E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english PřihlášeníAktuálně


Panelová diskuse k vyhlášení architektonické soutěže o podobu Kampusu Albertov

Datum konání 16.9.2015

Biocentrum a Globcentrum, tedy Kampus Albertov, má do roku 2022 vyrůst v albertovském areálu na místě současné menzy a parkoviště. Společný projekt naší fakulty, 1. lékařské fakulty a Matfyzu v současné době vstupuje do další vývojové fáze. 1. 9. byla oficiálně vypsána architektonická soutěž. 16. 9. se ve Velké geologické posluchárně v budově Albertov 6 koná panelová diskuse pro odbornou (architektonickou) i akademickou veřejnost včetně studentů.

Publikováno 3.9.2015

Nový ročník mentoringového programu se právě rozjíždí

Přechod do pracovního života za zdmi univerzity je pro mnoho absolventů těžkou životní zkouškou. S překonáním této bariéry má napomáhat mentoringový program organizovaný naší fakultou. Přihlášky je možné podávat do 20. září.

Publikováno 3.9.2015

Quo Vadis chemie: profesor Bakthan Singaram

Datum konání 10.9.2015

První letošní přednáška z cyklu "Quo vadis chemie" proběhne 14. září v posluchárně Ch2 v budově chemických ústavů. Na téma reakcí mediovaných indiem promluví prof. Bakthan Singaram z univerzity v Santa Cruz.

Publikováno 4.9.2015

Doc. Dušan Drbohlav mluvil v České televizi na téma "uprchlická krize"

V současné době bychom ve veřejném prostoru stěží nalezli více rezonující téma, než je "uprchlická krize". Vyjádření odborníků k danému tématu je tedy zapotřebí více než kdy jindy. Pro pořad Českou televizi se včera na toto téma několikrát vyjádřil vedoucí týmu geomigrace Dušan Drbohlav z katedry sociální geografie a regionálního rozvoje.

Publikováno 3.9.2015

6. ročník Mezinárodní konference urbánní geografie postkomunistických států: 25 let urbánních proměn

Datum konání 23.9.2015 - 26.9.2015

Ve dnech 23. až 26. září 2015 se koná 6. ročník mezinárodní konference urbánní geografie postkomunistických států (CATference), která je setkáním odborníků sdružených v mezinárodní výzkumné síti Cities After Transition. Konference bude probíhat pod záštitou rektora Masarykovy univerzity, děkana a proděkana geografické sekce Přírodovědecké fakulty UK. Organizaci zajišťuje pracovní tým Urbánní a regionální laboratoř z katedry sociální geografie a regionálního rozvoje spolu s kolegy z Masarykovy Univerzity.

Publikováno 2.9.2015

Fakultní školka Rybička otevírá nové kroužky, začínají v týdnu od 29. září

Školka Rybička, která sídlí ve zrekonstruované budově Benátská 4, otevírá od konce tohoto měsíce hned několik zájmových kroužků pro předškoláky a mladší školáky. V kroužcích mladých přírodovědců, chovatelů ale i na keramice či angličtině jsou stále volná místa. Hlásit se mohou nejen děti akademických pracovníků, ale všechny, které mají o témata kroužků zájem. Přihlášky je možné podávat po celé září.

Publikováno 1.9.2015

Akce dokumentů