E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english PřihlášeníAktuálně


Konference: Czechia - již rok oficiální

Datum konání 1.6.2017

Veřejná konference "Czechia - již rok oficiální" proběhne 1.6. mezi 15 - 17 hodinou ve Velké geologické posluchárně. Pořádá ji Geografická sekce Přírodovědecké fakulty UK a jejím cílem je seznámit účastníky s dosaženým pokrokem při používání anglického jména Czechia v těch situacích, kdy ostatní státy běžně používají svá krátká zeměpisná jména. Vystoupí zástupci řady akademických i neakademických profesí. Moderuje Jakub Železný.

Publikováno 10.5.2017

Nové elektronické hodnocení výuky

Konec papírovým anketám? Uvidíme! Spouštíme novou aplikaci na hodnocení předmětů studenty (anketa). Vyzkoušejte ji i Vy na hodnoceni.natur.cuni.cz. Budeme rádi za Vaši zpětnou vazbu. Hodnocení probíhá od 18. 5. do 30. 6.

Publikováno 18.5.2017

Den otevřených dveří Knihovny chemie

Datum konání 5.5.2017

Mimořádná příležitost vidět zákulisí Knihovny chemie v nové budově! Knihovna pro vás nachystala mnohé novinky. Knihy jsou řazeny podle oborů, čekají tu nové gauče, sedací pytle, k dispozici je také terasa. Na místě bude možnost zakoupit 2. vydání učebnice Obecná chemie od J. Vacíka, které pro vás knihovna vydala. V prostorách knihovny bude po celý červen k vidění výstava Příběh kapky, kterou zapůjčil Heyrovského ústav Akademie věd. Vytvořili jsme pro vás příjemné zázemí pro studium i relaxaci, přijďte se podívat!

Publikováno 26.5.2017

Potřebuje Česko vysokorychlostní železnici? Dopravní odborníci se sešli na geografické sekci PřF UK

Centrum dopravního výzkumu CEdoG při katedře sociální geografie a regionálního rozvoje P5F UK uspořádalo 12. května 2017 setkání geografů k aktuální problematice výstavby vysokorychlostních tratí v Česku. Setkání se zúčastnili zástupci z geografických pracovišť v Praze, Brně, Plzni, Českých Budějovicích a Ústí nad Labem a z pražské Fakulty dopravní ČVUT.

Publikováno 23.5.2017

SCIENCE SLAM na Přírodovědecké fakultě UK

Datum konání 6.6.2017

Druhé kolo univerzitního Science Slamu, věnované vědám o živé a neživé přírodě, proběhne v učebně Ch1 v budově chemických ústavů 6.6. od 17.00. Přijďte podpořit své kolegy či žáky a dozvědět se více o jejich výzkumech. O jejich postupu do mezinárodního kola rozhodujete právě vy!

Publikováno 19.5.2017

Konference New Wave proběhne na naší fakultě v závěru týdne

V pořadí již 9. mezinárodní konference studentů začínajících vědeckých pracovníků v geografii New Wave proběhne na naší fakultě 25. - 26. 5. Přijďte si poslechnout zajímavé hosty ze zahraničí - všichni zájemci jsou srdečně vítáni.

Publikováno 24.5.2017

Akce dokumentů