17. listopad na Albertově 2023

Již 9. rokem si společně v rámci Svobodného listopadu i letos budeme připomínat památky dne, který hýbal historií a to 17. listopadu. Jak už je zvykem, sejdeme se na Albertově, na místě pro události tohoto dne velmi významném. Tentokrát však výjimečně v klidnější ulici Studničkova.

Už od 10. hodiny se zde budete moci setkat s přáteli a navštívit stánky spolků. V 11:30 zahájí program na podiu sbory A Patella, Clavicula a Sbor UK, následovat budou proslovy zástupců vysokých škol a dalších významných osob. Můžete se těšit i na politologickou debatu. Podrobnější informace o programu naleznete níže.

10:00     Zahájení: spolky a iniciativy
11:30     Vystoupení sborů "A Patella" a "Clavicula"
12:00     Zahájení pietního aktu na podiu, Sbor Univerzity Karlovy,
              proslovy rektorů a zástupců Rady vysokých škol a studentů, kladení věnců