Spolupráce s průmyslem a obchodem

Možnosti prezentace na PřF UK
Na této stránce naleznete informace o Kariérním dni a dalších možnostech propagace firem na Přírodovědecké fakultě UK.
Expertní spolupráce
Máte zájem o expertní odbornou či komerční spolupráci s vědeckými týmy z Přírodovědecké fakulty UK? Kontaktujte nás!
Mentoring - nabídka pro firmy
Pracujete ve firmě, jejíž předmět činnosti souvisí s tématy vědy a výzkumu, provozovanými na Přírodovědecké fakultě UK? Máte zájem získat zainteresovaného pomocníka a potenciálně i maximálně kvalifikovanou pracovní sílu? Právě k takovým účelům slouží koncept mentoringu, který prostřednictvím svých absolventů a příznivců zajišťuje i naše fakulta.
Podpořte nás
Chcete napomoci své mateřské fakultě s rozvojem vědy či propagace? Máte zájem sponzorovat konkrétní vědce, konference nebo popularizační akce pořádané fakultou? Pak se na nás pochopitelně můžete obrátit!
Ceník inzerce
mentoring.jpg