E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english PřihlášeníNabídka pracovních míst

Pro absolventy Přírodovědecké fakulty UK připravujeme nabídku pracovních míst ve spolupracujících externích společnostech. Aktuálně si můžete vybrat z následující nabídky:

BBT- Materials Processing s.r.o. (1991) - malá vědecko-výzkumná společnost působící v oblasti kosmických a jiných technologií ve Zdibech-Přemýšlení (12 minut busem od metra Kobylisy) hledá kolegyni/kolegu do týmu pro vývoj, výzkum a výrobu světově unikátních krystalů pro kosmické i pozemní aplikace v optice, akusto-optice a laserových technologiích - vhodné pro absolventy. 

Geologický ústav ČR, v.v.i. hledá laboranta/laborantku v čisté laboratoři v Lysolajích. Pracovní úvazek 0,8 - 1,0 po dobu rodičovské dovolené s možností prodloužení.  Datum nástupu v rozmezí říjen 2019 až leden 2020. 

Muzeum Říčany hledá lektora/lektorku přírodovědných výukových programů - DPČ/pracovní poměr. Motivační dopis a strukturovaný životopis zasílejte do 8.9.2019.

Centrum BIOCEV hledá PhD studenty pro výzkumný projekt Transkripční regulační sítě v neurosensorickém vývoji - částečný pvazek a možnost získání osobního ohodnocení nad rámec stipendia

CPPT UK - pozice Life Science Analyst. Vhodné i pro studenty Mgr. a PhD. a čerstvé absolventy. Nástup: co nejdřve.

Malé gymnázium, cca 20 minut od centra Prahy, hledá od nového školního roku 2019/2020 na plný či částečný úvazek UČITELE s aprobací ZEMĚPIS. I studenti jsou vítáni.


Základní škola J.A. Komenského na Praze 6 hledá učitele/učitelku přírodopisu a chemie. Nedokončené vzdělání není problém. Malá škola, příjemné prostředí. Škola je v programu Ekoškola. Základní škola J.A. Komenského na Praze 6 hledá učitele/učitelku přírodopisu a chemie. Nedokončené vzdělání není problém. Malá škola, příjemné prostředí. Škola je v programu Ekoškola. 

Pražské humanitní gymnázium hledá biologa na celý úvazek - ale pouze v rozsahu 18 hodin týdně -přírodověda pro II. stupeň, pedagogické minimum.  Férové jednání, malý přátelský kolektiv, nadprůměrný plat, notebook, 5 dní sickdays, podpora v kariérním růstu, mezinárodní projekty. 

ZŠ Sezimovo Ústí hledá učitele/učitelku II. stupně v možné kombinaci Tělesná výchova, přírodopis, chemie, pracovní poměr na dobu určitou - 1 rok (poté možnost prodloužení, popř. trvalý pracovní poměr) pro školní rok 2019/2020

Karlínské gymnázium přijme od šk.r. 2019/2020 aprobovaného učitele/učitelku M-CH, popř. tyto předměty v kombinaci s Tv, Z. Nástup možný od 1.8.2019

SOŠ Drtinova na Andělu (právní a diplomatické služby) hledá vyučující/ho tělesné výchovy a zeměpisu na plný i částečný úvazek nebo i pouze částečný úvazek - výuka zeměpisu. Vhodné i pro studenty posledních ročníků. 

Anglicko-české gymnázium AMAZON přijme talentovaného učitele Biologie a/nebo Chemie. Úvazek částečný/plný. Nástup - září 2019.

Společnost Contipro hledá kandidáta na pozici Výzkumného pracovníka- chemická modifikace- s ukončeným VŠ vzděláním zaměřeným na organickou syntézu nebo polymerní chemii. 

Laboratoř molekulární patogenetiky, Biotechnologický ústav AV ČR, v. v. i., Centrum BIOCEV, hledá PhD studenty pro tyto výzkumné projekty: Transkripční regulační sítě v neurosensorickém vývoji a Vývoj a ztráta funkce endokrinních buněk v pankreatu.

Laboratoř strukturní biologie, Biotechnologický ústav AV ČR v.v.i., sídlící ve výzkumném centru BIOCEV ve Vestci, hledá VŠ technika (příp. SŠ technika s praxí) na plný úvazekBBT- Materials Processing s.r.o. (1991) - malá vědecko-výzkumná společnost působící v oblasti kosmických a jiných technologií ve Zdibech-Přemýšlení (12 minut busem od metra Kobylisy) hledá kolegyni/kolegu do týmu pro vývoj, výzkum a výrobu světově unikátních krystalů pro kosmické i pozemní aplikace v optice, akusto-optice a laserových technologiích - vhodné pro absolventy. 

O nás: 
- úzce spolupracující tým specialistů z oblasti chemie, fyziky, elektroniky a kosmických aplikací.
- růst a zpracování unikátních krystalických materiálů
- výzkum, vývoj a výroba v oblasti krystalové optiky pro infračervenou oblast - polarizační optika, akusto-optika, laserové technologie - zejména kosmické, ale i pozemní aplikace
- výzkum, vývoj a výroba přístrojů a technologií pro použití v kosmu.
- dlouhodobá spolupráce s ESA (Evropská kosmická agentura), mezinárodní spolupráce.

Hlavní náplň nabízené práce a odpovědnosti: 
- vývoj a laboratorní výroba (kusová) jemných optických komponent
- obsluha zařízení a přístrojů pro opracování a testování krystalových výbrusů (řezání, broušení, leštění, interferometr, mikroskop, spektometr, lasery...)
- koordinace a plánování výrobního procesu
- spolupráce na přípravě, řešení a vedení výzkumných a komerčních projektů
- běžné laboratorní práce
- publikační činnost, prezentace na konferencích v zahraničí

Požadavky: 
- VŠ technického nebo přírodovědného směru, technické myšlení
- základní zkušenosti s prací v chemické či optické laboratoři vítány, jinak zaučíme
- manuální zručnost, pečlivost (citlivá manipulace s jemnou optikou)
- ochota učit se novým věcem, postupům a technologiím
- samostanost, zodpovědnost, flexibilní a iniciativní přístup k pracovním úkolům 
- schopnost týmové spolupráce, logického a analytického myšlení, kreativita
- práce s PC - MS Office uživatelsky
-  aktivní znalost Aj (komunikace písemně, telefonicky, osobně)

Nabízíme: 
- zajímavou a perspektivní práci s možností dalšího profesního rozvoje
- zázemí dlouholeté tradice společnosti, mallý tým s neformální přátelskou atmosférou
- možnost podílet se na světově unikátním výrobním programu společnosti (jsme světově jediným výrobcem a dodavatelem tohoto krystalového materiálu)
- mezinárodní spolupráce na prestižních projektech
- odpovídající finančních ohodnocení podle výsledků
- příspěvek na stravování, mobilní tarif, sick-days, po 1.roce 5 týdnů dovolené, aj.
 

V případě zájmu zašlete emailem strukturovaný životopis s fotografií a průvodním dopisem.
Kontakt: info@calomel.cz, hasal@calomel.cz, 284 890 447, 734 278 635


Geologický ústav ČR, v.v.i. hledá laboranta/laborantku v čisté laboratoři v Praze 6, Lysolajích, sloužící k chemické přípravě geologických vzorků pro následnou analýzu pomocí hmotností spektrometrie. Pracovní náplň bude zahrnovat chemickou přípravu různých typů vzorků, tj. chemický rozklad a následnou separaci vybraných prvků (např. Sr, Nd, Pb a Os) pomocí iontové chromatografie pro jejich následnou analýzu pomocí hmotnostních spektrometrů TIMS/MC-ICP-MS/SF-ICP-MS.

Pracovní úvazek 0,8 - 1,0 po dobu rodičovské dovolené s možností prodloužení.  Datum nástupu v rozmezí říjen 2019 až leden 2020. 

Požadavky: absolvent VŠ chemického anebo přírodovědeckého zaměření (Mgr., Ing.), příp. PhD., samostatnost, pečlivost, iniciativní přístup, min. pasivní znalost anglického jazyka, zkušenosti v chemické laboratoři výhodou, zaškolení na provoz čisté laboratoře zajistíme.

Nabízíme: příjemné pracovní prostředí a mladý kolektiv, moderní a zajímavá vědecká témata, pět týdnů dovolené, stravenky

Datum nástupu: v rozmezí říjen 2019 až leden 2020

Mzda: tarifní mzda 20 – 28 tis. Kč /měsíčně podle dosaženého vzdělání a kvalifikace, navíc s možností navýšení mzdy z vědeckých projektů a zakázek

Žádosti o přijetí včetně dokladů o dosaženém vzdělání, životopisu a přehledu o absolvované praxi, zasílejte prosím na adresu:  svojtka@gli.cas.cz


Muzeum Říčany hledá lektora/lektorku přírodovědných výukových programů - DPČ/pracovní poměr. Motivační dopis a strukturovaný životopis zasílejte do 8.9.2019. 

Náplň práce:
- realizace environmentálních výukových programů pro MŠ a ZŠ (všední dny dopoledne)
- spolupráce na akcích pro veřejnost  spolupráce na dalších projektech a aktivitách muzea

Hledáme: 
- člověka s přírodovědným vzděláním (VŠ, i studující)
- člověka, pro kterého je radostí práce s malými i většími dětmi
- člověka, který má praxi s výtvarnými a/nebo rukodělnými činnostmi, nebo zájem se v této oblasti       rozvíjet
- člověka s kladným vztahem k přírodě, který se ztotožňuje s našimi hodnotami
- člověka, který rád pracuje venku
- aktivního řidiče

Vítáme:
- časovou flexibilitu a zájem o dlouhodobou spolupráci
- zkušenost se zážitkovou pedagogikou a aktivním pobytem v přírodě
- pedagogické vzdělání

Nabízíme:
- důvěru ve vaše schopnosti, průběžnou nabídku vzdělávání
- živý a inspirativní pracovní tým, ve kterém se rozhodně nebudete nudit
- částečně flexibilní pracovní dobu
- pracovní úvazek 0,5 – 1,0 dle dohody
- hrubá mzda od 20 000 Kč do 30 000 Kč dle úvazku a zkušeností
- nástup ihned

Benefity:
 - dovolená 5 týdnů
- sickdays, vzdělávací kurzy
- stravenky, notebook

Motivační dopis a strukturovaný životopis zasílejte na e-mail adela.venerova@muzeum.ricany.cz do 8. 9. 2019. Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor.

KONTAKT: MgA. Adéla Venerová, tel.: 605 878 003 Muzeum Říčany, Rýdlova 271/14, 251 01 Říčany
www.ricany.cz/muzeum


Laboratoř molekulární patogenetiky, Biotechnologický ústav AV ČR, v.v.i., Centrum Biocev hledá Phd studenty pro projekt Transkripční regulační sítě v neurosensorickém vývoji. 

Popis projektu: Kritickým krokem v pochopení patofyziologie ztráty sluchu je identifikace genů, které jsou nezbytné pro diferenciaci a specifikaci jednotlivých druhů neurosenzorických buněk během embryonálního vývoje vnitřního ucha.
Pomocí transgenních myších modelů a Cre-loxP strategie, Crispr/Cas9, konfokální mikroskopie, a RNA sekvenovaní budou provedeny analýzy molekulárních mechanismů ovlivňujících morfogenezi a tkáňovou specifikaci během vývoje a jejich korelace k funkčním změnám.
Navrhovaný výzkum rozšíří naše znalosti regulace vývoje a možnosti regenerace neuronů a senzorických buněk v možných terapeutických aplikacích.

Požadavky: 

 • vzdělání v oboru molekulární/vývojová/buněčná biologie nebo biochemie (Mgr./Ing.)
 • schopnost spolupráce v týmu s ostatními členy laboratoře
 • dobrá znalost angličtiny pro komunikaci v laboratoři a orientaci v odborném textu
 • odhodlání a zapálení pro výzkum

Nabízíme: 

 • práce v moderně vybavené laboratoři v nově vybudovaném vědecko-výzkumném centru BIOCEV
 • částečný úvazek a možnost získání osobního ohodnocení nad rámec stipendia
 • výzkum prováděný na transgenních myších modelech
 • mladý přátelský kolektiv, ochotný kdykoliv pomoci i poradit
 • zázemí a podpora uznávené vědecké instituce

Vaše CV a několik informací o sobě zašlete prosím na email: gpavlinkova@ibt.cas.cz

Pro další informace o nás a našem výzkumu klikněte zde


Gymnázium Čelákovice hledá učitele zeměpisu na plný či částečný úvazek. Nástup od nového školního roku 2019/2020. Zájemci, kontaktuje Barbaru Holubcovou - barbara.holubcova@sezam.cz nebo Pavlu Černou - mgr.pavla.cerna@gmail.com


CPPT hledá kolegu/kolegyni na pozici Life Science Analyst. Vhodné i pro studenty Mgr. a PhD. a čerstvé absolventy. Nástup: co nejdřve.

Centre for Knowledge and Technology Transfer (CPPT UK) is an independent part of Charles University that provides services and information in support of knowledge and technology transfer and cooperation between University and private and public sector.

Main tasks:

 • Preparation of market research analyses for life science projects based on public sources and patent, publications and market-research databases
 • Evaluation of the commercial potential of research results
 • Support of the innovation scouting and knowledge and technology transfer at Charles University – arranging the cooperation of research teams with commercial partners from the Czech Republic and from abroad

Requirements:

 • Bachelor´s degree (Life Science or other related fields) or higher, also suitable for graduates without experience or Master students
 • Good knowledge of English
 • Analytical thinking
 • Knowledge of academic environment would be an advantage
 • Team player and proactive attitude, self-reliant

Benefits:

 • very prestigious institution
 • 5 weeks of holidays
 • flexible working hours
 • meal vouchers
 • further education and other interesting University benefits

Other information

Start: as soon as possible
Location: Prague 1, Petrská 3 – office, with possible travel to different university locations as well as occasionally abroad
Workload: 20 - 40 hours per week
Contract: fixed term till 31st December 2019 with a potential of an extension


If you are interested in this position, please send your professional CV together with a brief cover letter, both in English - osobni@ruk.cuni.cz

Selected candidates will be invited to a personal interview.


Základní škola J.A. Komenského na Praze 6 hledá učitele/učitelku přírodopisu a chemie. Nedokončené vzdělání není problém. Malá škola, příjemné prostředí. Škola je v programu Ekoškola. Základní škola J.A. Komenského na Praze 6 hledá učitele/učitelku přírodopisu a chemie. Nedokončené vzdělání není problém. Malá škola, příjemné prostředí. Škola je v programu Ekoškola. Kontakt - paní ředitelka: koubkova@jakomenskeho.cz

Pražské humanitní gymnázium hledá biologa na celý úvazek - ale pouze v rozsahu 18 hodin týdně -přírodověda pro II. stupeň, pedagogické minimum.  Férové jednání, malý přátelský kolektiv, nadprůměrný plat, notebook, 5 dní sickdays, podpora v kariérním růstu, mezinárodní projekty. Zajistíme Vám včelařský kurt, budete ho potřebovat :) Na gymnáziu máme 5 úlů a pracujeme s nimi ve výuce.Kontaktní osoba: Mgr. Rostislav Konopa, ředitel, 724 025 354, konopa@phgymnazium.cz.


ZŠ Sezimovo Ústí hledá učitele/učitelku II. stupně v možné kombinaci Tělesná výchova, přírodopis, chemiepracovní poměr na dobu určitou - 1 rok (poté možnost prodloužení, popř. trvalý pracovní poměr) pro školní rok 2019/2020. Místo výkonu práce: Sezimovo Ústí, mzdové rozpětí 28 630 - 37 330,- , VŠ vzdělání, kontaktní osoba: Mgr. Zdeňka Helmová (ředitelka školy), e-mail: helmova@zs2su.cz, tel: 381 275 188, mobil: 603 463 853 (po - pá 7:00 - 17:00)Karlínské gymnázium - Pernerova 25, Praha 8 -  přijme od šk.r. 2019/2020 aprobovaného učitele/učitelku M-CH, popř. tyto předměty v kombinaci s Tv, Z. Nástup možný od 1.8.2019. Nabídky posílejte na reditel@gyperner.cz.


 

SOŠ Drtinova na Andělu (právní a diplomatické služby) hledá vyučující/ho tělesné výchovy a zeměpisu na plný i částečný úvazek nebo i pouze částečný úvazek - výuka zeměpisu. Vhodné i pro studenty posledních ročníků.  Životopisy zasílejte na Botlik.sosdrtinova@gmail.com, případně volejte na 728 757 548. Více informací zde 


Anglicko-české gymnázium AMAZON, Rytířská 10, Praha 1, přijme talentovaného učitele Biologie a/nebo Chemie na částečný/plný úvazek od září 2019. Životopis zasílejte na info@acga.cz

 


Společnost Contipro hledá kandidáta na pozici Výzkumného pracovníka- chemická modifikace- s ukončeným VŠ vzděláním zaměřeným na organickou syntézu nebo polymerní chemii.  Podrobné informace zde.


 

 

 

 

Akce dokumentů