E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english PřihlášeníNabídka pracovních míst

Pro absolventy Přírodovědecké fakulty UK připravujeme nabídku pracovních míst ve spolupracujících externích společnostech. Aktuálně si můžete vybrat z následující nabídky:

EMMES BIOPHARMA GLOBAL s.r.o. hledá kolegu/kolegyni na pozici monitora klinických hodnocení; na plný úvazek, s nástupem v červenci/srpnu 2022. 

Institut klinické a experimentální medicíny hledá kolegu/kolegyni na pozici Odborný pracovník výzkumu Laboratoře Langerhansových ostrůvků. Práce v superspecializovaném zdravotnickém zařízení ČR vybaveném nejmodernějšími technologiemi, motivující a konkurence schopné platové ohodnocení, množství benefitů.

Společnost Recovera, která přistupuje k odpadovému hospodářství z globálního pohledu a jejímž východiskem je trvale udržitelný rozvoj a principy cirkulární ekonomiky a oběhového hospodářství, hledá obchodníka/obchodnici - vhodné pro absolvety - na plný úvazek. Stabilní zaměstnání v technologicky orientované společnosti se zázemím silné nadnárodní společnosti, zajímavé benefity.

Český hydrometeorologický ústav, úsek kvality ovzduší, pracoviště Praha-Kamýk (Observatoř Libuš) hledá pracovníka/pracovnici na pozici Technický vedoucí kalibrační laboratoře imisí. Smlouva na dobu určitou ( 1 rok) s možností prodloužení až na dobu neurčitou, zajímavá a tvůrčí práce.  

Laboratory of Tumour Resistance of the Institute of Biotechnology of the Czech Academy of Sciences announces an open competition in accordance with the Act No. 283/1992 Coll. on the Czech Academy of Sciences for a position: Ph.D. student for the research project “Molecular Mechanisms of Cancer Resistance: The Role of Lipid Metabolism and Ferroptosis". In case you are interested, please send your application with structured CV by July 10, 2022.

Po úspěšné realizaci  prvního projektu Refork se posouváme k dalším otázkám udržitelného rozvoje. A proto do našeho týmu Refork SE  hledáme nadšence a odborníka na ekologii a ochranu životního prostředí, který nám v našich cílech a vizích pomůže. Zajímavé finanční ohodnocení, možnost dlouhodobé spolupráce, flexibilní pracovní doba. Nástup co nejdříve. 

Česká informační agentura životního prostředí hledá kolegu/kolegyni na pozici Výzkumný pracovník oddělení odpadového a oběhového hospodářství.  Plný úvazek, smlouva na dobu určitou. Nástup dle dohody. 

Hvězdárna a planetárium v Hradci Králové hledá pracovníka, který by se podílel na zajištění odborné, vzdělávací a popularizační činnosti specializované na astronomii, kosmonautiku a příbuzné vědní obory a na dalších aktivitách organizace. Plný nebo částečný úvazek, možnost nástupu ihned.

Místní akční  skupina Skutečsko, Košumbersko a Chrastecko, z.s. hledá pro území Pardubický kraj, okres Chrudim a Ústí nad Orlicí nové personální kapacity, a to jak za účelem získání praxe, tak do budoucna atraktivního zaměstnání. 

Ředitel zoologické zahrady v Táboře hledá pro svůj pražský tým aktivního člověka se vzděláním přírodovědného nebo veterinárního směru a přímo do zoologické zahrady v Táboře pak ošetřovatele zvířat. Zájemce čeká pestrá a velmi zajímavá pracovní náplň, motivační finanční ohodnocení, možnost seberealizace a atraktivní benefity.

Společnost Johnson & Johnson hledá stážistu/stážistku, délka stáže: 12 měsíců, 20 hodin týdně, místo: Praha. 

Doctrina - Podještědské gymnázium Liberec přijme učitele BIOLOGIE na celý úvazek od září 2022. 

Nascanuj kód  a začni jezdit! Naprosto flexibilní brigáda,  žádné plánování směn, výplata každý týden, nadstandardní příjem.

Zavedená obchodní společnost GALI s.r.o., zabývající se distribucí lékařských laboratorních diagnostik hledá do svého kolektivu mladého VŠ absolventa (i studenta právě končího studia) na pozici  obchodního zástupce a produktového specialisty v regionu Prahy a okolí. Práce na plný úvazek a dobu neurčitou. 

Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s. přijme odborného pracovníka v laboratorních metodách (oddělení hematologie). Pracovní smlouva na dobu neurčitou, nástup ihned nebo dle dohody.

Gymnázium Tanvald hledá středoškolského učitele matematika - zeměpis nebo fyzika - zeměpis, na plný úvazek, nástup možný od 1. 8. 2022. Velmi příjemné pracovní prostředí, vstřícné vedení, dotované obědy a další benefity. Gymnázium rádo pomůže s hledáním vhodného ubytování. 

Společnost WATRAD spol. s r.o. hledá geologa/geoložku pro své pracoviště v Praze.  Pracovní smlouva je  na dobu neurčitou, nástup možný ihned nebo dle dohody.

ÚJV ŘEŽ, a.s. hledá kolegu na pozici analytik radiofarmak v týmu renomovaných odborníků, s  možností rozšiřovat si kvalifi kaci v rámci specifi ckých odborných kurzů s odpovídajícím mzdovým ohodnocení, příplatkem za práci v prostředí ionizujícího záření , flexibilní  pracovní dobou a dalšími benefity. 

Technická správa komunikací hl.m. Prahy, a.s. posiluje svůj tým na pozici "koordinátor údržby zeleně". 

Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. hledá brigádníka na pozici "technik pasportu ploch silniční vegetace" na DPP nebo DPČ 

The Institute of Physics of the Czech Academy of Sciences is looking for a new colleague to work on integration of DFT/DFTB methods with classical force fields into QM/MM package as a part of project “Computer Aided Design of Templated Assembling, Replication and Synthesis on Ionic Substrates”.

Společnost ALS, provozovatel moderních analytických laboratoří, hledá posily do svého týmu na pozici laboranta/laborantky a analytického chemika/chemičky. 

Laboratory of Tumour Resistance of the Institute of Biotechnology of the Czech Academy of Sciences announces a selection procedure for a Ph.D. student for the research project Molecular Mechanisms of Cancer Resistance: The Role of Lipid Metabolism and Ferroptosis".

Společnost SpaceKnow, startup ze Silicon Valley, zabývající se analýzou komerčních satelitních snímků, hledá nového kolegu či kolegyni na pozici Analytika/čky dat. Práce na krátký úvazek formou home-office, nadprůměrný plat, práce s opravdovými experty, možnost získat jedinečné zkušenosti. 

Státní ústav jaderné, chemické a biologické ochrany v.v.i.,  laboratoř biologického monitorování a ochrany Státního ústavu jaderné, chemické a biologické ochrany hledá novou spolupracovnici/spolupracovníka na pozici Mikrobiolog. Práce v malém týmu výzkumných a vývojových pracovníků, zaměřeném na vývoj a aplikace metod detekce a identifikace biologických agens, možnost zapojení do mezinárodních projektů.

BIOCEV - Laboratoř klinické proteomiky 1. LF UK  nabízí PhD pozici s plným úvazkem.

Společnost SPF Group, s.r.o., která operuje již cca 20 let na českém (i zahraničním) trhu v oblasti plánování regionálního a místního rozvoje a v dalších souvisejících oborech hledá na pozici junior konzultanta absolventa/absolventku optimálně regionální nebo sociální geografie

Biotechnologický ústav AV ČR, v. v. i. hledá  laborant / lab manager/ laborantku  do Laboratoře strukturních proteinů.

Stáž s možností přivýdělku - Glopolis, o.p.s., hledá dva šikovné lidi pro analytickou, informační a koordinační výpomoc, start ihned, 1-3 dny v týdnu, po dobu 6-12 měsíců.  Mladý přátelský, motivovaný a podporující tým. Odměna za vypracované výstupy dle dohody. 


EMMES BIOPHARMA GLOBAL s.r.o. hledá kolegu/kolegyni na pozici monitora klinických hodnocení; na plný úvazek, s nástupem v červenci/srpnu 2022. 

Co je náplní práce?

Po nastoupení:
• zaškolení na pozici CRA
• administrativní podpora seniorních CRA
• co-monitoringy na centrech klinických hodnocení
• komunikace se SÚKL, etickými komisemi i se samotnými lékaři

Po převzetí studie:
• monitoring klinických studií
• komunikace s lékaři zodpovědnými za provádění klinických studií
• komunikace s vedením zdravotnických zařízení
• kontrola zdrojové dokumentace
• příprava a kontrola administrativních podkladů klinických studií
• spolupráce v mezinárodních týmech zodpovědných za plánování a koordinaci studie

Koho hledáme?

• ukončené VŠ vzdělání (ideálně farmacie, medicína, přírodní vědy – biologie, chemie)
• schopnost týmové práce, flexibilita, dobré komunikační schopnosti
• analytický přístup, proaktivita, ochota učit se nové věci
• znalost anglického jazyka na velmi dobré úrovni (slovem i písmem)
• řidičský průkaz a ochota cestovat

Co nabízíme?

• důkladné a kvalitní zaškolení
• příjemný a přátelský kolektiv
• práci na plný pracovní úvazek
• odpovídající finanční ohodnocení
• možnost dalšího odborného vzdělávání
• mobilní telefon, notebook a služební vůz i pro soukromé účely
• týden dovolené nad rámec zákoníku práce
• stravenkový paušál

Po zapracování a převzetí studie možnost práce z domova. Ideální pozice pro VŠ absolventy.

Nástup: červenec, srpen 2022

Pokud Vás pozice zaujala a splňujete uvedené požadavky, zašlete, prosím, Váš životopis v českém jazyce na adresu: ijastrabanova@emmes.com


 

IKEM hledá odborného pracovníka/pracovnici do Laboratoře Langerhansových ostrůvků LLOE. 

Koho hledáme:

 • Zodpovědného člena týmu ochotného provádět laboratorní měření, kultivaci buněk, podílet se na odběru vzorků, zpracovávat dat a připravovat jejich prezentaci. Ochotného provádět rutinní měření i samostatně řešit problémy.

Náplň práce:

 • Práce v experimentální laboratoři zaměřená na provádění metod typu kultivace buněk a tkání, transfekce buněk nukleovými kyselinami, analýza buněk metodami analýzy DNA, mRNA, proteinů a histologické vyšetření tkání
 • Současně práce s lidskými tkáněmi v klinické laboratoři i mimo pravidelnou pracovní dobu
 • Pohotovost na telefonu a aktivní služba v klinické laboratoři podle dostupnosti orgánů získaných od dárce

Počet volných míst: 1

Požadavky:

 • VŠ vzdělání biologického směru (biolog, biochemik, veterinární lékař)
 • Zájem o práci v experimentální laboratoři (buněčné kultury, ELISA, FACS, mRNA/siRNA, organ-on-chip, atd.)
 • Znalost anglického jazyka slovem i písmem

Nabízíme:

 • Práci v superspecializovaném zdravotnickém zařízení ČR vybaveném nejmodernějšími technologiemi
 • Zázemí stabilní státní příspěvkové organizace
 • Adaptačním procesem vás po celou dobu zkušební doby provedou kvalitní školitelé
 • Ubytování pro mimopražské uchazeče v blízkosti pracoviště - Ubytovna IKEM, Ubytovna Emmy
 • Motivující a konkurence schopné platové ohodnocení včetně zvláštních příplatků
 • 5 týdnů dovolené + 4 dny osobního volna navíc (při úvazku 1,0)
 • Výraznou slevu v lékárně IKEM a prodejně zdravotnických potřeb
 • Multibenefitní systém v hodnotě 10 000 Kč/rok (při úvazku 1,0) na penzijní připojištění, sport, kulturu, vzdělávání, vitamíny, prostředky dentální hygieny apod.
 • Výhodné stravování v jídelně IKEM (pestrá nabídka jídel, minutky, bezlepková strava, salátový bufet)
 • Možnost využití specializované zdravotnické péče IKEM
 • Podporu dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace
 • Práci na jedinečném projektu transplantace pankreatických ostrůvků, přátelské zázemí, průnik experimentální a klinické práce
 • stipendium PhD programu

Kontakt pro uchazeče: Oddělení rozvoje a získávání zaměstnanců, kariera@ikem.cz, tel. 236 605 518


Společnost Recovera hledá obchodníka/obchodnici: 

Co Vás čeká?

 • realizace obchodní činnosti v regionu Benešov a Praha dle platné obchodní politiky Recovera Využití zdrojů a.s.
 • nabídka služeb v oblasti životního prostředí
 • plnění obratu a ziskovosti zakázek
 • příprava nabídek, smluv a dalších dokumentů pro obchodní realizaci zakázek
 • zadávání informací do SW
 • evidence veškeré obchodní dokumentace
 • péče o stávající zákazníky a oslovení nových zákazníků
 • plnění dalších výzev v oboru ochrany životního prostředí

Jaké znalosti a dovednosti byste měl/a mít?

 • vzdělání minimálně středoškolské s maturitou - obor ekologie - velkou výhodou, nikoliv podmínkou
 • znalost oboru zpracování odpadů velkou výhodou, nikoliv podmínkou
 • výborné komunikační a obchodní dovednosti
 • orientace v environnementální legislativě ČR - výhodou, nikoliv podmínkou
 • ochota se průběžně vzdělávat a učit se novým věcem
 • znalost práce na PC (MS Office, Google workspace, Windows, Internet a další)
 • ŘP sk. B - aktivní řidič
 • časová flexibilita

Co Vám můžeme nabídnout?

 • stabilní zaměstnání v technologicky orientované společnosti se zázemím silné nadnárodní skupiny
 • práci pro životní prostředí v perspektivní oblasti využití odpadů
 • možnost profesního růstu, uplatnění týmového ducha, sdílení ekoinovativních přístupů
 • odpovídající mzdové ohodnocení
 • firemní benefity: služební auto i pro soukromé účely, notebook, mobil, 25 dnů dovolené, stravenky v hodnotě 90 Kč a další

V případě Vašeho zájmu o pozici a pokud splňujete požadavky na tuto pozici pošlete prosím odpověď na tento inzerát, přiložte strukturovaný životopis a my se Vám ozveme.


Český hydrometeorologický ústav, úsek kvality ovzduší, pracoviště Praha-Kamýk (Observatoř Libuš) hledá pracovníka/pracovnici na pozici Technický vedoucí kalibrační laboratoře imisí.

 Požadavky:
- VŠ technického směru
- samostatná práce na elektrických zařízeních do 1000 V (podle §6 vyhlášky č. 50/1978 Sb., od 1.7.2022 podle zákona č. 250/2021 Sb.)
- praxe v oboru alespoň 2 roky
- řidičské oprávnění sk. B (aktivní řidič)
- znalost anglického jazyka – aktivně (minimálně B1)
- znalost českého jazyka – aktivně (minimálně C1)
- schopnost přenášet přístroje s vahou do 30 kg
- dobrá znalost práce s PC (OS Windows 10, MS Office…)
- osobní certifikát na provádění kalibrací v oboru imisí (lze získat v průběhu zaškolování)
- znalost akreditačních předpisů a problematiky zabezpečení kvality v laboratoři výhodou
- organizační schopnosti, komunikativnost, iniciativa, pečlivost a odpovědný přístup, samostatnost a schopnost rozhodovat, flexibilita, týmovost
- pozitivní přístup k životnímu prostředí výhodou
- odhodlanost pracovat a učit se novým dovednostem
- optimismus Činnost: práce v laboratoři kalibrující přístroje pro měření znečišťujících látek v ovzduší (imisích)

Nabízíme:
- zajímavou a tvůrčí práci
- odpovídající platové ohodnocení (tarifní – státní zaměstnanci)
- zaměstnanecké výhody (závodní stravování, pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 5 sick days, zaměstnanecký příspěvek z FKSP (např. na rekreaci, kulturu, sport, vzdělávání, penzijní připojištění…) - smlouvu na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení až na dobu neurčitou

Pracoviště: ČHMÚ, Kalibrační laboratoř imisí, Generála Šišky 942, Praha-Kamýk

Nástup: dle dohody

Kontaktní osoba: M. Vokoun, Š. Rychlík e-mail: miroslav.vokoun@chmi.cz, stepan.rychlik@chmi.cz
tel.: 244 033 458, 244 033 503


Společnost REFORK SE hledá do svého týmu nadšence a odborníka na ekologii a ochranu životního prostředí. Po úspěšné realizaci prvního projektu Refork se posouváme k dalším otázkám udržitelného rozvoje.

Náplň práce:
- podílení se na tvorbě NFT kolekce zaměřené na ochranu ohrožených druhů zvířat a
rostlin z různých částí světa
- pomoc při vytváření a zpracování procesů napomáhajících ke zlepšení ekologické
situace
- monitoring a zpracování dat souvisejících se současnými ekologickými problémy
- vytváření inovativních řešení ekologických a environmentálních problémů, se
zaměřením na ochranu ohrožených druhů rostlin a zvířat
- podpora marketingového a IT oddělení


Co požadujeme:
- proaktivní a kreativní přístup
- samostatnost
- nadšení pro ekologii
- minimálně student bakalářského oboru environmentálního, přírodovědeckého nebo
podobného směru
- výhodou je zájem o blockchainovou technologii, NFTs a metaversy, ale není
podmínkou


Co nabízíme:
- dynamickou práci, která má smysl ve společnosti, která má za sebou úspěšný
ekologický projekt Refork
- účast na tvorbě jedinečného projektu, který spojuje reálné činnosti zaměřené na
ochranu životního prostředí s virtuálními světy (metaversy)
- zajímavé finanční ohodnocení odpovídající pracovnímu nasazení a dosaženým
výsledkům
- možnost dlouhodobé spolupráce
- flexibilní pracovní doba spolu s příjemným pracovní prostředí
- možnost vzdělávání se nejen v oblasti ekologie, ale také blockchainu a metaversů
- nástup ASAP

Kontakt: Ing. Júlia Mokrá, mokra@refork.com, 606 251 888


Laboratory of Tumour Resistance of the Institute of Biotechnology of the Czech Academy of Sciences announces an open competition in accordance with the Act No. 283/1992 Coll. on the Czech Academy of Sciences for a position: Ph.D. student for the research project Molecular Mechanisms of Cancer Resistance: The Role of Lipid Metabolism and Ferroptosis". 

The project will address the role of lipid metabolism and its impact on cancer resistance. It is clear that lipid metabolism is altered during carcinogenesis, but is becoming evident that these changes could be linked to the resistance to treatment.

The main aim of this project is to delineate the role of alterations in lipid metabolism coupled with the development or maintenance of cancer resistance. The role of selected crucial enzymes that participate in lipid metabolism will be tested by gain of function (overexpression) and loss of function (knockout, CRISPR/Cas system) studies. We will then assess the impact of such modifications on resistance of these cell lines to cell death induction. Particular attention will be focused on cardiolipin and its metabolism. Cardiolipin is a specific mitochondrial lipid that enables proper assembly of respiratory supercomplexes, thus leading to efficient functioning of the OXPHOS inside mitochondria. Recently, it has been proposed that the mitochondrial function is not only regulated by the quantity of this lipid, but also its quality and the composition of its acyl chains and oxidation status, which greatly affects its biological role. Moreover, the role of lipid oxidation and iron connected with the specific cell death mode called “ferroptosis“ will be also studied.

The experimental model that will primarily be explored is a model of tamoxifen resistant breast cancer cells, due to its high clinical relevance and our previous characterization of its particular metabolic phenotype (DOI:10.1016/j.freeradbiomed.2019.09.004).

Requirements:

 • Finished Master degree in Biochemistry or Molecular/ Developmental/ Cellular Biology
 • Good communication skills in spoken and written English
 • Motivation to actively participate in this project
 • Ability to work in a team

What we offer:

 • Position of a Ph.D., grant support, interesting  topic
 • Participation in international conferences
 • Laboratory with modern equipment, in the newly built BIOCEV center in Vestec
 • Small but enthusiastic team

For more information about the Laboratory members and PI, see the web page of the Laboratory of Tumour Resistance: https://www.ibt.cas.cz/en/research/laboratory-of-tumour-resistance or Research Gate profile https://www.researchgate.net/profile/Jaroslav-Truksa

In case you are interested, please send your application with structured CV to hr@ibt.cas.cz by July 10, 2022.

More details on the processing of personal data are available on the website:

https://www.ibt.cas.cz/cs/o-ustavu/oficialni-dokumenty/gdpr/.


Česká informační agentura životního prostředí hledá kolegu/kolegyni na pozici Výzkumný pracovník oddělení odpadového a oběhového hospodářství.  Plný úvazek, smlouva na dobu určitou. Nástup dle dohody. 


Popis práce: 
Výzkum a aplikace vědeckých poznatků při vývoji nových postupů a metod v odpadovém a oběhovém hospodářství
​Psaní odborných článků a publikací 
Prezentace výsledků na odborných konferencích 
Spolupráce na dalších aktivitách a projektech oddělení, zejm. na projektu Centrum environmentálního výzkumu: Odpadové a oběhové hospodářství a environmentální bezpečnost v rámci Programu Prostředí pro život


Co od Vás očekáváme: 
VŠ vzdělání technického nebo přírodovědného směru (vhodné pro absolventy, doktorandy apod.)  Pečlivost, spolehlivost a bezúhonnost 
Dobré komunikační dovednosti pro komunikaci s vedením projektu
Znalost MS Office, schopnost samostatné tvorby článků, publikací apod. 
Znalost anglického jazyka 
Praxe nebo alespoň zkušenost v oblasti VaVaI 
Přehled publikační činnosti s důrazem na recenzované publikace (zvláště kvitovány budou výstupy v databázích WoS či Scopus) 
Orientace v dotačních programech národních a mezinárodních projektů (TAČR apod.) výhodou  Zájem o problematiku ŽP


Nabízíme:
Plný pracovní úvazek, smlouvu na dobu určitou 
Nástup dle dohody 
Zaměstnanecké benefity: pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování  Odměňování podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. a zákoníku práce č. 262/2006 Sb. osobní ohodnocení, projektový příspěvek 
Mimořádné mzdové ocenění za splnění plánovaných úkolů 
3 dny zdravotního volna 
Možnost spolupráce na dalších projektech a výzkumných záměrech CENIA 
Pracoviště – Praha 10

Životopis a krátký motivační dopis prosím posílejte na e-mail: hr@cenia.cz 


Hvězdárna a planetárium v Hradci Králové posiluje svůj tým. 

Náplň práce
tvoří mimo jiné příprava a realizace interaktivních vzdělávacích programů a popularizačních akcí pro návštěvníky hvězdárny a planetária, pozorování oblohy s využitím specializované techniky hvězdárny, práce s členy astronomického kroužku, komunikace a poskytování odborné informační a poradenské pomoci v oblasti astronomie.

Hledáme pracovníka, který:

 • má hluboký zájem o astronomii, kosmonautiku s odpovídajícími znalostmi a orientací v příbuzných přírodovědných oborech
 • má kultivované vystupování, srozumitelný a spisovný mluvený i písemný projev v českém jazyce.
 • je schopen interaktivního vedení programů, komunikace s návštěvníky všech věkových kategorií a jejich pozitivní motivace k zájmu o přírodovědné obory
 • ovládá práci s PC
 • je schopen rozvíjet své dovednosti při práci se specificky zaměřenou výpočetní technikou, porozumět provozu a naučit se ovládat specializované vybavení a přístrojovou techniku hvězdárny a planetária, případně má zkušenosti s praktickým pozorováním nebeských objektů.
 • dokáže pozitivně komunikovat a tvořivě spolupracovat v rámci pracovního kolektivu
 •  je časově flexibilní, občansky a morálně bezúhonný
 • ​ znalost angličtiny na komunikační úrovni a aktivní řízení motorového vozidla sk. B výhodou

Požadujeme: 

 • vysokoškolské vzdělání přírodovědného nebo technického zaměření, obory blízké fyzice jsou výhodou.

Nabízíme práci na plný nebo částečný pracovní úvazek s možností nástupu ihned.

Jedná se o rozmanitou a kreativní práci v klidném prostředí s možností dalšího odborného růstu, pružným rozvržením pracovní doby, 5 týdny dovolené a příspěvkem na stravování.

Bližší informace o činnosti hvězdárny naleznete na www.astrohk.cz.

V případě Vašeho zájmu nám zašlete: - motivační dopis v rozsahu max. 1 normostrany - Váš strukturovaný životopis s aktuálními kontaktními údaji. 

Kontakt: kabrhel@astrohk.cz, 495 264 087, 737 456 777
Korespondenční adresa: Hvězdárna a planetárium v Hradci Králové, Zámeček 456/30, 500 08 Hradec Králové. 
Vybrané uchazeče pozveme k osobnímu pohovoru.


Je vám blízký rozvoj regionu a chcete pracovat ve prospěch území Skutečska, Košumberska a Chrastecka? Místní akční  skupina Skutečsko, Košumbersko a Chrastecko, z.s. hledá pro území Pardubický kraj, okres Chrudim a Ústí nad Orlicí nové personální kapacity: 
 

 • Manažer projektů MAS-CLLD

Požadavky:
• Vysokoškolské vzdělání, popřípadě SŠ vzdělání s 5letou praxí,
• Znalost strukturálních fondů EU, zkušenost v podobné pozici výhodou,
• Výborná znalost českého jazyka, znalost dalšího jazyka (ANJ, NEJ) výhodou
• Organizační a komunikační schopnosti, ochota učit se novým věcem,
• Zodpovědnost, samostatnost, týmové myšlení, proaktivní přístup,
• Vysoké pracovní nasazení a časová flexibilita,
• Znalost regionu MAS,
• Výborná znalost MS Office,
• Aktivní řidič/ka osobního automobilu.

Náplň práce:
• Příprava a realizace projektů MAS,
• Monitoring potřeb území (animace) a konzultace se žadateli,
• Administrace výzev MAS z operačních programů, zejména PRV, IROP,
• Příprava a školení žadatelů MAS,
• Prezentace aktivit MAS,
• Administrativa spojená s činností orgánů MAS a další projektovou činností. Nabízíme:
• Smysluplnou, prospěšnou a nestereotypní práci,
• Odpovídající finanční ohodnocení
• Prostor pro osobní i profesní růst
• Pracovní poměr na úvazek 0,5– 1,0 dle osobní dohody,
• Místo výkonu práce Luže, schůzky na území MAS SKCH,
• Flexibilní pracovní doba, popř. možnost home office,
• Práce na zajímavých projektech s možností realizace vlastních nápadů.

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete výše uvedené podmínky, pošlete svůj strukturovaný životopis na adresu: feyfarova@masskch.cz 

 

 • Koordinátor Akčních plánů pro klima a energii

Požadavky:

 • vysokoškolské vzdělání, popřípadě SŠ vzdělání s 5letou praxí;
 • praxe na podobné pozici výhodou;
 • uživatelská znalost práce s PC (MS Office, internet);
 • výborná znalost českého jazyka, znalost dalšího jazyka (ANJ, NEJ) výhodou;
 • řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič;
 • organizační a komunikační schopnosti, ochota učit se novým věcem;
 • pečlivost a samostatnost, týmové myšlení;
 • vysoké pracovní nasazení a časová flexibilita.

Pracovní náplň:

 • koordinace aktivit pro zajištění včasného zpracování SECAP dle zadání včetně procesu;
 • výběrového řízení na zhotovitele, projednání a připomínkování;
 • organizace místních dnů pro klima a energii dle zadání, zvyšování povědomí veřejnosti o možnosti úspor energie a její výroby, využití a skladování z obnovitelných zdrojů, o prevenci vzniku odpadů (separace, recyklace, bezodpadové hospodářství pro domácnosti a podnikatele);
 • mapování projektů, jejichž cílem je snížení spotřeby energie (úspory, snížení dopadů na ŽP, snížení emisí CO 2) při současném zohlednění možností adaptačních opatření na změnu klimatu;
 • komunikace s partnery včetně evidence pošty, smluv, archivace;
 • účast na jednáních a zajištění související dokumentace (podklady, výstupy atd.;
 • plnění webových stránek enerkomskch.eu, propagace;
 • zkušenost v oblasti energetických úspor výhodou;
 • zájem o zavádění inovativních technologií a postupů.  

Nabízíme:

 • zajímavé finanční ohodnocení;
 • spolupráci formou dohody o pracovní činnosti nebo částečného úvazku;
 • pracovní poměr na dobu určitou od 1. 8.2022 do 31.8.2024 s možností prodloužení;
 • místo výkonu práce Luže, schůzky na území MAS SKCH;
 • flexibilní pracovní doba, popř. částečná možnost home office;
 • prospěšná a smysluplná práce;
 • pozice vhodná i pro absolventy.

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete výše uvedené podmínky, pošlete svůj strukturovaný životopis       na adresu: feyfarova@masskch.cz 

 

 • Výběrové řízení na pozici asistent/ka kanceláře

Požadavky:

 • min. středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou,
 • praxe na podobné pozici výhodou,
 • uživatelská znalost práce s PC (MS Office – Word, Excel, PowerPoint, internet),
 • výborná znalost českého jazyka, znalost dalšího jazyka (ANJ, NEJ) výhodou
 • řidičský průkaz sk. B,
 • organizační a komunikační schopnosti, ochota učit se novým věcem,
 • pečlivost a samostatnost, týmové myšlení
 • vysoké pracovní nasazení a časová flexibilita,
 • zkušenosti se zpracováním a vyúčtováním dotací z národních zdrojů a fondů EU výhodou,
 • zkušenosti s dotačními programy PRV, IROP a OPŽP výhodou.

Pracovní náplň:

 • zajištění chodu kanceláře, IT podpora
 • evidence pošty, docházky, smluv,
 • příprava podkladů na jednání,
 • zpracování textů, prezentací a tabulek,
 • účast na jednáních a zpracování zápisů,
 • objednávky, poptávky,
 • příprava podkladů k fakturaci,
 • správa a plnění webových stránek MAS,
 • archivace, skartace.

Nabízíme:

 • pracovní poměr – úvazek 0,5, s možností navýšení, dle osobní dohody,
 • platové podmínky až 28 000,- Kč hrubého dle velikosti úvazku,
 • pracovní poměr na dobu určitou od 1. 7. 2022 do 31. 7. 2023 s možností prodloužení,
 • místo výkonu práce Luže, schůzky na území MAS SKCH,
 • flexibilní pracovní dobu, popř. možnost home office,
 • zajímavou a perspektivní práci, možnost zapojení do dalších projektů MAS.

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete výše uvedené podmínky, pošlete svůj strukturovaný životopis a motivační dopis   na adresu: feyfarova@masskch.cz 


Ředitel zoologické zahrady v Táboře hledá pro svůj pražský tým aktivního člověka se vzděláním přírodovědného nebo veterinárního směru a přímo do zoologické zahrady v Táboře pak ošetřovatele zvířat. Zájemce čeká pestrá a velmi zajímavá pracovní náplň, motivační finanční ohodnocení, možnost seberealizace a atraktivní benefity.

I. Posila pražského týmu

Co bude Vaším úkolem:

 • Organizace sekretariátu ředitele zoologické zahrady Tábor s místem výkonu práce v Praze
 • Organizační zajištění veterinární péče (parazitologie, vakcinace, konzultace s veterinářem ZOO)
 • Spolupráce na vědeckých projektech zoologické zahrady v oblasti molekulární genetiky a dlouhověkosti včetně publikační činnosti
 • Zajištění publikace knih v zahraničí, komunikace se zahraničními nakladatelstvími
 • Komunikace s vedením českých a světových ZOO
 • Podíl na řízení ZOO
 • Zpracování podkladů pro rozhodování ředitele
 • Organizační zajištění zážitkových programů v ZOO, komunikace s návštěvníky

Co od Vás očekáváme:

 • VŠ přírodovědného nebo veterinárního zaměření (znalost kynologie výhodou)
 • Výbornou znalost anglického jazyka
 • Inteligenci a schopnost empatie
 • Analytické myšlení, pečlivost, spolehlivost, samostatnost, odolnost vůči stresu
 • Časovou flexibilitu
 • Ochotu se neustále učit
 • Výborné komunikační a organizační schopnosti
 • Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
 • Reprezentativní a diplomatické vystupování
 • Kladný vztah ke zvířatům
 • Znalost laboratorních metod – izolace DNA, PCR, gelová elektroforéza a další výhodou

Co Vám nabídneme:

 • Pestrou práci pro největší jihočeskou zoo
 • Motivační finanční ohodnocení
 • Kariérní růst
 • Profesionální a přátelský kolektiv – jsme tým a táhneme za jeden provaz
 • Možnost seberealizace a uplatnění vlastních nápadů
 • Neformální dresscode – záleží na Vás, v čem se cítíte nejlépe
 • Žádný velký open space, jen útulné kanceláře
 • Atraktivní lokalitu pracoviště s výbornou dopravní dostupností
 • Stravenkový paušál
 • Sportovní vyžití ve volném čase – Multisport kartu
 • Odměny při životních jubileích
 • Osobní daňové a právní poradenství od zkušených kolegů
 • Výhodné zaměstnanecké podmínky při koupi bytu (a také zvýhodnění a slevy u našich dodavatelů)

Finanční ohodnocení:

 • Roční mzda v rozmezí 600.000 – 800.000,- Kč

II. Ošetřovatel zvířat v Zoologické zahradě Tábor

Perspektivní zaměstnání v největší jihočeské zoologické zahradě, která se zaměřuje na podporu a ochranu ohrožených druhů živočichů.

Co bude Vaším úkolem:

 • Krmení a ošetřování zvířat
 • Dohled nad zdravotním stavem zvířat
 • Podíl na rozvoji Zoologické zahrady Tábor
 • Úklid, čištění a údržba prostorů pro ustájení zvířat (výběhů, kotců, klecí, zimovišť, stájí, voliér…) a vybavení
 • Shromažďování a zaznamenávání informací o zvířatech, např. o jejich hmotnosti, velikosti, fyzickém stavu, provedených ošetřeních, předepsané léčbě a příjmu potravy
 • Práce na směny 

Co od Vás očekáváme

 • VŠ nebo SŠ vzdělání se specializací na chovatelství zvířat, zootechniku či veterinární obor
 • Manuální zručnost, fyzickou zdatnost, chuť pracovat
 • Kladný vztah ke zvířatům
 • Spolehlivost, samostatnost, organizační schopnosti, zodpovědnost, vstřícnost, pečlivost, odolnost vůči stresu

Co Vám dá výhodu:

 • Praxe a znalost problematiky chovu zvířat
 • Vlastní zkušenosti s chovem zvířat
 • ŘP skupiny B, T

Co Vám nabídneme:

 • Zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci na hlavní pracovní poměr
 • Výborné finanční ohodnocení
 • Přátelský kolektiv a rodinnou atmosféru
 • Příjemné pracovní prostředí v souladu s přírodou
 • Příležitost i pro absolventy

Finanční ohodnocení:

 • Roční mzda: 300.000 – 360.000,- Kč

Podmínkou účasti ve výběrovém řízení je zaslání strukturovaného životopisu s přiloženou fotografií prostřednictvím odpovědního formuláře nebo emailu, více informací zde. 


Clinical Trial Internship at Johnson & Johnson

Duration: 12 months, 20 hours/week
Location: Praha, Walterovo namesti

PRINCIPAL TASKS AND DUTIES:

Study Start Up Activities / Site start-up

 • Help LTM/SM in ensuring that the current versions of the required trial documents, trial-related materials and supplies are provided to the investigational site.
 • Support the LTM or the SM in ECs and Health Authorities Submissions.
 • Help the SM in obtaining site related trial documents.
 • Support the LTM/SM in collecting and processing as appropriate the IFDF and related documents throughout the trial.
 • Assist the LTM/SM in conducting local investigator meeting or in making arrangements for the investigators participating in an international meeting as applicable

Help in the distribution, collection, reviewing, and tracking of regulatory documents, start-up documentation from sites, agreements and training documentation.

Study Execution Activities

 • Support LTM/SM in drug distribution process, where applicable.
 • Support LTM/SM in ensuring that during the trial all relevant trial related documentation is provided to investigators and central IEC (if applicable) within the timelines.
 • Provide administrative and logistic support to LTM/SM in tracking of progress of the trial, management of study data, budget, organizing meetings, mailing and correspondence and other relevant tasks as appropriate, where applicable
 • Support LTM/SM and CTA in up-loading documents into vTMF
 • Support LTM/SM in set-up new study site team members in CTMS
 • Support SM in study medication accountability at site under SM supervision. SM is accountable for the whole task, and all ensure that all confidentiality and data privacy rules are followed
 • Support CTA/SM in simple equipment calibration management (e.g. thermometer)

General Activities

 • Base all actions on Credo. Protect the rights of others, protect privacy and company assets.
 • Work in line with the HCC, company policies and procedures, including SOPs, having the ethical aspect in mind. Comply with ICH-GCP and all applicable local laws and regulations.
 • Maintain communication with relevant parties within and outside the company
 • Actively follow trainings to ensure adequate qualification
 • Regularly update information in applicable systems and templates
 •  Contribute to maintain quality standards and timelines that are consistent with business needs

Report every J&J product related complaint you receive to the company, according policies

SKILL REQUIREMENTS

A minimum of a Bc. Degree in Life Science or three years of University in Life Science

Strong knowledge with MS office (Word, Excel, Outlook)

Strong interpersonal skills,

Organizational skills,

Ability to perform activities in timely and accurate manner, Advanced English, good written and oral communication.

Apply here. 


Doctrina - Podještědské gymnázium Liberec přijme  na pozici učitele BIOLOGIE kvalifikovaného učitele s vysokou mírou odpovědnosti a pracovním nasazením. Klademe důraz na vytváření partnerského prostředí pro studenty s cílem podpořit a rozvíjet jejich talent.

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici, zašlete prosím CV na email: gymnazium@doctrina.cz, případně jansa@doctrina.cz. Těšíme se na setkání s Vámi.

Požadujeme

Kladný vztah k učitelské profesi, komunikační dovednosti, pozitivní přístup, týmového hráče s aktivním přístupem k práci, ochotu se vzdělávat a rozvíjet, flexibilitu, samostatné myšlení a jednání. Požadavek: splnění kvalifikačních předpokladů učitele SŠ, dobrou znalost práce na PC, morální bezúhonnost.

Nabízíme

Příjemný pracovní kolektiv, prostor pro seberealizaci a profesní rozvoj, metodickou podporu a aktuální výukové postupy, odpovídající finanční ohodnocení. Celý úvazek, nástup září 2022.


Nascanuj kód a začni jezdit! www. prokuryry.cz


 


Společnost GALI s.r.o. hledá obchodního zástupce a produktového specialistu: 

Popis:
Zavedená obchodní firma GALI spol. s r.o. zabývající se distribucí lékařských laboratorních diagnostik hledá do svého kolektivu mladého VŠ absolventa (i studenta právě končícího studia) – obor bioanalytika, laboratorní diagnostika či přírodověda na pozici obchodního zástupce a produktového specialisty v regionu Prahy o okolí.

Pracovní náplň:
- zodpovědnost za prodej a podporu prodeje produktů zahraničních firem, které firma GALI zastupuje v ČR
- zodpovědnost za vyhledávání nových příležitostí na trhu
- poskytování odborné podpory klientům
- odborná spolupráce s ostatními členy v týmu
- překlady odborných textů z AJ do ČJ

Požadujeme:
- VŠ vzdělání v oboru bioanalytika, laboratorní diagnostika či přírodověda
- znalost převážně molekulární diagnostiky, PCR reakce
- výborné komunikační a prezentační schopnosti
- velmi dobrou znalost angličtiny - časovou flexibilitu, ŘP skupiny B
- aktivní řidič, uživatelskou znalost MSOffice

Nabízíme:
- zajímavou a perspektivní práci
- možnost seberealizace a možnost si sami organizovat svůj pracovní čas
- atraktivní finanční ohodnocení
- služební automobil i k soukromým účelům, služební notebook a telefon

Informace o pozici:
Místo pracoviště: 
Praha a okolí
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
 Délka pracovního vztahu: Na dobu neurčitou
Typ pracovního vztahu:
Pracovní smlouva

Benefity:
auto i pro soukromé účely, provize z prodeje, mobilní telefon, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, zdravotní volno/sickday, možnost občasné práce z domova, individuální rozvržení pracovní doby, možnost si napracovat hodiny, vlastní organizace náplně práce, účast na zahraničních konferencích

Požadované vzdělání: Vysokoškolské/univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (pokročilá)
Kontakt: Místo pracoviště: Praha a okolí
Kontaktní osoba: RNDr. Jana Müllerová, jana.mullerova@gali.cz
Adresa: Ke Stadionu 179, 513 01 Semily – Podmoklice, Česká republika Telefon: 775 310 130


Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s. přijme odborného pracovníka v laboratorních metodách (oddělení hematologie). 

Požadujeme:

 • Odbornou způsobilost dle zák. 96/2004 Sb.
  • Ukončené zdravotnické magisterské studium v oboru odborný pracovník v laboratorních metodách
  • ukončené magisterské studium přírodovědného zaměření a absolvování akreditovaného kval. kurzu odborné zdravotnické laboratorní metody nebo laboratorní metody v asistované reprodukci nebo výroba, příprava a kontrola léčivých přípravků
  • ukončené magisterské studium přírodovědného, elektrotechnického nebo matematicko-fyzikálního zaměření a absolvování akreditovaného kval. kurzu odborné laboratorní metody v ochraně a podpoře veřejného zdraví
 • Odborná praxe výhodou
 • Morální a občanskou bezúhonnost
 • Příjemné vystupování a zájem o obor

Nabízíme:

 • Pracovní smlouva na dobu neurčitou
 • Nástup: ihned nebo dle dohody
 • Jednosměnný provoz
 • Zázemí akreditované nemocnice
 • Odpovídající finanční ohodnocení
 • Systém zaměstnaneckých benefitů
 • Možnost vzdělávání a osobního rozvoje

Strukturovaný životopis pod uvedením označení ODBORNÝ PRACOVNÍK V LABORATORNÍCH METODÁCH zasílejte na adresu zamestnani@ nemcl.cz

Spolu s životopisem zašlete, prosím, souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů podle zákona č. 110/2019 Sb. a 111/2019 Sb.


Gymnázium Tanvald hledá středoškolského učitele - matematika- zeměpis nebo fyzika - zeměpis

 •  plný pracovní úvazek - 21 hodin v týdnu,
 • mzda 32 820 - 42 780 Kč/měsíc.
 • Minimální požadované vzdělání: vysokoškolské - kvalifikace dle zákona č. 563/2004 Sb. zákon o pedagogických pracovnících (vhodné i pro absolventy a studenty posledních ročníků VŠ). 
 • Nástup možný od 1. 8. 2022

Nabízíme velmi příjemné pracovní prostředí, dobře vybavenou školu, vstřícné vedení, dotované obědy, fksp a další benefity.

Jsme menší škola s velmi dobrými studijními výsledky v krásné historické budově v klidové zóně města. Město Tanvald je obklopeno přírodou Jizerských hor a Krkonoš. V místě je plná obřanská vybavenost s velmi dobrou dopravní dostupností. Rádi Vám pomůžeme s hledáním vhodného ubytování.

V případě zájmu a pro bližší informace kontaktujte ředitele školy.

RNDr. Jan Kohoutek - ředitel školy, kohoutek@gymtan.cz,  tel: 731 473 994, www.gymtan.cz


Společnost WATRAD, spol. s.r.o. hledá GEOLOGA/GEOLOŽKU pro pracoviště v Praze.

Náplň práce:

 • Komerční geologické zakázky zejména hydrogeologického a inženýrsko-geologického charakteru
 • Projekty vědy a výzkumu v oblasti geologie
 • Projekty rozvojové spolupráce v zahraničí se zaměřením na geologii

Požadujeme:

 • Vysokoškolské vzdělání v oboru geologie
 • Znalost práce na PC (Word, Excel, Power Point atd.)
 • Ochota práce v terénu

Nabízíme:

 • Práci ve firmě s rodinným prostředím
 • Spolupráci s kolegy, kteří se nebojí nových výzev a řešení složitých úkolů
 • Možnost práce na projektech v zahraničí
 • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
 • Nástup možný ihned nebo dle dohody
 • Absolventi vítáni
 • Nástupní plat 25 000,- až 35 000,- Kč hrubého měsíčně

Benefity:

 • 5 týdnů dovolené
 • Placené zdravotní volno/sickdays
 • Příspěvek na penzijní připojištění
 • Mobilní telefon
 • Občerstvení na pracovišti
 • Příspěvek na stravování - stravenky

Kontakt:

Mgr. Jana Michálková, jednatelka, mobil: 723 107 821, e-mail: jmichalkova@watrad.cz


 

ÚJV ŘEŽ, a.s. hledá kolegu na pozici analytik radiofarmak pro pracoviště Nemocnice na Homolce, Roentgenova 5, Praha 5.

Co Váš na této pozici čeká?

 • kontrola fyzikálně-chemických parametrů léčivých přípravků – radiofarmak (QC)
 • ​analytická a mikrobiologická kontrola kvality vstupních surovin a vyráběných přípravků
 • ​monitoring prostředí výroby radiofarmak 
 • odpovědnost za validace používaných analytických metod 
 • odpovědnost za dodržování legislativních a interních požadavků na provoz útvaru 

Co vše Vám za to nabízíme?

 • tým renomovaných odborníků, kterého budete součástí
 •  možnost rozšiřovat si kvalifi kaci v rámci specifi ckých odborných kurzů 
 • odpovídající mzdové ohodnocení, příplatek za práci v prostředí ionizujícího záření  flexibilní pracovní dobu 
 • 6 týdnů dovolené a 3 dny zdravotního volna navíc 
 • širokou škálu dalších benefi tů (stravenky Sodexo GastroPass a poukazy Sodexo FlexiPass, příspěvky na životní/penzijní připojištění, služební telefon) 

Jak si Vás představujeme?

 • máte VŠ chemického, přírodovědného nebo farmaceutického směru 
 • pracujete s počítačem na běžné uživatelské úrovni (ovládáte programy MS Offi ce) 
 • jste komunikativní a týmový hráč, pracujete samostatně a zodpovědně 
 • umíte anglicky alespoň na pasivní úrovni, znalost požadavků SVP výhodou 
 • nevadí Vám příležitostné brzké ranní směny (od 4:00 hod.) 
 • máte řidičský průkaz sk. B

Kontakt: 
Mgr. Běla Šimečková, tel: +420 266 173 520,  Bela.Simeckova@ujv.cz
Petra Nová, DiS., tel: +420 266 172 086, Petra.Nova@ujv.cz,
E-mail: nabor@ujv.cz


Technická správa komunikací hl.m. Prahy, a.s. posiluje svůj tým na pozici "koordinátor údržby zeleně". 

Co vás čeká

 • zpracování a koordinace plánů údržby komunikační zeleně
 • shromažďování podkladů pro zpracování zadávací dokumentace veřejných zakázek
 • příprava návrhů smluv pro údržbu komunikační zeleně
 • navrhování postupů kontrolní činnosti údržby zeleně, kontrola prováděné údržby
 • koordinace činností s ostatními správci veřejné zeleně, spolupráce se státními a městskými orgány
 • zavádění nových technologií v oboru péče o městskou zeleň

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

 • SŠ/VŠ vzdělání zahradnického nebo technického směru
 • prokazatelná základní znalost rostlinného materiálu a péče o dřeviny
 • praxe na obdobné pozici výhodou
 • pokročilá znalost MS Office
 • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
 • samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, bezúhonnost
 • organizační a komunikační dovednosti

Co vám můžeme nabídnout

 • 5. týden dovolené
 • penzijní připojištění ve výši 3% hrubé mzdy
 • 3 sick days
 • stravenky Edenred
 • benefitní program Edenred
 • karta Multisport

Nástup dle dohody.

Životopisy a motivační dopis v rozsahu cca 1/2 A4 zasílejte prosím na adresu:  Petra.Barvitiusova@tsk-praha.cz 


Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. hledá brigádníka na pozici "technik pasportu ploch silniční vegetace" na DPP nebo DPČ. 

Co vás čeká

 • terénní kontrola a aktualizace současných travnatých a keřových ploch na území hl. m. Prahy
 • přehodnocení aktuálních ploch z hlediska čisté výměry a výměry plochy keřů a stromů
 • zařazení travnatých ploch do kategorií dle nové metodiky Péče o travnaté plochy ve správě TSK, a. s.
 • práce s mapovou aplikací CDSw pro samotnou repasportizaci, kontrolu a zařazení vegetačních ploch do skupin, včetně pořizování fotodokumentace z terénu
 • v případě prokázání adekvátního vzdělání v oboru též doplnění a stanovení taxonů keřových skupin (tato činnost je výhodou, ale není podmínkou.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

 • SŠ/VŠ vzdělání
 • orientace v mapových podkladech i terénu
 • schopnost zaznamenávat či upravovat plochy do gisové aplikace (po proškolení)
 • znalosti z oboru dendrologie vítány
 • preciznost, flexibilita
 • upřednostňujeme schopnost pohybovat se po Praze na kole či koloběžce

Co vám můžeme nabídnout

 • DPČ, DPP
 • ​mzdu až 200 Kč/hod

Životopisy zasílejte prosím na adresu:  Petra.Barvitiusova@tsk-praha.cz 


 

Společnost ALS , provozovatel moderních analytických laboratoří, hledá: 

 • LABORANTA/LABORANTKU:

jste nebo chcete být Laborant/ka? Připojte se k nám! Studoval/a jste střední školu chemického, farmaceutického, potravinářského nebo příbuzného směru? Chcete pracovat pro stabilní nadnárodní společnost, která svou činností pomáhá k ochraně životního prostředí, podílí se na kontrole léčiv a pomáhá hlídat kvalitu potravin? Pak je pro Vás práce v ALS Czech Republic ta správná volba!

Co Vás u nás čeká:

• Samostatná příprava vzorků k analýze
• Samostatné provádění některých analýz a zpracovávání jejich výsledků
• Spolupráce na zabezpečení systému kontroly kvality
• Možnost spolupráce na projektech (optimalizace metod)
• Úzká spolupráce s kolegy na pracovišti
• Práce v jednosměnném nebo i ve dvousměnném provozu

Co byste měli umět a znát:
• Dokončené SŠ vzdělání chemického, potravinářského nebo farmaceutického směru
• Praxe v analytické laboratoři - velkou výhodou
• Znalost a zručnost v základních laboratorních technikách - velkou výhodou
• Pečlivost, spolehlivost, samostatnost, flexibilita, ochota a radost učit se novému
• Týmový hráč
• Práce na PC – základní orientace Co Vám můžeme nabídnout:
• Zázemí silné mezinárodní společnosti
• Zajímavou práci v dobře vybavených laboratořích
• Platové podmínky odpovídající dané pozici
• Možnost kariérního růstu
• Přátelský kolektiv
• 5 týdnů dovolené • Stravenkový paušál
• Penzijní připojištění
• MultiSport karta
• Zvýhodněný telefonní tarif
• Osobní ohodnocení
• Rozvoj na pracovišti i mimo něj (kurzy, školení, e-learning)
• Snadná dostupnost na pracoviště - linka metra B (Vysočanská)
• Práce na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou

Pozice je vhodná i pro absolventy, kteří právě ukončili studia.

V případě zájmu, prosím zašlete profesní životopis na HR oddělení HR tým: euprg.hrcz@alsglobal.com.

 • ANALYTICKÉHO CHEMIKA/CHEMIČKU:

Studoval/a jste střední nebo vysokou školu chemického, potravinářského, farmaceutického nebo příbuzného směru? Chcete pracovat pro stabilní nadnárodní společnost, která svou činností pomáhá k ochraně životního prostředí, podílí se na kontrole léčiv a pomáhá hlídat kvalitu potravin? Pak je pro Vás práce v ALS Czech Republic ta správná volba!

Chcete se stát aktivní součástí ENVIRO, FOOD nebo PHARMA laboratoře?

Jaké portfolio instrumentů je Vám bližší? Dejte nám vědět!

• UPLC-MS/MS, HPLC-FLD, HPLC-UV/VIS/PDA, HPLC-RI, IC a CE-UV
• GC-FID a GC-ECD
• GC-MS, GC-MS/MS a HS-GC - FID/MS
• AFS, ICP-MS, ICP-OES

Jaká bude Vaše hlavní pracovní náplň?
• Měření, vyhodnocování a hodnocení výsledků analýz vzorků
• Servis a běžná údržba instrumentů
• Administrativní činnost spojená s měřením a vyhodnocováním vzorků, reporty výsledků
• Spolupráce s validačními specialisty při zavádění nových metod
• Spolupráce se supervizorem sekce a celým týmem v dalších oblastech činnosti sekce
• Práce v jednosměnném nebo i ve dvousměnném provozu
• Spolupráce na zabezpečení systému kontroly kvality a na zaškolování nových kolegů

Co byste měli mít a umět?
• Dokončené SŠ/VŠ vzdělání chemického, potravinářského, farmaceutického nebo podobného směru
• Dobrá znalost pracovní instrumentace- výhodou
• Zkušenost z akreditované laboratoře - výhodou
• Flexibilita, ochota učit se novému - radost z každodenní práce v laboratoři
• Pečlivost, spolehlivost, samostatnost a týmovost (umíte pracovat nejen samostatně, ale i v týmu)
• Znalost AJ písmem aktivně
• Práce s PC pro Vás není překážkou
• Umíte nést za svá rozhodnutí zodpovědnost

V případě zájmu, prosím, zašlete profesní životopis na HR oddělení HR tým: euprg.hrcz@alsglobal.com


Společnost SpaceKnow, startup ze Silicon Valley, zabývající se analýzou komerčních satelitních snímků, hledá nového kolegu či kolegyni na pozici Analytika/čky dat. 

Co požadujeme?

 • schopnost pracovat efektivně a s přesností při práci s repetitivními úkoly,
 • analytické myšlení, schopnost vyhledávání informací a jejich zpracování,
 • zkušenost s nástroji na zpracování obrázků jako je GIMP (výhodou),
 • základní znalost Unix/Linux (výhodou, ale není nutností).

Co Tě čeká?

 • budeš anotovat, třídit a analyzovat obrovské množství dat (především satelitní snímky) pro machine learning algoritmy,
 • budeš úzce spolupracovat s výzkumníky a dávat jim pravidelnou zpětnou vazbu na zlepšení nástrojů a procesů.

Co nabízíme?

 • práci na zkrácený úvazek formou home-office,
 • nadprůměrný plat (160 Kč/hod),
 • práci s opravdovými experty,
 • možnost získat jedinečné zkušenosti,
 • šanci stát se členem opravdu unikátního projektu.

Zaujala Tě naše nabídka? Dej nám vědět! Budeme se na Tebe těšit!

Svoje CV posílejte prosím na galik@spaceknow.com


Státní ústav jaderné, chemické a biologické ochrany v.v.i.,  laboratoř biologického monitorování a ochrany Státního ústavu jaderné, chemické a biologické ochrany hledá novou spolupracovnici/spolupracovníka spolupracovnici na pozici Mikrobiolog.

Požadujeme:
Dokončené VŠ vzdělání přírodovědného směru - zaměření mikrobiologie, virologie, molekulární biologie apod.
Alespoň základní znalost metod kultivace a izolace virů a jejich detekce a identifikace (PCR, sekvenování, ...)
Znalost práce na PC (min. MS Office)
Znalost anglického jazyka – komunikace slovem i písmem
Pečlivost a schopnost samostatné práce
Ochotu učit se novým věcem
Komunikativnost a flexibilitu

Výhodou:
Praxe v laboratoři v oboru mikrobiologie / virologie
Schopnost pracovat s rizikovými biologickými agens (laboratoře BSL3)

Nabízíme:

Práci v malém týmu výzkumných a vývojových pracovníků, zaměřeném na vývoj a aplikace metod detekce a identifikace biologických agens
Možnost zapojení do mezinárodních projektů
6 týdnů dovolené
Příspěvek na stravování - stravenky
Příspěvek z FKSP na rekreaci
Příplatek za práci v rizikovém prostředí
Smlouvu na dobu určitou (1 rok) s následným prodloužením na dobu neurčitou
Možnost zkráceného úvazku
Důraz na WLB (work / life balance)
... a v neposlední řadě TLC (tender loving care) :-)

Kontakt:

RNDr. Michal Dřevínek, Ph.D.
Laboratoř biologického monitorování a ochrany
SÚJCHBO v.v.i.
Kamenná 71, 26231 Milín
drevinek@sujchbo.cz
tel: 318600247

 


 

BIOCEV - Laboratoř klinické proteomiky 1. LF UK  nabízí PhD pozici s plným úvazkem. Hledáme posilu pro náš mladý tým.

Laboratoř klinické proteomiky 1. LF UK v centru BIOCEV se zaměřuje na objasňování molekulárních mechanismů závažných onemocnění s pomocí (nejen) proteomické analýzy. Věnujeme se rovněž hledání nových biomarkerů a nových molekulárních cílů pro budoucí terapie. Více na: http://faustus-technologies.webnode.cz

V současnosti řešíme tyto projekty:

 • Studium proteomu vzácných neuroendokrinních nádorů, identifikace biomarkerů a nových zásahových míst pro budoucí terapie, tzv. „drug targets“
 • Popis molekulárních mechanismů chronického srdečního selhání

Hledáme kandidáty se zájmem o studium bílkovin podílejících se na patogenezi závažných lidských onemocnění. Využíváme především moderní proteomickou analýzu založenou na hmotnostní spektrometrii a hledáme proto zájemce s vřelým vztahem k bílkovinám, kteří by se chtěli (nejen) s těmito moderními postupy seznámit a využívat je. 

Nabízíme práci v instrumentálně, finančně i personálně zajištěné laboratoři. Poskytujeme úvazek ke stipendiu, prostor a stimulaci  k odbornému růstu, možnost osvojení si nejmodernějších metod a pestrou práci v přátelském prostředí malé pohodové skupiny (školitel, 1x PGS, 3 x PhD), v moderním špičkově vybaveném vědeckém centru BIOCEV ve Vestci těsně za hranicí Prahy. Nepracujeme v noci ani o víkendech, nejsme otrokáři!

Pracoviště: 1. lékařská fakulta UK - BIOCEV, Průmyslová 595, 252 50 Vestec  (www.biocev.eu)

Kontakt:
V případě zájmu nás kontaktujte na emailu jpetr@lf1.cuni.cz


Společnost SPF Group, s.r.o. operuje již cca 20 let na českém (i zahraničním) trhu v oblasti plánování regionálního a místního rozvoje a v dalších souvisejících oborech – více na www.spfgroup.org.

Aktuálně sháníme na pozici junior konzultanta čerstvého absolventa, nebo absolventa s krátkou praxí. Mělo by jít optimálně o absolventa regionální nebo sociální geografie, který je schopen zpracovat např. regionální analýzu, má povědomí o aktuálním dění, geografický rozhled a nadhled, rozumnou kvalitu ústního a písemného jazykového projevu.

V případě zájmu mně, prosím, zašlete své CV na email vojtek@spfgroup.org.


Tým Research & Consulting poskytuje analytickou podporu a poradenství jak interním oddělením, tak i externím klientům. Naši odborníci mapují vývoj na realitním trhu, shromažďují a analyzují relevantní data, připravují pravidelné a ad hoc reporty, nedílnou součástí této práce je i úzká spolupráce a podpora ostatních týmů. Veškeré informace k nabízené pozici najdete zde.


The Clinical Studies Specialist will be the leader for all clinical research activities in Germany, Czech Republic and Slovakia. The studies range from RCTs to real-world evidence studies. The ideal candidates will be creative researchers that can roll up their sleeves to advance our clinical research.

 • Developing clinical development plan and clinical research strategy
 • Planning and executing clinical studies from scientific point of view (research, design, protocols) and organizational point of view (documents for ethical committees, designing patient recruitment process, oversight over the ongoing studies)
 • Cooperation with research partners (universities, hospitals)
 • Creating scientific deliverables (posters, publications) and strategic deliverables (clinical inputs into economic analysis)

Your profile

 • Experience with clinical research and publication activities
 • Strong project management skills and ability to connect clinical research to other strategic work streams
 • Data-driven and creative attitude
 • Energetic and autonomous person with a growth mindset
 • Interest in internal medicine is a plus
 • Strong oral / written English, German is a plus

You’ll fit in our culture if you

 • Are patient-centric and make decisions with the patient's wellbeing in mind.
 • Have action-oriented attitude: the only possible path to success is to start with an action and iteratively improve.
 • Are humble, open and willing to accept that failure is part of the process.
 • Thrive in an entrepreneurial and fast-paced environment.
 • Have higher tolerance for chaos and strive to make the complex simple.
 • Are not afraid of tackling challenges that are deemed impossible by others.

Benefits we offer:

 • Opportunity to shape one of the fastest-growing industries
 • Personal development with a growing company
 • Flexible working hours and balance between home/office
 • Friendly and informal startup culture
 • Multisport (access to sports and wellness venues)
 • Nice and quiet offices in Vinohrady with 3 terraces
 • Team events, grill parties and knowledge sharing
 • Refreshments are on us :)

Join us if you are looking for an exciting adventure and a place to grow personally and professionally!

Kontakt:  Michaela Stabrynová, E-mail: michaela.stabrynova@vitad.io, Tel: +420 773 880 159


Biotechnologický ústav AV ČR, v. v. i. hledá zaměstnance na pozici laborant / lab manager/ laborantku do Laboratoře strukturních proteinů.

               Náplň práce:

 • podílení se na chodu laboratoře
 • podílení se na řešení výzkumných projektů
 • příprava kultivačních médií, roztoků a mikroskopických skel
 • práce s buněčnými kulturami
 • vedení záznamů a dokumentace 

  Požadujeme: 
 • minimálně středoškolské vzdělání v biologickém, zdravotnickém nebo obdobném oboru
 • zájem učit se nové metody a techniky práce
 • komunikativnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost
 • praxe práce v laboratoři
 • schopnost komunikace v angličtině

               Nabízíme:

 • práci v mladém mezinárodním kolektivu
 • pracovní zkušenosti v oblasti výzkumu a vývoje ve špičkovém vědeckém centru
 • příležitost k dalšímu profesnímu rozvoji
 • více informací o laboratoři a Biotechnologickém ústavu na www.ibt.cas.cz

Nástup možný hned. 

Písemné přihlášky zahrnující strukturovaný profesní životopis adresujte Zdeňkovi Lánskému (zdenek.lansky@ibt.cas.cz) 

Bližší informace ohledně zpracování osobních údajů naleznete na webové stránce:


Glopolis, o.p.s., nezávislé centrum pro analýzy a síťování mezi nevládními organizacemi, státem a byznysem pro podporu odolné občanské společnosti, udržitelné ekonomiky a odpovědné demokracie, hledá dva šikovné lidi pro analytickou, informační a koordinační výpomoc. Start ihned, 1-3 dny v týdnu, po dobu 6-12 měsíců. 

Co to obnáší: 
- pomoc s organizací pracovních schůzek a kulatých stolů
- analýza evropských a vládních strategií a nařízení, rešerše zahraničních a českých zdrojů informací
- příprava podkladů pro newsletter, web, sociální sítě, komunikační materiály, překlady z/do Aj
- průběžný monitoring výsledků práce
Můžete si vybrat ze dvou programů: 
- NeoN: spolupráce nevládních organizací pro podporu demokracie, právního státu, občanské společnosti a udržitelného rozvoje
- Sustainable Finance: spolupráce nevládních organizací, finančních a dalších firem na zvyšování udržitelnosti české ekonomiky

Co nabízíme: 
- malý, přátelský, motivovaný a podporující tým
- smysluplná témata a profesní propojení s inspirativními lidmi z různých oborů
- příležitost podílet se na společenské inovaci a poznávat nové metody a přístupy
- odměnu za vypracované výstupy podle dohody
- reference a potvrzení o praxi, při oboustranné spokojenosti
- perspektiva trvalého zaměstanání

Jak se přihlásit: 
Pošlete nám své CV (max. 2 strany) a motivační dopis (cca 500 slov) shrnující Vaše dosavadní zkušenosti relevantní pro stáž a Vaši motivaci posílit náš tým, a to buď přes jobs.cz nebo mailem. Kontakt: Jana Horáková, horakova@glopolis.cz


 

 

 

 

Akce dokumentů