E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english PřihlášeníAktuality


Chemici, nepřehlédněte zajímavou nabídku placené stáže!

Společnost Glycon Biochemicals GmbH se sídlem v Luckenwalde (35 km jižně od Berlína) Vám nabízí stáž v oboru preparativní organické chemie v rámci projektu "Vývoj a syntéza detergentů za účelem isolace a krystalizace membránových proteinů''. Doba stáže či práce je minimálně 4 týdny, nástup možný kdykoli. Bezplatné ubytování zajištěno.

Publikováno 19.9.2018

Oslavte republiku ve velkém stylu na Vyšehradě!

1.lékařská fakulta UK pořádá spolu s Univerzitou Karlovou a dalšími partnery festival k oslavě 100. výročí založení Československa. Přijďte v sobotu 15.září 2018 od 10.00 do parku na Vyšehradě a užijte si skvělou narozeninovou oslavu. Vstup zdarma bez rozdílu věku.

Publikováno 12.9.2018

Společnost Contipro posiluje svůj tým

Contipro a.s., ryze česká biotechnologická společnost, zabývající se výzkumem, vývojem a výrobou aktivních látek pro kosmetický průmysl hledá kolegy do výzkumu a vývoje.

Publikováno 26.7.2018

Zemědělská politika EU je pohromou pro polní ptáky

Od vstupu České republiky do Evropské unie ubývají naši polní ptáci rychleji, dokládá studie docenta Jiřího Reifa z Přírodovědecké fakulty UK, publikovaná ve vlivném mezinárodním časopise Conservation Letters. Je zjevné, že Společná zemědělská politika a nastavení zemědělských dotací vyžadují zásadní změny.

Publikováno 10.7.2018

Zahradní slavnost Klubu Alumni Univerzity Karlovy

Datum konání 27.6.2018

První místopředsedkyně Senátu PČR Mgr. Miluše Horská a rektor Univerzity Karlovy prof. MUDr. Tomáš Zima, DrSc. Vás srdečně zvou na Zahradní slavnost, která se, pod záštitou senátora prof. RNDr. Václava Hampla, DrSc., koná ve středu 27.6.2018 od 18:00 do 20:00 ve Valdštejnské zahradě v Praze.

Publikováno 13.6.2018

Nový projekt nadace Experientia - start-up granty pro mladé vědce

Nadace Experientia otevírá nový projekt - start-up granty pro mladé vědce z oboru organické, biorganické a medicinální chemie. Granty jsou určeny postdoktorandům, kteří se vrátili ze zahraniční stáže a rádi by si založili vlastní výzkumnou skupinu v ČR. Přihlášky zasílejte do 15.9. 2018

Publikováno 6.4.2018

Stipendium Německé spolkové nadace pro životní prostředí (DBU)

Stipendium, v rámci 6-12 měsíčních pobytů na německých odborných pracovištích, je určeno pro absolventy vysokých škol působících v oblasti ochrany životního prostředí. Pro zajištění potřebné úrovně znalostí německého jazyka začíná stipendijní pobyt 4-týdenním intenzivním jazykovým kursem v Osnabrücku. Uzávěrka stipendií je 1. srpna 2018.

Publikováno 4.4.2018

Univerzita Karlova otevře své sídlo veřejnosti

Univerzita Karlova otevře v sobotu 7. dubna své historické sídlo Karolinum veřejnosti. Připomene si tak 670 let od svého založení. Pro návštěvníky je připravena prohlídková trasa s řadou zajímavostí a výstava univerzitních insignií.

Publikováno 29.3.2018

Přírodovědecká fakulta hostila další ročník Kariérního dne

I v letošním roce proběhl na půdě Přírodovědecké fakulty již tradiční a studenty i absolventy oblíbený veletrh pracovních příležitostí. 14. března měli hosté Kariérního dne možnost setkat se s potenciálními zaměstnavateli z nejrůznějších oblastí napříč studovanými obory naší fakulty.

Publikováno 28.3.2018

Akce dokumentů