E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english PřihlášeníAktuality


MSD IT Global Innovation Center

As part of our team in Prague, you will be helping us grow our new IT Global Innovation Center focused on developing and applying advanced capabilities in information sciences, information security, mobility, social media and big data.

Publikováno 27.5.2015

THE CLEAREST PATH TO CAREER FULFILLMENT STARTS WITH PAREXEL

PAREXEL offers an exciting opportunity for someone with genuine interest in Clinical Research and who is happy to support the Global Research Operations (GRO) Team in Prague as a Research Operations Assistant (ROA) / Trainee. Professional beginners and Fresh Graduates are welcome.

Publikováno 21.4.2015

Geolog Hrkal vydal knihu "O vodě a lidech"

Své dlouholeté a celosvětové zkušenosti v oboru hydrogeologie nedávno krásně shrnul absolvent naší fakulty a přední český hydrogeolog doc. RNDr. Zbyněk Hrkal, CSc. ve své knize "Lidé a voda". Knihu vydalo Vydavatelství České geologické služby. Čtené úryvky z této knihy si mohou počínaje tímto pátkem zájemci poslechnout v pořadu Meteor na ČRo Dvojce.

Publikováno 1.4.2015

Den celoživotního vzdělávání a Festival absolventů

Datum konání 11.4.2015

Pro své absolventy i všechny zájemce o celoživotní vzdělávání pořádá Univerzita Karlova v sobotu 11. dubna Festival absolventů a Den celoživotního vzdělávání. Mezi 10 a 17h se v historických prostorách Karolina mohou zájemci seznámit se zástupci jednotlivých fakult a informovat se o tom, co širší veřejnosti nabízejí. Organizátoři akce myslí také na děti, pro které bude v Karolinu připraven dětský koutek.

Publikováno 26.3.2015

Semináře pro studenty i absolventy o uplatnění

Nejen jako čerství absolventi, ale i jako studenti – absolventi budoucí – si můžete zdokonalit své schopnosti či kompetence prostřednictvím zajímavých seminářů, přednášek a kurzů pořádaných IPSC UK v rámci cyklu Absolvent. Na každé jednotlivé akci cyklu se na vás těší zkušení lektoři, kteří jsou vám na dané téma připraveni předat maximum užitečných informací.

Publikováno 19.3.2015

Naši absolventi převzali významná univerzitní ocenění

Cena prof. RNDr. Jaroslava Heyrovského a Cena prof. PhDr. Václava Příhody. Těmito oceněními jsou z rukou rektora Univerzity Karlovy honorování nejlepší absolventi přírodovědných oborů a nejlepší absolventi učitelského studia. V letošním roce byli oceněni hned čtyři naši absolventi.

Publikováno 19.3.2015

Kariérní den Přírodovědecké fakulty, Albertov 6, 25. 3. 2015

Datum konání 17.3.2015

Přemýšlíte, jak se uplatnit na trhu práce? Sháníte stáž, brigádu nebo se chystáte připravit na pracovní pohovor? Nevíte, jak napsat životopis, který zaujme případného zaměstnavatele? Během první jarní středy mezi 10 - 16 hodinou můžete nalézt na Albertově nejen odpovědi na tyto otázky, ale především si promluvit s potenciálními zaměstnavateli v nejrůznějších oborech.

Publikováno 17.3.2015

Akce dokumentů