Knihovna geografie Vás zve na výstavu „Kazachstán - srdce Eurasie”

Výstava „Kazachstán - srdce Eurasie” pořádaná u příležitosti 20. výročí navázání diplomatických vztahů mezi Kazachstánem a Českou republikou.
Čas 07.02.2013   15:00
17.03.2013   23:55
Kontaktní telefon 221 951 417
Přidat událost do kalendáře Google
vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Ve čtvrtek 7. února 2013 v 15:00 bude na Karlově univerzitě v Praze, Přírodovědecké
fakultě, Albertov 6, Praha 2 (2. patro - před Knihovnou geografie)
slavnostně zahájena výstava «Kazachstán -srdce Eurasie» pořádaná u příležitosti 20. výročí navázání diplomatických vztahů
mezi Kazachstánem a Českou republikou. Výstavu pro Vás připravili Velvyslanectví Republiky Kazachstán v České republice aGeografická sekce přírodovědecké fakulty UK. Divokou krásu tamní přírody i moderní tvář dnešního Kazachstánu Vám představí velkoformátové fotografie.

V rámci zahájení výstavy se můžete těšit také na Leylu Mahat - kazašskou výtvarnici a čestnou členku pražské Akademie výtvarných umění, která zde představí některé ze svých prací. Zaposlouchat se také můžete do zvuků tradičních národních hudebních nástrojů Republiky Kazachstán.

Tisková zpráva k výstavě je k dispozici zde.

...

Publikováno: Úterý 05.02.2013 12:00