E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english PřihlášeníAktuality


Sleva v našem e-shopu k Mezinárodnímu dni dětí!

U příležitosti Mezinárodního dne dětí, který se každoročně slaví 1. června, jsme pro všechny naše příznivce připravili slevu na zboží z našeho eshopu ve výši 20%. Akce probíhá v týdnu mezi 30. květnem a 5. červnem.

Publikováno 30.5.2016

Divadlo Viníci připravilo další premiéru: Hrobka s vyhlídkou

Název "Divadlo Viníci" zasvěceným snadno napoví, kde hledat jeho původ. Ano, ve budovách biologické sekce ve Viničné ulici. Mladí vědci přišli po delší době opět s další premiérou. Hru "Hrobka s vyhlídkou" můžete shlédnout v divadle Dobeška 28.5. a 31.5.

Publikováno 23.5.2016

Soutěž diplomových prací se vztahem k životnímu prostředí a ekologii v Jihomoravském kraji

Vypracovali jste diplomovou práci, která má vztah k životnímu prostředí a ekologii v Jihomoravském kraji? Obhájili jste ji na podzim 2015 či se na obhajobu v blízké době chystáte? Pak neváhejte a přihlaste ji do soutěže, kterou vypisuje Jihomoravský kraj a Lipka – školské zařízení pro environmentální vzdělávání vyhlašují. Přihlášky se podávají do 30. června 2016.

Publikováno 16.5.2016

Přednáška Alumni klubu UK: prof. Ivan Wilhelm o etice vědecké práce

Emeritního rektora naší univerzity prof. PhDr. Ing. Ivana Wilhelma, CSc., dr. h. c. mult. jistě není třeba širší veřejnosti příliš představovat. tato významná osobnost české vědy a kultury prosloví k absolventům UK přednášku, která se bude věnovat tématu vědecké etiky se zvláštním zřetelem k vlastnímu výzkumu prof. Wilhelma: k jaderné fyzice. Všichni zájemci jsou srdečně vítáni. Přednáška proběhne 26. května v 17.30 ve Velké zasedací síni Karolina.

Publikováno 11.5.2016

Česká republika – Celní správa vyhlašuje výběrové řízení na pozici referenta mobilní laboratoře

Náplň služebního místa: Samostatné provádění složitých analýz a vypracovávání rizikových profilů v oblastech dohledu a kontroly včetně rizikové analýzy. Zajišťování systémových činností v oblastech porušování celních a daňových předpisů, pátrání, odhalování trestných činů, trestního řízení nebo kriminalisticko-technických expertizních činností. přihlášky včetně ověřených kopií dokladů o dosaženém vzdělání je třeba zaslat do 29.4.

Publikováno 19.4.2016

Společnost RADANAL pořádá několik odborných konferencí. Zúčastnit se můžete i Vy!

Společnost RADANAL v následujících měsících organizačně zajišťuje několik odborných konferencí. První nese název „Analytická toxikologie“, druhá „Vitaminy a antioxidanty“. Obě konferencemají charakter celoživotního vzdělávání. Konference INDC (16th International Nutrition & Diagnostics Conference) je mezinárodního charakteru, probíhá v anglickém jazyce za účasti až 40 národností z celého světa.

Publikováno 18.4.2016

Akce dokumentů