E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english PřihlášeníAktuality


Mentoring - nová šance pro firmy i studenty

Máte zájem o kvalitní a motivovaného pomocníka ve vaší firmě? Jste student, který by rád vylepšil své schopnosti zkušeností z praxe, získal nové kontakty či alespoň atraktivní položku do životopisu? Pak neváhejte a přihlaste se do našeho mentoringového programu! Harmonogram i odkaz na přihlašovací formulář naleznete níže v textu.

Publikováno 21.9.2014

Kurs Masmediální komunikace pro všechny studenty i absolventy UK

Pro studenty UK, ale i pro širší veřejnost z řad absolventů a přátel univerzity, je nově otevřen kurs masmediální komunikace. Pokud máte zájem se o problematice něco zdarma dozvědět a ještě získat kredity, neváhejte a přihlaste se do kurzu. Čas je ještě do neděle 15. února. Kurs se uskuteční na Katolické teologické fakultě UK v Dejvicích.

Publikováno 12.2.2015

Cisco Connect 2015 SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ ESEJ

Internet věci (Internet of Things) je jednou technologických vizí, které se postupně posunují z myšlenkového světa vizionářů do reality. Pokud jste přesvědčeni, že k této vizi máte co říct, neváhejte své myšlenky sepsat a zaslat organizátorům soutěže. Na autory nejlepších esejů čekají zajímavá ocenění.

Publikováno 7.2.2015

Vědci do 40 let se mohou ucházet o grant na základní výzkum

Nadační fond Neuron na podporu vědy vypisuje další ročník podpory projektů základního vědeckého výzkumu Neuron Impuls. Na každého vítěze jedné z pěti kategorií čeká podpora ve výši 1 000 000 korun. Žádosti je možné vkládat do 31. 3. tohoto roku.

Publikováno 4.2.2015

Konference SCI COMM přinese inspiraci popularizátorům vědy

Datum konání 6.2.2015

Zájemci o rozšíření know-how v oblasti popularizace vědy jsou srdečně zváni na konferenci, kterou 6. a 7. 2. pořádá ve spolupráci s Univerzitou Karlovou pražské zastoupení Britské rady. Do umění nadchnout nevědce pro vědu budou v hotelu Jalta zasvěcovat odborníci z Velké Británie, Španělska, Rakouska, Malty i České republiky.

Publikováno 28.1.2015

PLACENÁ STÁŽ PRO STUDENTY DO OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ

Společnost Syngenta, přední mezinárodní společnost v prodeji osiv a přípravků na ochranu rostlin, zahajuje třetí ročník Internship Programu, jehož cílem je najít studenty relevantních oborů a nabídnout jim roční práci na 20 hodin týdně v obchodním oddělení, v rámci které by měli možnost poznat fungování mezinárodní firmy, její obchodní strategie a soukromý sektor obecně. Hledáme studenty s obchodním nadáním, kteří mají ambice nastartovat svoji kariéru v Syngentě a po studiích přestoupit na hlavní pracovní poměr.

Publikováno 7.1.2015

Společný zájem vědy a politiky je kultivace

Profesora Václava Hampla není univerzitní veřejnosti jistě třeba příliš představovat. Novinkou však je, že absolvent naší fakulty v oboru biologie, úspěšný vědec, bývalý rektor Univerzity Karlovy a současný senátor přebírá záštitu nad naším Alumni klubem. V době počínajícího adventu jsme se měli s panem profesorem možnost pohovořit především o tom, co pro něj znamenalo a znamená být naším absolventem.

Publikováno 16.12.2014

Geografická sekce bude otevírat nové obory

Pracoviště Geografické sekce se nachází na Albertově, v blízkosti centra Prahy. Geografie na Přírodovědecké fakultě UK byla renomovaným žebříčkem QS World University Ranking v posledních třech letech opakovaně zařazena do první stovky nejlepších světových geografických pracovišť. V oborovém hodnocení tohoto žebříčku je jednou ze dvou nejlépe hodnocených disciplín Univerzity Karlovy.

Publikováno 24.11.2014

Akce dokumentů