Nabídka slev na zboží a akce

Členství v Alumni Klubu PřF UK opravňuje své nositele nejen k účasti na v síti kontaktů a akcích, určených pouze pro zvané členy klubu, ale také k řadě slev na akce a fakultní zboží.

Registrovaní absolventi získají i slevy na akce, pořádané pro fakultní i obecnou veřejnost. K takovým patří  například návštěva fakultních muzeí v rámci Pražské muzejní noci s doprovodným programem, akce pořádané pro absolventy i širší veřejnost jednotlivými sekcemi a katedrami atd.

Zájemci si mohou dohodnout zapůjčení některé z putovních výstav.

Hrdličkovo muzeum člověka v budově Přírodovědecké fakulty UK ve Viničné ulici 7 patří do portfolia několika veřejně přístupných fakultních muzeí a sbírek.  Pro dětské návštěvníky jsou vedle denních a dokonce i nočních prohlídek organizovány i oblíbené víkendové workshopy.

Rodinní příslušníci z řad členů Alumni Klubu PřF UK mohou na každý z workshopů uplatnit 25 % slevu.

Foto: Petr Jan Juračka

Měli byste zájem o další výhody? Myslíte si, že by Vám je mohla Vaše mateřská fakulta poskytnout a přesto je nenacházíte v nabídce? Napište nám!