Jsou zobrazeny pouze položky, které jsou přístupné veřejně.
Pro zobrazení všech se prosím přihlašte.

Supply Chain Resilience Center na Univerzitě Karlově

Za účasti rektorky UK a vysokých představitelů ČR i Tchaj-wanu zahájila Univerzita Karlova ve spolupráci s tchajwanskou National Chengchi University společný projekt a založily Supply Chain Resilience Center.

Publikováno 27.11.2023

Geografické rozhledy: Energie

Vychází Geografické rozhledy, tentokrát na téma Energie. Větrná energie v Česku - nevyužitý potenciál; Tepelný ostrov města očima současného výzkumu; Budovy s nízkou spotřebou energie v době transformace energetiky a mnoho dalšího se dočtete v novém, třetím čísle, 32. ročníku.

Možnosti navazujícího magisterského studia

Datum konání 28.2.2023

Geografická sekce PřF UK zve na seminář Možnosti navazujícího magisterského studia, který se koná v úterý 28. února v 18.00 na Albertově 6.

Geografické pondělí: Válka na Ukrajině - Rok poté

Datum konání 27.2.2023

Jak se rok po ruské agresi změnila Ukrajina, Rusko a svět? Jaké jsou další perspektivy vývoje konfliktu? Jaké výzvy nás čekají? Srdečně vás zveme na moderovanou diskuzi o ruské invazi na Ukrajinu, rok poté, kterou pořádá výzkumný tým REGPOL s Geografickou sekcí PřF UK na Albertově 6.