E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english PřihlášeníAktuality


Naši fakultu navštívil vzácný absolvent

Ministr zemědělství a životního prostředí Kapverdské republiky Gilberto Silva příjemně překvapí každého Čecha, který se s ním setká, bezchybnou češtinou. Naší jazykem si s ním můžete pohovořit nejen o politice, ale také například o mikrobiologii či krajinné ekologii. Gilberto Silva je totiž absolventem biologických studií na naší fakultě. Při příležitosti jeho vzácné návštěvy na fakultě 26.5. vznikl následující rozhovor.

Publikováno 12.6.2017

Contipro: HLEDÁME VÝZKUMNÍKY SE ZAMĚŘENÍM NA ANALYTICKOU CHEMII

Baví Vás analytika? Chcete nahlédnout do oblasti komerčního výzkumu a pracovat s těmi nejmodernějšími zařízeními? Do jednoho z našich výzkumných týmů hledáme nového kolegu, kterému nechybí nadšení pro vědu a nebojí se pracovat na vlastních projektech.

Publikováno 13.5.2017

Společnost Contipro hledá nové výzkumné pracovníky

Nastartujte svou kariéru v oblasti aplikovaného výzkumu. Staňte se na 1 rok výzkumným pracovníkem ve společnosti Contipro a.s. - contipro.com. Poznejte, jak funguje jedno z nejmodernějších výzkumných pracovišť ve střední Evropě. Hledáme končící studenty magisterského studia nebo čerstvé absolventy oborů chemie, biologie, biotechnologie, farmacie a medicíny. Termín pro podání přihlášek je 19.5. 2017.

Publikováno 27.4.2017

Den celoživotního vzdělávání a Festival absolventů UK

Datum konání 22.4.2017

Univerzitě Karlově záleží i na jejích absolventech – přijďte se o tom přesvědčit a dozvědět se, jaké možnosti univerzita a její fakulty pro své absolventy nabízejí. Představíme vám širokou nabídkou vzdělávacích programů zájmových i profesních (pro lékaře, právníky, učitele, děti…), určených pro občany ČR i pro cizince, či nabídneme možnosti dalšího vzdělávání prostřednictvím internetu. Akce se zúčastní i zástupci naší fakulty.

Publikováno 7.4.2017

Společnosti Exxon Mobile otevírá své dveře

Společnost Exxon Mobile stále přijímá nové zaměstnance. Pokud chcete zkusit štěstí v silné nadnárodní společnosti, můžete navštívit její den otevřených dveří, který proběhne 2. května. Akce je vhodná zejména pro studenty posledních ročníků bakalářských i magisterských oborů nejrůznějšího zaměření.

Publikováno 29.3.2017

IPSOS OPEN DAY

IPSOS OPEN DAY - šance se dozvědět o práci v Ipsosu – v přední mezinárodní výzkumné agentuře. V Ipsosu najdou uplatnění nejen sociologové, ekonomové a statistici, ale i lidé z dalších oborů, například z IT, projektového managementu, lidé s dobrou znalostí jazyků a další. A to vše již i při studiu, formou částečných úvazků. Ipsos Open Day se koná 19. dubna 2017 od 15 do 17 hodin odpoledne v Ipsosu, ve Slovanském domě.

Publikováno 28.3.2017

Přednáška klubu Alumni UK: Svědectví pamětníků aneb Centrum vizuální historie Malach

Datum konání 16.3.2017

PhDr. Jiří Kocián je koordinátorem Centra vizuální historie Malach při Ústavu formální a aplikované lingvistiky MFF UK. S činností centra seznámí zájemce na přednášce, konané pro absolventy UK. Přednáška proběhne ve Velké zasedací síni Karolina ve čtvrtek 16. března od 17.30. POZOR!!! Z technických důvodů je přednáška zrušena!!!!

Publikováno 8.3.2017

Letní příměstská školka v přírodovědecké školce Rybička

Přírodovědná školka Rybička Přírodovědecké fakulty UK www.skolkarybicka.cz pořádá jako každoročně letní příměstskou školku. Pro děti jsou připravena témata přírodovědná i dobrodružná. Školka se koná v termínech 10. 7.– 4. 8. 2017 vždy od pondělí do pátku 8-16 hodin; je určena dětem od 3-4 let do ukončení první třídy na ZŠ (7-8 let). Cena týdenního turnusu je 2 200 Kč včetně stravného, materiálu a pojištění.

Publikováno 2.3.2017

Akce dokumentů