E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english PřihlášeníAktuality


Mentoring - nová šance pro firmy i studenty

Máte zájem o kvalitní a motivovaného pomocníka ve vaší firmě? Jste student, který by rád vylepšil své schopnosti zkušeností z praxe, získal nové kontakty či alespoň atraktivní položku do životopisu? Pak neváhejte a přihlaste se do našeho mentoringového programu! Harmonogram i odkaz na přihlašovací formulář naleznete níže v textu.

Publikováno 21.9.2014

Den celoživotního vzdělávání a Festival absolventů

Datum konání 11.4.2015

Pro své absolventy i všechny zájemce o celoživotní vzdělávání pořádá Univerzita Karlova v sobotu 11. dubna Festival absolventů a Den celoživotního vzdělávání. Mezi 10 a 17h se v historických prostorách Karolina mohou zájemci seznámit se zástupci jednotlivých fakult a informovat se o tom, co širší veřejnosti nabízejí. Organizátoři akce myslí také na děti, pro které bude v Karolinu připraven dětský koutek.

Publikováno 26.3.2015

Semináře pro studenty i absolventy o uplatnění

Nejen jako čerství absolventi, ale i jako studenti – absolventi budoucí – si můžete zdokonalit své schopnosti či kompetence prostřednictvím zajímavých seminářů, přednášek a kurzů pořádaných IPSC UK v rámci cyklu Absolvent. Na každé jednotlivé akci cyklu se na vás těší zkušení lektoři, kteří jsou vám na dané téma připraveni předat maximum užitečných informací.

Publikováno 19.3.2015

Naši absolventi převzali významná univerzitní ocenění

Cena prof. RNDr. Jaroslava Heyrovského a Cena prof. PhDr. Václava Příhody. Těmito oceněními jsou z rukou rektora Univerzity Karlovy honorování nejlepší absolventi přírodovědných oborů a nejlepší absolventi učitelského studia. V letošním roce byli oceněni hned čtyři naši absolventi.

Publikováno 19.3.2015

Kariérní den Přírodovědecké fakulty, Albertov 6, 25. 3. 2015

Datum konání 17.3.2015

Přemýšlíte, jak se uplatnit na trhu práce? Sháníte stáž, brigádu nebo se chystáte připravit na pracovní pohovor? Nevíte, jak napsat životopis, který zaujme případného zaměstnavatele? Během první jarní středy mezi 10 - 16 hodinou můžete nalézt na Albertově nejen odpovědi na tyto otázky, ale především si promluvit s potenciálními zaměstnavateli v nejrůznějších oborech.

Publikováno 17.3.2015

Kurs Masmediální komunikace pro všechny studenty i absolventy UK

Pro studenty UK, ale i pro širší veřejnost z řad absolventů a přátel univerzity, je nově otevřen kurs masmediální komunikace. Pokud máte zájem se o problematice něco zdarma dozvědět a ještě získat kredity, neváhejte a přihlaste se do kurzu. Čas je ještě do neděle 15. února. Kurs se uskuteční na Katolické teologické fakultě UK v Dejvicích.

Publikováno 12.2.2015

Cisco Connect 2015 SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ ESEJ

Internet věci (Internet of Things) je jednou technologických vizí, které se postupně posunují z myšlenkového světa vizionářů do reality. Pokud jste přesvědčeni, že k této vizi máte co říct, neváhejte své myšlenky sepsat a zaslat organizátorům soutěže. Na autory nejlepších esejů čekají zajímavá ocenění.

Publikováno 7.2.2015

Vědci do 40 let se mohou ucházet o grant na základní výzkum

Nadační fond Neuron na podporu vědy vypisuje další ročník podpory projektů základního vědeckého výzkumu Neuron Impuls. Na každého vítěze jedné z pěti kategorií čeká podpora ve výši 1 000 000 korun. Žádosti je možné vkládat do 31. 3. tohoto roku.

Publikováno 4.2.2015

Konference SCI COMM přinese inspiraci popularizátorům vědy

Datum konání 6.2.2015

Zájemci o rozšíření know-how v oblasti popularizace vědy jsou srdečně zváni na konferenci, kterou 6. a 7. 2. pořádá ve spolupráci s Univerzitou Karlovou pražské zastoupení Britské rady. Do umění nadchnout nevědce pro vědu budou v hotelu Jalta zasvěcovat odborníci z Velké Británie, Španělska, Rakouska, Malty i České republiky.

Publikováno 28.1.2015

Akce dokumentů