E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english Přihlášení



News


Přednáška klubu Alumni UK: Svědectví pamětníků aneb Centrum vizuální historie Malach

Datum konání 16.3.2017

PhDr. Jiří Kocián je koordinátorem Centra vizuální historie Malach při Ústavu formální a aplikované lingvistiky MFF UK. S činností centra seznámí zájemce na přednášce, konané pro absolventy UK. Přednáška proběhne ve Velké zasedací síni Karolina ve čtvrtek 16. března od 17.30. POZOR!!! Z technických důvodů je přednáška zrušena!!!!

Publikováno 8.3.2017

Letní příměstská školka v přírodovědecké školce Rybička

Přírodovědná školka Rybička Přírodovědecké fakulty UK www.skolkarybicka.cz pořádá jako každoročně letní příměstskou školku. Pro děti jsou připravena témata přírodovědná i dobrodružná. Školka se koná v termínech 10. 7.– 4. 8. 2017 vždy od pondělí do pátku 8-16 hodin; je určena dětem od 3-4 let do ukončení první třídy na ZŠ (7-8 let). Cena týdenního turnusu je 2 200 Kč včetně stravného, materiálu a pojištění.

Publikováno 2.3.2017

Kariérní den PřF UK 2017

Datum konání 1.3.2017

1. března proběhne v budově Albertov 6, další, v pořadí již třetí Kariérní den Přírodovědecké fakulty UK. Akce je v první řadě příležitostí pro studenty nejrůznějších oborů naší fakulty k seznámení s potenciálními zaměstnavateli.

Publikováno 21.2.2017

Oborově specifické aktuality e-mailem

Zaměstnanci, studenti, ale i absolventi PřF UK dostali nový nástroj k rychlému sdílení oborově specifických aktualit. Mnoho z nás dostává e-mailem nejrůznější nabídky stáží, konferencí, workshopů, online seminářů a kurzů, ale také nabídky studijních a pracovních pozic z celého světa. Zřídili jsme platformu pro otevřené oborově specifické mezikatedrové e-mailové konference.

Publikováno 13.2.2017

Přednáška Klubu Alumni UK: Evropská integrace a administrativa Donalda Trumpa

Datum konání 16.2.2017

Evropská integrace a administrativa Donalda Trumpa: výhledy, příležitosti a rizika Nástup Donalda Trumpa do úřadu prezidenta Spojených států amerických byl některými Evropany očekáván s nadšením, jinými s hrůzou. Jaký dopad může mít politika nového amerického prezidenta na evropskou integraci? Je finálním hřebíčkem do rakve Unie zmítané nejrůznějšími krizemi, nebo naopak může vyvolat dlouho vzývanou reformu integračního procesu?

Publikováno 7.2.2017

Společnost BBT - Materials Processing s.r.o. hledá

kolegyni/kolegu do týmu pro vývoj, výrobu a další zpracování světově unikátních krystalických materiálů pro kosmické i pozemní aplikace v optice, akusto-optice a laserových technologiích.

Publikováno 31.1.2017

Zájmové kroužky a aktivity ve fakultní školce Rybička

Od ledna do května 2017 nabízí opět Přírodovědná školka Rybička nabídku zájmových aktivit určených předškolním dětem od 3-4 let věku (angličtina, keramika, malí badatelé), ale také malým školákům (mladí přírodovědci).

Publikováno 12.1.2017

Soutěž Neuron Impuls vstupuje do dalšího ročníku

Posláním otevřené soutěže Neuron Impuls je ovlivnit úroveň českého vědeckého výzkumu a posunout hranice poznání v daném oboru i mimo něj. Chceme motivovat nadějné české vědce, aby se do ČR vraceli ze zahraničních stáží, osamostatňovali se a zakládali své vlastní skupiny.

Publikováno 12.1.2017

Akce dokumentů