E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english PřihlášeníAktuálně


Konference: Czechia - již rok oficiální

Datum konání 1.6.2017

Veřejná konference "Czechia - již rok oficiální" proběhne 1.6. mezi 15 - 17 hodinou ve Velké geologické posluchárně. Pořádá ji Geografická sekce Přírodovědecké fakulty UK a jejím cílem je seznámit účastníky s dosaženým pokrokem při požívání anglického jména Czechia v těch situacích, kdy ostatní státy běžně používají svá krátká zeměpisná jména. Vystoupí zástupci řady akademických i neakademických profesí. Moderuje Jakub Železný.

Publikováno 10.5.2017

Nové elektronické hodnocení výuky

Konec papírovým anketám? Uvidíme! Spouštíme novou aplikaci na hodnocení předmětů studenty (anketa). Vyzkoušejte ji i Vy na hodnoceni.natur.cuni.cz. Budeme rádi za Vaši zpětnou vazbu. Hodnocení probíhá od 18. 5. do 30. 6.

Publikováno 18.5.2017

Konference New Wave proběhne na naší fakultě v závěru týdne

V pořadí již 9. mezinárodní konference studentů začínajících vědeckých pracovníků v geografii New Wave proběhne na naší fakultě 25. - 26. 5. Přijďte si poslechnout zajímavé hosty ze zahraničí - všichni zájemci jsou srdečně vítáni.

Publikováno 24.5.2017

Potřebuje Česko vysokorychlostní železnici? Dopravní odborníci se sešli na geografické sekci PřF UK

Centrum dopravního výzkumu CEdoG při katedře sociální geografie a regionálního rozvoje P5F UK uspořádalo 12. května 2017 setkání geografů k aktuální problematice výstavby vysokorychlostních tratí v Česku. Setkání se zúčastnili zástupci z geografických pracovišť v Praze, Brně, Plzni, Českých Budějovicích a Ústí nad Labem a z pražské Fakulty dopravní ČVUT.

Publikováno 23.5.2017

SCIENCE SLAM na Přírodovědecké fakultě UK

Datum konání 6.6.2017

Druhé kolo univerzitního Science Slamu, věnované vědám o živé a neživé přírodě, proběhne v učebně Ch1 v budově chemických ústavů 6.6. od 17.00. Přijďte podpořit své kolegy či žáky a dozvědět se více o jejich výzkumech. O jejich postupu do mezinárodního kola rozhodujete právě vy!

Publikováno 19.5.2017

Veletrh vědy 2017

Datum konání 8.6.2017 - 10.6.2017

Akademie věd ČR pořádá letos již potřetí populárně naučnou akci, Veletrh vědy. Čekají na vás novinky ze světa vědy a interaktivní expozice špičkových vědeckých pracovišť, science center, univerzit a dalších institucí, které se zabývají vědou ve všech jejích podobách. Letos jsou pro návštěvníky připraveny novinky v podobě zón vyhrazených pro učitele nebo pro kariéru studentů a absolventů. Přírodovědecká fakulta a Přírodovědci.cz zde nebudou chybět.

Publikováno 17.5.2017

Akce dokumentů