E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english PřihlášeníAktuality


Den celoživotního vzdělávání a Festival absolventů UK

Datum konání 22.4.2017

Univerzitě Karlově záleží i na jejích absolventech – přijďte se o tom přesvědčit a dozvědět se, jaké možnosti univerzita a její fakulty pro své absolventy nabízejí. Představíme vám širokou nabídkou vzdělávacích programů zájmových i profesních (pro lékaře, právníky, učitele, děti…), určených pro občany ČR i pro cizince, či nabídneme možnosti dalšího vzdělávání prostřednictvím internetu. Akce se zúčastní i zástupci naší fakulty.

Publikováno 7.4.2017

Společnosti Exxon Mobile otevírá své dveře

Společnost Exxon Mobile stále přijímá nové zaměstnance. Pokud chcete zkusit štěstí v silné nadnárodní společnosti, můžete navštívit její den otevřených dveří, který proběhne 2. května. Akce je vhodná zejména pro studenty posledních ročníků bakalářských i magisterských oborů nejrůznějšího zaměření.

Publikováno 29.3.2017

IPSOS OPEN DAY

IPSOS OPEN DAY - šance se dozvědět o práci v Ipsosu – v přední mezinárodní výzkumné agentuře. V Ipsosu najdou uplatnění nejen sociologové, ekonomové a statistici, ale i lidé z dalších oborů, například z IT, projektového managementu, lidé s dobrou znalostí jazyků a další. A to vše již i při studiu, formou částečných úvazků. Ipsos Open Day se koná 19. dubna 2017 od 15 do 17 hodin odpoledne v Ipsosu, ve Slovanském domě.

Publikováno 28.3.2017

Přednáška klubu Alumni UK: Svědectví pamětníků aneb Centrum vizuální historie Malach

Datum konání 16.3.2017

PhDr. Jiří Kocián je koordinátorem Centra vizuální historie Malach při Ústavu formální a aplikované lingvistiky MFF UK. S činností centra seznámí zájemce na přednášce, konané pro absolventy UK. Přednáška proběhne ve Velké zasedací síni Karolina ve čtvrtek 16. března od 17.30. POZOR!!! Z technických důvodů je přednáška zrušena!!!!

Publikováno 8.3.2017

Letní příměstská školka v přírodovědecké školce Rybička

Přírodovědná školka Rybička Přírodovědecké fakulty UK www.skolkarybicka.cz pořádá jako každoročně letní příměstskou školku. Pro děti jsou připravena témata přírodovědná i dobrodružná. Školka se koná v termínech 10. 7.– 4. 8. 2017 vždy od pondělí do pátku 8-16 hodin; je určena dětem od 3-4 let do ukončení první třídy na ZŠ (7-8 let). Cena týdenního turnusu je 2 200 Kč včetně stravného, materiálu a pojištění.

Publikováno 2.3.2017

Kariérní den PřF UK 2017

Datum konání 1.3.2017

1. března proběhne v budově Albertov 6, další, v pořadí již třetí Kariérní den Přírodovědecké fakulty UK. Akce je v první řadě příležitostí pro studenty nejrůznějších oborů naší fakulty k seznámení s potenciálními zaměstnavateli.

Publikováno 21.2.2017

Oborově specifické aktuality e-mailem

Zaměstnanci, studenti, ale i absolventi PřF UK dostali nový nástroj k rychlému sdílení oborově specifických aktualit. Mnoho z nás dostává e-mailem nejrůznější nabídky stáží, konferencí, workshopů, online seminářů a kurzů, ale také nabídky studijních a pracovních pozic z celého světa. Zřídili jsme platformu pro otevřené oborově specifické mezikatedrové e-mailové konference.

Publikováno 13.2.2017

Přednáška Klubu Alumni UK: Evropská integrace a administrativa Donalda Trumpa

Datum konání 16.2.2017

Evropská integrace a administrativa Donalda Trumpa: výhledy, příležitosti a rizika Nástup Donalda Trumpa do úřadu prezidenta Spojených států amerických byl některými Evropany očekáván s nadšením, jinými s hrůzou. Jaký dopad může mít politika nového amerického prezidenta na evropskou integraci? Je finálním hřebíčkem do rakve Unie zmítané nejrůznějšími krizemi, nebo naopak může vyvolat dlouho vzývanou reformu integračního procesu?

Publikováno 7.2.2017

Akce dokumentů