E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english PřihlášeníAktuality


Nový projekt nadace Experientia - start-up granty pro mladé vědce

Nadace Experientia otevírá nový projekt - start-up granty pro mladé vědce z oboru organické, biorganické a medicinální chemie. Granty jsou určeny postdoktorandům, kteří se vrátili ze zahraniční stáže a rádi by si založili vlastní výzkumnou skupinu v ČR. Přihlášky zasílejte do 15.9. 2018

Publikováno 6.4.2018

Stipendium Německé spolkové nadace pro životní prostředí (DBU)

Stipendium, v rámci 6-12 měsíčních pobytů na německých odborných pracovištích, je určeno pro absolventy vysokých škol působících v oblasti ochrany životního prostředí. Pro zajištění potřebné úrovně znalostí německého jazyka začíná stipendijní pobyt 4-týdenním intenzivním jazykovým kursem v Osnabrücku. Uzávěrka stipendií je 1. srpna 2018.

Publikováno 4.4.2018

Univerzita Karlova otevře své sídlo veřejnosti

Univerzita Karlova otevře v sobotu 7. dubna své historické sídlo Karolinum veřejnosti. Připomene si tak 670 let od svého založení. Pro návštěvníky je připravena prohlídková trasa s řadou zajímavostí a výstava univerzitních insignií.

Publikováno 29.3.2018

Přírodovědecká fakulta hostila další ročník Kariérního dne

I v letošním roce proběhl na půdě Přírodovědecké fakulty již tradiční a studenty i absolventy oblíbený veletrh pracovních příležitostí. 14. března měli hosté Kariérního dne možnost setkat se s potenciálními zaměstnavateli z nejrůznějších oblastí napříč studovanými obory naší fakulty.

Publikováno 28.3.2018

Máte chuť na "Kafe s koučem?"

Pak nepřehlédněte zvýhodněnou nabídku, kterou společnost Profontes připravila pro studenty a absolventy naší fakulty. Profesionální lektoři s několikaletou koučovací i manažerskou praxí vám rádi poradí na Vaší cestě osobního i profesního rozvoje.

Publikováno 27.3.2018

Festival absolventů a Zlatá promoce

Datum konání 21.4.2018

Historické prostory pražského Karolina budou v sobotu 21.dubna hostit další ročník Dne celoživotního vzdělávání a Festivalu absolventů. Členy Alumni klubu, kteří promovali v roce 1968, čeká ve Velké aule Karolina Zlatá promoce, a to ve 13.00 hod.

Publikováno 25.3.2018

Kurz CŽV „Odborné zdravotnické laboratorní metody“ umožní získání odborné způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání

Ve spolupráci s 1. lékařskou fakultou UK otevíráme akreditovaný kvalifikační kurz. Vstupním požadavkem je absolvování magisterského studijního oboru přírodovědného zaměření. Přihlásit se mohou i studenti, kteří nejpozději k prvnímu dni konání kurzu absolvují magisterské studium a tuto skutečnost doloží potvrzením. Přihlášení je možno do 20.5. 2018.

Publikováno 11.3.2018

Akce dokumentů