E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english PřihlášeníAktuality


Česká republika – Celní správa vyhlašuje výběrové řízení na pozici referenta mobilní laboratoře

Náplň služebního místa: Samostatné provádění složitých analýz a vypracovávání rizikových profilů v oblastech dohledu a kontroly včetně rizikové analýzy. Zajišťování systémových činností v oblastech porušování celních a daňových předpisů, pátrání, odhalování trestných činů, trestního řízení nebo kriminalisticko-technických expertizních činností. přihlášky včetně ověřených kopií dokladů o dosaženém vzdělání je třeba zaslat do 29.4.

Publikováno 19.4.2016

Společnost RADANAL pořádá několik odborných konferencí. Zúčastnit se můžete i Vy!

Společnost RADANAL v následujících měsících organizačně zajišťuje několik odborných konferencí. První nese název „Analytická toxikologie“, druhá „Vitaminy a antioxidanty“. Obě konferencemají charakter celoživotního vzdělávání. Konference INDC (16th International Nutrition & Diagnostics Conference) je mezinárodního charakteru, probíhá v anglickém jazyce za účasti až 40 národností z celého světa.

Publikováno 18.4.2016

Divadlo Hamba zahraje premiéru hry "O drakovi z Hromové hory"

Datum konání 2.5.2016 - 5.5.2016

Po dvou letech přichází divadlo Hamba s další premiérou (a po 4 letech opět světovou). Tentokrát se můžete těšit na pohádku "O drakovi z Hromocé hory". Představení proběhne na tradičním místě - v posluchárně Ch1 v budově chemických ústavů Hlavova 8. A kdo nestihne představení 2.5., může 5.5. shlédnout reprízu. Obě představení začínají v 18.30.

Publikováno 14.4.2016

Ceny Crytur v oblasti materiálových věd byly vyhlášeny!

V lednu 2016 byl oficiálně vyhlášen třetí ročník soutěže Cena Crytur o nejlepší diplomovou práci v oblasti materiálových věd. Uzávěrka přihlášek do soutěže je 15. května 2016. Hlásit se mohou studenti českých i slovenských vysokých škol. Pro autora vítězné práce je připravena odměna 30 tisíc Kč, pro školitele 10 tisíc Kč.

Publikováno 8.4.2016

Den Celoživotního vzdělávání a Festival absolventů v Karolinu

Datum konání 16.4.2016

Srdce naší univerzity, Karolinum, bude v sobotu 16. dubna ve svých prostorách hostit další ročník Dne celoživotního vzdělávání a Festivalu absolventů. Akce je koncipována jako festival pro všechny od 3 do 99 let. Návštěvníkům bude k dispozici velká část areálu Karolina včetně muzea UK, které se nachází v podzemních prostorách. Na členy Alumni klubu, kteří promovali přesně před 50 lety, čeká v Aule Magna také Zlatá promoce.

Publikováno 4.4.2016

Skupina MOL hledá nové talenty na více než 170 pracovních pozic ve 13 zemích

Skupina MOL dnes oznámila spuštění oceněných programů na hledání nových talentů Growww a Freshhh 2016, které jsou součástí její strategie hledání nejtalentovanějších odborníků z regionu a doplnění týmů jak v sídle společnosti, tak i v jejích pobočkách. Growww je jednoletý program pro absolventy, který nabízí jedinečnou příležitost začít mezinárodní kariéru a proniknout do jednoho z nejkomplexnějších odvětví. Kandidáti se na pozice Growww mohou přihlásit na www.molgroup.info/growww prostřednictvím sítě LinkedIn do 8. dubna.

Publikováno 15.3.2016

Akce dokumentů