Kariérní den PřF UK 2017

Sháníte kvalifikované pracovníky v oboru, jehož náplň souvisí s obory studovanými na Přírodovědecké fakultě? Máte zájem prezentovat svou firmu přímo na její půdě a získat tak své budoucí zaměstnance přímo na její půdě? Chcete o sobě nechat vědět prostřednictvím efektivních kanálů, které má Přírodovědecká fakulta k dispozici? Napište nám a my Vám zařídíme prezentaci v rámci našeho Kariérního dne!

Kariérní den PřF UK, 25.3. 2016

Kariérní den Přírodovědecké fakulty UK 2017

Místo konání: Budova Albertov 6, chodba v prostorech nadzemních podlaží
Mineralogická posluchárna - prezentace

Čas konání: 1. 3. 2017, 10.00 – 16.00

Uzávěrka přihlášek: do 12. 2. 2017

Uzávěrka přihlášek "early bird" (cena - 20 %): 4.12. 2016

Přihlášky zasílejte na adresu: alumni@natur.cuni.cz

Formy prezentace

1) Stánková prezentace v prostorách budovy Albertov 6, přiléhajících k aule budovy - Velké geologické posluchárně

Možnosti:

1. Vlastní stánek – v přihlášce je třeba udat jeho přesné rozměry, PřF UK zajišťuje elektrickou přípojku a připojení k internetu prostřednictvím wifi sítě
  2. Stánek je zajištěn PřF UK – sestává ze stolu, dvou židliček, elektrické přípojky a stojanu na umístění banneru

2) Prezentace formou umístění informací o firmě na velkoplošných obrazovkách, které se nacházejí  ve foyer tří  budov fakulty včetně budovy Albertov 6, kde probíhá Kariérní den. Prezentace bude ve smyčce s prezentacemi ostatních zveřejňována v průběhu akce, tedy mezi 10 – 16 hodinou.

Možnosti:

1. Text o rozsahu do 1000 znaků včetně mezer doprovozený obrázky (minimální rozlišení 1920 x 1080)
  2. Hotový  propagační materiál ve formě pdf či jpg.

3) Umístění informací o vystavující firmě na webové stránku Přírodovědecké fakulty UK a propagace tohoto obsahu prostřednictvím sociálních sítí.

4) Propagace formou přednášky v aule fakulty – Mineralogická posluchárna v budově Albertov 6

Možnosti:

1. Prezentace firmy prostřednictvím kombinace Power Pointu (promítací zařízení včetně elektronického ukazovátka je k dispozici) a přednášky. Prezentace  by měla  seznámit posluchače s oblastí působení firmy, možností zapojení studentů do jejich aktivit v průběhu studia (stáže, brigády, možnost vypracování diplomové či dizertační práce, mentoring), formou a průběhem výběrového řízení, s preferencemi firmy v oblasti zkušeností a vzdělanostního zázemí absolventa atd.
  2. Přednáška nesmí přesáhnout délku 20 minut. Přesné pořadí přednášejících bude inzerováno prostřednictvím fakultních informačních kanálů.

Rozšířené informace pro vystavovatele nalezneze ZDE

Formulář pro závaznou přihlášku ZDE

Fotogalerii z loňského ročníku akce naleznete ZDE