E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english PřihlášeníPlánované události

Výstava "Nejmohutnější památné stromy ČR" v Botanické zahradě

Výstava "Nejmohutnější památné stromy ČR" v Botanické zahradě

Výstava velkoformátových fotografií, dokumentující památné stromy naší republiky, bude zahájena vernisáží nedaleko správního domu Botanické zahrady v pondělí 2. listopadu v 15.00. V Botanické zahradě Na Slupi bude možné ji zdarma navštívit až do 31. 12. 2015.

Datum konání 2.11.2015 - 31.12.2015

Konference na téma "Péče o bývalé vojenské prostory"

Konference na téma "Péče o bývalé vojenské prostory"

Péče o bývalé vojenské prostory. Chcete-li si vytříbit své názory na tuto problematiku, můžete se zúčastnit konference, kterou pod záštitou Ministerstva životního prostředí, Ministerstva obrany a Agentury ochrany přírody a krajiny ČR pořádá občanské sdružení Naše příroda. Akce se koná v olomouckém Clarion Congress Hotel 1. 12. 2015. Registrace se uzavírá 22. 11.

Datum konání 1.12.2015

Oslava adventu na Univerzitě Karlově

Oslava adventu na Univerzitě Karlově

Areál Univerzity Karlovy patří neodmyslitelně k duchu místa Starého Města pražského. 2. prosince 2015 se Univerzita Karlova otevře všem svým studentům, absolventům, zájemcům o studium i přátelům při společné oslavě adventu.

Datum konání 2.12.2015

Muzejní sobota s Mikulášem na PřF UK

Muzejní sobota s Mikulášem na PřF UK

Chtěli byste navštívit některé z fakultních muzeí a sbírek a během pracovního týdne si na to nemůžete najít čas? Pak je pro vás (i pro širokou veřejnost) určena Muzejní sobota. Při této příležitosti budou v nezvyklý sobotní termín mezi 10 - 17 hodinou otevřena fakultní muzea a sbírky. V podvečer (15 - 19 hod) se pak všichni můžeme sejít na Albertově 6, kde bude připraveno mikulášské posezení spojené s pestrým programem určeným pro děti.

Datum konání 5.12.2015

Vánoční koncert Přírodovědecké fakulty proběhne v Karolinu

Vánoční koncert Přírodovědecké fakulty proběhne v Karolinu

Adventní čas je obdobím, v němž probíhá slavnostní Vánoční koncert PřF UK v prostorách Karolina. Letos opět už tradičně vystoupí houslista Jaroslav Svěcený, tentorát však spolu s komorním orchestrem Virtuosi Pragenses v programu Vivat Vivaldi! V průběhu večera dojde již tradičně k vyhlášení vítězů soutěže Věda je krásná. Na závěr programu bude pro návštěvníky v recepčních prostorách Karolina připravena číše vína.

Datum konání 14.12.2015

Reprezentační ples Univerzity Karlovy proběhne  letos opět na Žofíně

Reprezentační ples Univerzity Karlovy proběhne letos opět na Žofíně

Vážení členové akademické obce Univerzity Karlovy, vážení kolegové, milí studenti a zaměstnanci UK, přátelé alma mater. Dovolte, abychom Vás jménem vedení Univerzity Karlovy pozvali na Reprezentační ples Univerzity Karlovy, který se koná dne 15. ledna 2016 od 20.00 hodin v prostorách Paláce Žofín. Vstupenky na ples je třeba si rezervovat.

Datum konání 15.1.2016