV and 2 references to Dr. Katerina Rohlenova, katerina.rohlenova@ibt.cas.cz, where you can also ask for more information.


The Institute of Physics of the Czech Academy of Sciences , Department of Dielectrics invites applications for the position of the :

Postdoctoral researcher in physical chemistry

Post-doc position for researchers within 6 years from Ph.D. degree (maternity/paternity leave excluded). The successful candidate will become a part of a research team led by Dr. Jiri Hlinka. The candidate will perform in-silico modelling of electrochemical processes in water-dielectric-semiconductor heterostructures within an international project targeting novel strategies for photoelectrochemical hydrogen evolution.

Key responsibilities

 • Designing representative atomic configurations of the system
 • Testing interatomic potentials
 • Analyzing small subsystems by DFT calculations
 • Performing molecular dynamics simulations
 • Analyzing MD simulated trajectories
 • Preparing presentations and scientific publications

Your profile

 • PhD in physics, chemistry, material science or mineralogy
 • Experience in physical chemistry, or related fields
 • Practical knowledge of molecular dynamics techniques
 • Experience with catalysis, light-induced phenomena or spectroscopy welcomed
 • Basic programming skills (Fortran/C/C++/Python)
 • Advanced English, written and spoken

Our Offer

 • Starting in 2021 (preferably from April/May/June), guaranteed until the end of 2021. Possible extension for two more years.
 • Working in an international and creative environment
 • Training and development opportunities (soft skills, language courses)
 • Further information is available at Why FZU? | FZU

How to apply

Send your application to kariera@fzu.cz and include

 • brief motivation letter
 • curriculum vitae with a description of your experience and skills and contribution to your major publications.

Review of applications will start March 20th and it will continue until the position is filled

General employment questions should be addressed to Lucie Beránková (berankova@fzu.cz), research-related enquiries to Jiří Hlinka (hlinka@fzu.cz)

Information on the processing of personal data can be found on the FZU website, at: Processing of personal data | FZU.

About the Institute

The Institute of Physics of the Czech Academy of Sciences (FZU) is a public research institution specializing in fundamental and applied research in physics, especially elementary particle physics, condensed matter physics, solid state physics, optics, plasma physics and laser physics. The FZU is the largest institute of the Czech Academy of Sciences with more than 1300 employees, including a considerable number of international workers. As a public research institution, the FZU contributes to increasing the level of knowledge, the quality of education, and the use of research findings in practice.

On April 2019, the FZU has become a holder of the certificate HR Excellence in Research Award, which is awarded by the European Commission. The FZU has thus ranked among the group of prestigious European institutions having the right to use this certificate.


Centrum experimentální medicíny IKEM nabízí volné místo v Laboratoři experimentální hepatologie na pozici začínajícího vědeckého pracovníka v oboru molekulární medicíny.
Kvalifikačním předpokladem je absolvování magisterského studia přírodovědného nebo technického směru se zaměřením na molekulární biologii, genetiku nebo biochemii.
Praktická zkušenost s metodami DNA analýzy je vítána, avšak není podmínkou.
Po zapracování je možný přestup na pozici PhD studenta v kombinovaném studiu umožňujícím souběh úvazku a stipendia.
Nástup je možný od 1.5.2021.

Kontakt: prof. MUDr. Mgr. Milan Jirsa, CSc., Centrum experimentální medicíny IKEM
Vídeňská 1958/9, 140 21 Praha 4 – Krč, e-mail: milan.jirsa@ikem.cz


Nabídka zaměstnání na pozici středoškolského učitele/učitelku – Gymnázium Tanvald

 • Nejvhodnější kombinací je chemie – biologie
 • Možné jsou i další předměty v kombinaci s chemií: chemie – fyzika, chemie – matematika
 • Jedná se o práci na plný pracovní úvazek - 21 hodin v týdnu, mzda 32 170 – 41 940 Kč/měsíc
 • Minimální požadované vzdělání: vysokoškolské - kvalifikace dle zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících (vhodné i pro absolventy)
 • Nástup možný od 1. 8. 2021

Jsme menší škola s velmi dobrými studijními výsledky v krásné historické budově v klidové zóně města. Město Tanvald je obklopeno přírodou Jizerských hor a nedalekých Krkonoš. V místě je plná občanská vybavenost s velmi dobrou dopravní dostupností a velké možnosti sportovního vyžití. Rádi Vám pomůžeme se zajištěním ubytování. Nabízíme také dotované obědy ve školní restauraci Scolarest a čerpání z fondu FKSP.

V případě zájmu a pro bližší informace kontaktujte ředitele školy.

RNDr. Jan Kohoutek - ředitel školy

kohoutek@gymtan.cz, tel: 731 473 994


Spolek Vědomý dotek z.s. působíme v Čimickém háji na Praze 8 hledá lektor(k)y na přednášky pro děti mateřských a základních škol I. stupně. 


Náplň práce:

 • Přednášky pro děti MŠ a ZŠ v délce 45 až 60 minut
 • Přednášky budou probíhat od 03-06 a 09-11/2021 (v případě oboustranné spokojenosti možnost dlouhodobé spolupráce), každé téma 5 přednášek se stejnou náplní.
 • Atraktivní formou připravit přednášku pro děti.
 • Hledáme lektory pro témata:
  • LESNÍ ZVĚŘ
  • STROMY
  • ODPAD
  • BYLINY a KOŘENÍ
  • STROMY
  • PTÁCI
  • HMYZ
  • RYBY
 • Ke každému tématu dostanete volné pole působnosti, jakým způsobem dané téma zpracovat.
 • Místo přednášek je ČIMICKÁ ZAHRADA, Spádná 882 /9, Praha 8

Nabízíme 300 Kč/ přednáška + Příprava

V případě zájmu či Vašich dotazů neváhejte kontaktovat: kasparkova@na-dotek.cz

Přednášky pro děti jsou pod vedením spolku Vědomý dotek z.s.


 Český hydrometeorologický ústav - Výzkumný a vývojový pracovní-pro projekt ACTRIS-CZ

Hledáme nového spolupracovníka do malého týmu výzkumných a vývojových pracovníků na mírně odlehlé pracoviště v okrese Pelhřimov, na Observatoř Košetice Českého hydrometeorologického ústavu.

Požadujeme:
Dokončené VŠ vzdělání přírodovědného nebo technického směru
Pokročilá znalost práce na PC (min. MS Office, programování)
Znalost anglického jazyka – komunikace slovem i písmem
Pečlivost a schopnost samostatné práce
Komunikativnost a flexibilitu

Výhodou:
Praxe ve zpracování dat
Praxe v oboru životního prostředí
Schopnost pracovat se specializovanými počítačovými programy
Znalost optických vlastností aerosolových částic v atmosféře

Náplň práce:
Obsluha přístroje pro vertikální měření vlastností atmosféry - LIDAR
Zpracování a hodnocení dat vertikálních měření (LIDAR, Ceilometr) pomocí vlastních skriptů či naprogramovaných příkazů
Hodnocení stavu znečištění atmosféry ve vztahu k výšce mezní vrstvy atmosféry a oblačnosti

Spolupráce se zahraničními partnery v projektu ACTRIS se zaměření na vertikální měření atmosféry

Provádění exkurzí, spolupráce na stážích

Nabízíme:

Práci ve stabilní a důvěryhodné instituci
Možnost zapojení do mezinárodních aktivit Observatoře Košetice (specializované workshopy, semináře, konference, školení)
Zaškolení formou několikatýdenní stáže v zahraničí (Německo)
Zaměstnanecké výhody (závodní stravování, pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, příspěvek z FKSP (např. na rekreaci, kulturu, sport, vzdělávání, …)
Smlouvu na dobu určitou (po dobu trvání projektu ACTRIS-CZ, min. do roku 2022), s možností prodloužení na dobu neurčitou
Plat a odměna podle NV ČR č. 341/2017 Sb. v platném znění

Možnost nástupu ihned!

V případě Vašeho zájmu pošlete svůj životopis na email: adela.holubova@chmi.cz

Kontakt:  Adéla Holubová Šmejkalová
Observatoř Košetice
Email: adela.holubova@chmi.cz
Telefon: 565301054


ÚJV Řež, a.s., hledá zájemce/zájemkyni na pozici radiochemika/radiochemičky. 
V Řeži u Prahy provozujeme vývojové a výzkumné centrum pozitronové emisní tomografie. Kromě komerční výroby již zavedených radiofarmak se zde věnujeme i vývoji nových preparátů. V oblasti radiofarmak patříme k nejmodernějším pracovištím ve střední Evropě.

Co tato pozice obnáší?
• Odpovědnost za výrobu radiofarmak na pracovišti
• Podíl na vývoji nových postupů pro výrobu přípravků pro PET diagnostiku
• Spolupráce při validaci výrobních metod použitých při přípravě PET radiofarmak
• Odpovědnost za dodržování Správné výrobní praxe při výrobě léčiv
• Monitoring prostředí výroby radiofarmak napracovišti
• Zajištění logistiky vyrobených radiofarmak Co by měl vhodný kandidát splňovat?
• VŠ (chemického či jaderně-chemického směru)
• Praxe v oblasti práce se zdroji ionizujícího záření a otevřenými radioaktivními zářiči výhodou
• Znalost systémů kvality a Správné výrobní praxe výhodou
• Komunikativní znalost AJ (RJ výhodou)
• Schopnost týmové spolupráce, odpovědnost, komunikativnost
• Nevadí Vám práce v noci 

Chcete vědět víc? Zeptejte se nebo rovnou zašlete CV: nabor@ujv.cz
O našich technologiích: www.ujv.cz/cs/produkty-a-sluzby/radiofarmaka
Tuto i další pracovní nabídky máme na webu: ujv.jobs.cz


I. Laboratory of electron crystallography Prague, Czech Republic : Researcher in electron crystallography:
The successful candidate (m/f) will become a part of an internationally recognized research team. He/she will participate in the development and application of electron crystallography methods.
What you will do
● Perform crystallographic structure analysis using electron diffraction methods
● Prepare and handle air-sensitive crystalline samples
● Perform diffraction experiments in a transmission electron microscope
● Process of electron diffraction data
● Solve and refine crystal structures
● Prepare scientific publications
● Present your research at international scientific conferences What we do
● Focus on structure determination using methods of electron crystallography, in particular the 3DED method
● Develop new approaches in structure analysis of micro- and nanocrystals
● Customize and optimize data collection strategies of 3DED data in transmission electron microscope
● Develop widely used crystallographic software Superflip. Jana2006/Jana2020, PETS2
● Apply the methods to diverse range of scientific problems of chemistry and materials science
● Maintain many international collaborations
● Present the results on the international meetings and conferences

Required qualifications
● PhD in physics, chemistry, material science or mineralogy
● Practical knowledge of crystallographic methods (x-ray, neutron and/or electron)
● At least basic knowledge of programming (Fortran/C/C++/Python)
● Advanced English, written and spoken Beneficial qualifications
● Experience with electron microscopy and electron diffraction, both experimental and theoretical (physics of electron-matter interaction)
● Familiarity with the operating system MS Windows
● Systematic approach to problem solving
● Ability to write a scientific text
● Presentation skills Benefits
● Working in an international and creative environment
● Unique research facilities
● Training and development possibilities (seminars, workshops, conferences, high-quality language courses, soft skills training
) ● Support of your work-life balance – flexible work hours, work from home, extended vacations
● In-house tennis / volleyball court, table tennis
● And more benefits such as Multisport card, meal allowance, kindergarten operated by the ASCR Terms of employment
Start of employment as soon as possible, depending on the availability of the applicant.
1- 2-year contract with possible extension up to five years, full-time (part-time negotiable)

Application procedure Please send your CV (1-2 pages PDF), motivation letter (1-page A4 PDF) and any publication record to the email address below.
Mgr. Monika Svobodová, Cukrovarnická 10/112 | 162 00 Praha 6| Czech Republic
Email: monika.svobodova@fzu.cz
Information regarding the personal data processing and access to the personal data at the Institute of Physics of the Czech Academy of Sciences:
https://www.fzu.cz/en/about-fzu/official-noticeboard/processing-of-personal-data

II. Laboratory of electron crystallography Prague, Czech Republic : Researcher in electron crystallography methods:


The successful candidate (m/f) will become a part of an internationally recognized research team. He/she will participate in the development and application of electron crystallography methods.
What you will do
● Develop and implement structure refinement methods for electron crystallography
● Test new algorithms on experimental data
● Perform diffraction experiments in a transmission electron microscope
● Process electron diffraction data
● Solve and refine crystal structures
● Prepare scientific publications
● Present your research at international scientific conferences
What we do
● Focus on structure determination using methods of electron crystallography, in particular the 3DED method
● Develop new approaches in structure analysis of micro- and nanocrystals
● Customize and optimize data collection strategies of 3DED data in transmission electron microscope
● Develop widely used crystallographic software Superflip. Jana2006/Jana2020, PETS2
● Apply the methods to diverse range of scientific problems of chemistry and materials science
● Maintain many international collaborations
● Present the results on the international meetings and conferences
Required qualifications
● PhD in physics, chemistry, material science or mineralogy
● Practical knowledge of crystallographic methods (x-ray, neutron and/or electron)
● At least basic knowledge of programming (Fortran/C/C++/Python)
● Advanced English, written and spoken
Beneficial qualifications
● Experience with electron microscopy and electron diffraction, both experimental and theoretical (physics of electron-matter interaction)
● Familiarity with the operating system MS Windows
● Systematic approach to problem solving
● Ability to write a scientific text ● Presentation skills
Benefits
● Working in an international and creative environment
● Unique research facilities
● Training and development possibilities (seminars, workshops, conferences, high-quality language courses, soft skills training) ● Support of your work-life balance – flexible work hours, work from home, extended vacations ● In-house tennis / volleyball court, table tennis ● And more benefits such as Multisport card, meal allowance, kindergarten operated by the ASCR
Terms of employment
Start of employment as soon as possible, depending on the availability of the applicant.
1- 2-year contract with possible extension up to five years, full-time (part-time negotiable)

Application procedure
Please send your CV (1-2 pages PDF), motivation letter (1-page A4 PDF) and any publication record to the email address below.
Mgr. Monika Svobodová, Cukrovarnická 10/112 | 162 00 Praha 6| Czech Republic
Email: monika.svobodova@fzu.cz

Information regarding the personal data processing and access to the personal data at the Institute of Physics of the Czech Academy of Sciences:
https://www.fzu.cz/en/about-fzu/official-noticeboard/processing-of-personal-data


HPST s.r.o. je zavedená a stále rostoucí obchodní společnost s pevně vybudovanou pozicí a portfoliem v oblasti měřeni buněčného metabolismu a speciálních zobrazovacích technik.

Popis pozice produktového specialisty pro oblast buněčné biologie a mikroskopie:

 • seniorská prodejní pozice pro oblast buněčné biologie a mikroskopie pro celou ČR
 • prodej stávajících a uvádění nových produktů na trh
 • HPST má zavedené zákazníky a portfolio obsahující hlavně produkty Seahorse XF, mikroskopii pro live cell imaging a pokročilé mikroskopické techniky, protilátky pro průtokovou cytometrii
 • péče o stávající projekty a zákazníky
 • vyhledávání nových obchodních příležitostí a průběžné rozšiřování zákaznického portfolia
 • prezentování komplexních služeb a řešení zákazníkům
 • důsledné řešení požadavků zákazníků
 • profesionální a efektivní následná (post-sales) péče o zákazníky
 • spolupráce s ostatními členy obchodního týmu a s členy servisního týmu
 • komunikace s dodavateli
 • aktivní účast na konferencích a seminářích, prezentace zejména v anglickém jazyce

Jak si Vás představujeme

 • VŠ vzdělání přírodovědného, biochemického nebo medicínského směru
 • praxe min. 2 roky v obchodní společnosti
 • min. základní orientace v mikroskopických technikách nebo v oblasti buněčné biologie
 • analytické myšlení
 • pro-zákaznický přístup
 • samostatnost a důslednost
 • dobré organizační a komunikační dovednosti
 • pokročilá aktivní znalost anglického jazyka (ideálně na úrovni C1 – pokročilý, schopnost prezentace produktů v anglickém jazyce)
 • pokročilá dovednost práce na PC (budete používat MS Office, Outlook, CRM, internetové databáze, ovládací a analytický SW k přístrojům)
 • řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme

 • stabilitu a zázemí prosperující společnosti
 • zavedenou zákaznickou platformu
 • přátelský pracovní kolektiv
 • prodejní bonusy přímo navázané na výsledky prodejů v daném regionu
 • práci z domova (home-office)
 • notebook, telefon, služební vůz i k soukromým účelům
 • dovolenou 5 týdnů, 3 dny sick-day
 • příspěvek na stravenky, penzijní pojištění, Multisport karta

Svůj životopis a krátký motivační dopis zašlete na adresu: mpluskalova@hpst.cz.


ÚJV V ŘEŽI HLADÁ RATIOTECHNIKA. 

V Řeži u Prahy provozujeme vývojové a výzkumné centrum pozitronové emisní tomografie. Kromě komerční výroby již zavedených radiofarmak se zde věnujeme i vývoji nových preparátů. V oblasti radiofarmak patříme k nejmodernějším pracovištím ve střední Evropě.

Co tato pozice obnáší?
•Odpovědnost za výrobu radiofarmak na pracovišti
• Podíl na vývoji nových postupů pro výrobu přípravků pro PET diagnostiku
• Spolupráce při validaci výrobních metod použitých při přípravě PET radiofarmak
• Odpovědnost za dodržování Správné výrobní praxe při výrobě léčiv
• Monitoring prostředí výroby radiofarmak na pracovišti
• Zajištění logistiky vyrobených radiofarmak

Co by měl vhodný kandidát splňovat?
• VŠ (chemického či jaderně-chemického směru)
• Praxe v oblasti práce se zdroji ionizujícího záření a otevřenými radioaktivními zářiči výhodou
• Znalost systémů kvality a Správné výrobní praxe výhodou • Komunikativní znalost AJ (RJ výhodou)
• Schopnost týmové spolupráce, odpovědnost, komunikativnost
• Nevadí Vám práce v noci

Chcete vědět víc? Zeptejte se nebo rovnou zašlete CV: nabor@ujv.cz

O našich technologiích: www.ujv.cz/cs/produkty-a-sluzby/radiofarmaka

Tuto i další pracovní nabídky máme na webu: ujv.jobs.cz


Společnost Cray Valley Czech, s. r. o. provozující výrobní jednotku kapalných kaučuků v areálu chemických výrob v Kralupech nad Vltavou hledá do svého týmu vhodného pracovníka/pracovnici na pozíici: Výzkumný specialista/ka: 

Náplň práce:

 • Výzkumná a vývojová činnost v týmu laboratoře polymerních syntéz
 • Vývoj speciálních polymerů (syntéza polymerů na bázi butadienu, styrenu aj.; aniontové a radikálové polymerace, modifikace polymerů, syntéza organokovových iniciátorů)
 • Spolupráce s výrobou při zavádění nových produktů do průmyslového měřítka
 • Spolupráce s interními a externími specialisty v rámci vývojových projektů

Požadujeme:

 • Vysokoškolské vzdělání chemického směru (polymerní chemie je preferována)
 • Znalost obecné a organické chemie a syntézy
 • Orientaci v běžných analytických metodách (HPLC, GPC, GC, FTIR, atd.)
 • Samostatnost, schopnost týmové spolupráce
 • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

Nabízíme:

 • Příjemné pracovní prostředí, pružná pracovní doba 7,5 hod/denně
 • Pracovní smlouvu na 1 rok s perspektivou prodloužení.
 • V případě prodloužení smlouvy možnost práce v zahraničí
 • Motivující ohodnocení
 • Sociální výhody (2x ročně odměny, penzijní připojištění, stravenky, jazykové kurzy, příspěvky na dětskou rekreaci, týden dovolené navíc aj.)

Kontaktní osoba:

RNDr. Jindřich Pytela, CSc. - jindrich.pytela@total.com


 

Synlab hledá nové členy týmu hned na několik pracovních pozic. Podrobnosti najdete zde


 

Praha Vaccines a.s. hledá zaměstnance na pracovní pozice - specialista kvality, technik fermentace a purifikace, jištění jakosti ,práce v laboratořích

 


Společnost PRAHA VACCINES a.s. hledá technika fermentace (farmaceutická výroba). Více na www.prahavaccines.cz/kariera

 

Akce dokumentů