Jsou zobrazeny pouze položky, které jsou přístupné veřejně.
Pro zobrazení všech se prosím přihlašte.

Přednáška: Cities as centres of leisure and recreation – new trends in global tourism

Datum konání 18.4.2016

Další z cyklu přednášek, které budou prosloveny v cyklu programu ERASMUS+, se týká nového trendu v globální turistice: využívání městského prostředí jakožto centra pro rekreaci a odpočinek. V Malé paleontologické posluchárně na Albertově 6 bude přednášet dr. Robert Pawlusinski z Jagellonské univerzity v Krakově. všichni zájemci jsou srdečně vítáni!

Publikováno 14.4.2016

Dr. Raluca Horea-Serban: temná turistika v Rumunsku

Datum konání 11.4.2016

Temná turistika čili cestování po místech neštěstí a katastrof je zvláštní, nicméně rozvíjející se typ turistiky. O tom, jak vypadá "temné cestování" v Rumunsku bude v rámci programu Erasmus+ hovořit v pondělí 11.4. ve 14.00 v Malé paleontologické posluchárně Dr. Raluca Horea-Serbanová z univerzity v rumunském Iasi. Všichni zájemci jsou vítáni!

Publikováno 7.4.2016