E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english PřihlášeníInformace pro studenty

Zobrazují se všechny aktuality Studijního oddělení (Bc a Mgr i doktorské), ostatních oddělení děkanátu a Katedry tělesné výchovy.


Nový kurz Conservation Ecology and Management

Zajímá vás ochrana přírody? V průběhu příštího semestru bude vyučovat předmět Conservation Ecology and Management hostující profesor Erik Meijaard. Kurz je určen magisterským studentům a doktorandům a dá se zapsat v SIS pod kódem MB162P43A za 3 kredity. Kapacita je 30 míst, neváhejte!

Publikováno 15.9.2021

Elektronické hodnocení výuky 2020/2021

Také v aktuálním neobvyklém semestru probíhá hodnocení výuky (anketa) pouze elektronickou formou v aplikaci hodnoceni.natur.cuni.cz – nezapomeňte hodnotit až do 30. 9. 2021. Vaše zpětná vazba je důležitá!

Publikováno 18.6.2021

Nabídka šablony webů pro výzkumné skupiny

Pro výzkumné týmy působící na Přirodovědecké fakultě Univerzity Karlovy nově nabízíme možnost vytvořit si jednoduchou, atraktivní a zároveň responzivní webovou prezentaci své výzkumné činnosti. Pro zájemce o novou webovou prezentaci jsme připravili WordPressovou „šablonu“. Samotná šablona obsahuje kromě vytvořené WP šablony i předpřipravené stránky, pluginy a základní nastavení.

Publikováno 19.5.2021

Zahajte s námi akademický rok v Kampusu Hybernská

Začátek akademického roku se blíží a s ním i zahajovací akce v Kampusu Hybernská. V pátek 1.října otevře své dveře široké veřejnosti Kampus hybernská, tepající a živoucí organismus v centru Prahy. Čeká vás bohatý program, prezentace aktivit spolupořadatelů akce (Kampus Hybernská, z.ú. a univerzitní projekt Hyb4City) a pivo zdarma pro první příchozí. Rovněž vstupné na všechny akce je zdarma.

Publikováno 24.9.2021

Nabídka Interdisciplinárních volitelných předmětů - inovace, systémové myšlení, projektové semináře aj.

Hledáte volitelné předměty, které Vám otevřou nové obzory? Podívejte se na nabídku Centra pro přenos poznatků a technologií UK, které pro Vás připravilo sadu interdisciplinárních předmětů vhodných pro všechny studenty UK napříč obory a fakultami. Kurzy vyučují odborníci z praxe a důraz je kladen na praktickou využitelnost poznatků.

Publikováno 23.9.2021

Diskuze: Innovation Heroes Vol.I - Jak se inovuje v IKEM?

Srdečně Vás zveme na diskusní setkání Innovation Heroes Vol. I - Jak se inovuje v IKEM?, které se uskuteční v úterý 5. 10. 2021 od 9:30 do 11:00 hod. v Kampusu Hybernská v čítárně za kavárnou Hlína. Jak se inovuje v IKEM, největším superspecializovaném klinickém a vědeckovýzkumném pracovišti v ČR a největším transplantačním centru v Evropě? Na otázky nejnovějších technologických inovací v medicíně a jak k nim v IKEM přispívají, bude odpovídat ředitel IKEM Ing. Michal Stiborek, MBA a Chief information officer IKEM Ing. Petr Raška, MHA. Vstup je zdarma, rezervace je nutná.

Publikováno 23.9.2021

22.9.2021 

Diskuze akademické obce PřF UK s kandidáty na funkci rektora UK

Akademický senát PřF UK zve všechny členy akademické obce PřF UK na diskuzi s kandidáty na funkci rektora Univerzity Karlovy. Diskuze se uskuteční v pondělí 4. října 2021 od 15.00 v učebně Velká geologická, Albertov 6, Praha 2.

Datum konání 4.10.2021

Open Science Podcast

Centrum pro podporu open science vytvořilo nový projekt, který byl spuštěn v červnu tohoto roku: OPEN SCIENCE PODCAST. Prostřednictvím rozhovorů se zkušenými i začínajícími vědci, ale i knihovníky a vydavateli, kteří uvádějí principy a myšlenky otevřené vědy do praxe, podcast prezentuje názory a odpovědi na otázky týkající se různých aspektů open science. Podcast je určen doktorandům, vědcům, studentům, akademikům, ale i široké veřejnosti. Koordinátorka otevřené vědy z Přírodovědecké fakulty se na podcastu podílí jako jedna z moderátorů.

Publikováno 21.9.2021

Turnaj ve stolním tenise

Katedra tělesné výchovy UK zve všechny zájemce na první turnaj ve stolním tenise, který se koná v úterý 21.9.2021. Ve čtvrtek 23.9.2021 pak proběhne trénink a turnaj pro zdravotně oslabené studenty.

Publikováno 17.9.2021

Noc vědců na Albertově

I pro letošní ročník Noci vědců si Přírodovědecká fakulta UK připravila bohatý program. Kromě tematických přednášek o čase budete moci navštívit naše muzea a zapojit se do workshopů. Akce proběhne 24. září od 17 do 23h.

Publikováno 14.9.2021

Intenzivní online workshop zaměřený na Design Thinking

Kreativní myšlení je jako jízda na kole - dá se naučit! Srdečně zveme všechny zájemce na intenzivní a interaktivní online workshop, který se koná ve čtvrtek 23.9.2021 od 9.45 do 15.00. Účastníci si mohou v praxi vyzkoušet metodu Design Thinking, která hledá řešení k realizaci nápadů a její postupy se dají prakticky využívat v jak studijních, tak mimo studijních projektech.

Publikováno 13.9.2021

Uzávěrka přihlášek do 8. ročníku soutěže Cena Crytur 2021

Blíží se konec pro možnost přihlášení se do 8. ročníku soutěže Cena Crytur 2021, a to 30.9. 2021. Soutěže se mohou zúčastnit studenti magisterského studia na českých a slovenských vysokých školách se zaměřením na materiálové vědy. Diplomová práce musí být podána k obhajobě v příslušném akademickém roce s předpokládaným termínem obhajoby od 1.10.2020 do 30.9.2021.

Publikováno 8.9.2021

Akce dokumentů