Jsou zobrazeny pouze položky, které jsou přístupné veřejně.
Pro zobrazení všech se prosím přihlašte.

New Wave 2016

Datum konání 19.5.2016 - 20.5.2016

Publikováno 24.1.2016

Seminář Venkov 2016 proběhne na Albertově 6

Datum konání 4.2.2016

Česká geografická společnost a Přírodovědecká fakulta UK v Praze si dovolují pozvat na seminář Venkov 2016, který proběhne na naší fakultě 4. února.

Publikováno 18.1.2016

Za účasti spoluautorů byla pokřtěna kniha "Zdravotně rizikové chování mládeže v Česku"

Kniha se zabývá zdravotně rizikovým chováním české mládeže, zde ve spojení s pravidelným kuřáctvím, nadměrnou konzumací alkoholu a užíváním nelegálních drog. V širším pojetí kniha představuje zdraví české mládeže v kontextu faktorů životního prostředí, životního stylu a interakce s prostředím. Za přítomnosti zástupců tisku a odborné veřejnosti promluvil o knize kolektiv spoluautorů v čele s doc. RNDr. Dagmar Dzúrovou, CSc. Doc. Dzúrová poskytla při příležitosti vydání knihy rozhovor i České televizi.

Publikováno 1.12.2015