E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english PřihlášeníAktuálně


Reprezentační ples fakulty už tento pátek!

23. února 2018 můžeme všichni společně oslavit začátek nového semestru! Stejně jako v předchozích letech bude ozdobou i letošní plesové sezóny tradiční Reprezentační ples Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy. Hudba, tanec, zábava, dobré jídlo, vybrané pití, setkání studentů, kolegů a přátel, to vše v jeden večer a pod jednou střechou Kongresového centra Praha.

Publikováno 4.1.2018

Informační týden UK proběhne mezi 20. - 28. 2.

Datum konání 20.2.2018 - 28.2.2018

Přihlášku ke studiu na naší fakultě můžete podat do 28. února. Pokud máte ve věci nejasnosti, můžete využít Informační týden UK. Více informací o akci získáte po rozkliknutí aktuality.

Publikováno 14.2.2018

Kariérní den PřF UK

Datum konání 14.3.2018

Chcete si zmapovat své budoucí možnosti na trhu práce a již během studia se potkat s potenciálním zaměstnavateli? Sháníte stáž a nebo jen zajímavou brigádu? Právě pro vás pořádá naše fakulta Kariérní den, a to 14. března v prostorách budovy Albertov 6.

Publikováno 12.2.2018

Program STARS napomáhá internacionalizovat doktorské studium

Program pro nadané doktorandy STARS vznikl na naší fakultě v roce 2011. Pro portál ResearchJobs vznikl rozhovor s proděkanem prof. Jakubem Langhammerem, který mapuje jeho minulosti vyhlídky. Do programu STARS je stále možné se přihlásit - termín pro podání přihlášky je do 16. března.

Publikováno 20.2.2018

Prestižní ocenění knihy Contested Childhoods: Growing Up In Migrancy: Migration, Governance, Identities

Kniha Contested Childhoods: Growing Up In Migrancy: Migration, Governance, Identities, do které kapitolou s názvem Identity Development Among Young of Vietnamese Descent in the Czech Republic přispěly Mgr. Andrea Svobodová, Ph.D. a doc. RNDr. Eva Janská, Ph.D. z katedry sociální geografie a regionálního rozvoje získala ocenění Outstanding Academic Title pro rok 2017.

Publikováno 8.2.2018

Akce dokumentů