E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english Přihlášení



Tělesná výchova II.

Rozvrh pro letní semestr 2022/23

PONDĚLÍ

Sport

Čas

Místo

Vyučující

Poweryoga - pokročilí

10.00 - 11.00

SCUK - A1

Kateřina Feitová (40)

Poweryoga - začátečníci

11.00 - 12.00

SCUK - A1

Kateřina Feitová (40)

Posilování

11.00 - 12.00

SCUK - posilovna

Jan Schwarzer

Kopaná

11.00 - 12.30

SCUK - fotbalové hřiště

Vít Starý

Tenis 11:00 - 12:15 SCUK - HNT/tenisové kurty Svatopluk Matolín

Kondiční trénink / redukční program

12.00 - 13.00

SCUK - A1

Kateřina Feitová (30)

Stolní tenis

12.00 - 13:30

HST

Jan Schwarzer

Tenis

12.15 - 13.30 

SCUK - HNT/tenisové kurty

Svatopluk Matolín

Stolní tenis

13.30 - 15.00 

SCUK - herna stolního tenisu

Jan Schwarzer

Beachvolejbal - pokročilí

13.30 - 15.00

Hamrsport Záběhlice

Vít Starý

Volejbal

12.30 - 14.00

SCUK - HNV/kurty Albertov

Aleš Ludvík

Volejbal pokročilí, účastníci přírodoligy

15.45 - 17.00

SCUK - HNV/kurty Albertov

Aleš Ludvík

Badminton

11.00 - 12.15

SCUK - centrální hala

Lukáš Frantál

Plavání

12.00 - 12.45

SCUK - bazén

Zdeňka Polová

Plavání - pokročilí

17.45 - 20:00

SCUK - bazén

Zdeňka Polová

ÚTERÝ

Sport

Čas

Místo

Vyučující

Posilování

10.00 - 11.00

SCUK - Posilovna

Vít Starý

Posilování 11.00 - 12.00 SCUK - Posilovna Vít Starý

Tenis

10.00 - 11.30

SCUK - HNT/tenisové kurty

Svatopluk Matolín

Tenis - začátečníci 11:30 - 13:00 Hala Iva Veberová

Squash

12.00 - 13.00

squash Strahov

Jan Schwarzer

Squash

13.00 - 14.00

squash Strahov

Jan Schwarzer

Fotbal

10.00 - 11.30

SCUK - Stadion

Jan Novák

Badminton

11.00 - 12.15

SCUK - HNV

Lukáš Frantál

Badminton

12.15 - 13.30

SCUK - HNV

Lukáš Frantál

Orientační běh 

18.00 - 20.00

pokaždé jinde

Jan Novák

Posilování

18.30 - 19.30

SCUK - Posilovna

Klára Kovaříková

Posilování, regenerace

19.30 - 21.30

SCUK - Posilovna, sauna

Klára Kovaříková

STŘEDA

Sport

Čas

Místo

Vyučující

Step aerobik

10.00 - 11.15

SCUK - A1

Kovaříková

Karate

17.30 - 18.45

Úpolový sál

Martin Jasanský

Karate (pokročilí)

18.45 - 20.00

Úpolový sál

Martin Jasanský

Plavání

17.15 - 18.00

SCUK - bazén

Jan Novák

Aqua fitness

16.30 - 17.15

SCUK - bazén

Iva Veberová

Zdravotní cvičení

17.00 - 18.00

SCUK A2

Mirka Šafandová

Basketbal

17.30 - 18.30

SCUK - HC(B)

Věra Schätzová

REKO cvičení

18.00 - 19.00

SCUK - A2

Mirka Šafandová

Posilování 18:30 - 19:30 SCUK - Posilovna Jan Novák

Basketbal

18.30 - 19.45

SCUK - HC(B)

Věra Schätzová

ČTVRTEK

Sport

Čas

Místo

Vyučující

Plavání

7.30 - 8.15

SCUK - bazén

Zdeňka Polová

Plavání

8.15 - 9.00

SCUK - bazén

Zdeňka Polová

Plavání

12.00 - 12.45

SCUK - bazén

Zdeňka Polová

SPS - skolióza

8.00 - 9.00

SCUK - úpolový sál

Mirka Šafandová

Ranní poweryoga - pokročilí

8.00 - 9.30

SCUK - A1

Kateřina Feitová (40)

Poweryoga - začátečníci

9.30 - 10.45

SCUK - A1

Kateřina Feitová (40)

Pilates

11.00-12.00

SCUK - A1

Kateřina Feitová (40)

Kondiční cvičení, posilování

9.30 - 10.30

SCUK - A2

Klára Kovaříková

Sportovní gymnastika

11.00 - 12.30

Balkán

Klára Kovaříková/Malchar

Kompenzační cvičení/strečink a stabilizace

10.30 -11.30

A2 Iva Veberová

Lední hokej

8.00 - 9:00

ZS HASA

Jan Novák

Kanoistika, seakajaky

9.30 - 11.00

loděnice Podolí

Jan Novák

Florbal 

8.00 - 9.15

SCUK - HNV

Lukáš Frantál

Florbal - pokročilí

9.15 - 10.30

SCUK - HNV

Lukáš Frantál

Badminton

10.30 - 11.45

SCUK - HNV

Lukáš Frantál

Lezení

8.00 - 9.30

Chodov

Vít Starý

Lezení

9.30 - 11.00

Chodov

Vít Starý

Posilování

12.00 - 13.00

SCUK - posilovna

Lukáš Frantál

Volejbal

9.30 - 11.00

SCUK - HNT/kurty Albertov

Aleš Ludvík

Prevence a odstranění bolesti páteře 11:30 - 12:30 A2 Iva Veberová

Volejbal

11.30 - 13.00

SCUK - HC(B)/kurty Albertov

Aleš Ludvík

Kondiční běh

11.00 - 12.30

loděnice Podolí

Jan Schwarzer

In-line bruslení, seakajaky

12.30 - 14.00

loděnice Podolí

Jan Schwarzer

Tenis - začátečníci 12:30 - 14:00 Hala HNT Iva Veberová

PÁTEK

Sport

Čas

Místo

Vyučující

Tenis

11.00 - 12.15

SCUK - HNT/tenisové  kurty

Svatopluk Matolín

Zdravotní cvičení

13.00 - 14.00

SCUK - A2

Iva Veberová

Posilování 14:30 - 15:30 SCUK - Posilovna Vít Starý

NEDĚLE

Sport

Čas

Místo

Vyučující

Přístrojové potápění

19.30 - 21.30

SCUK - bazén

Michal Šefc

Freediving - level 1

19.30 - 20.30

SCUK - bazén

Soukup

Freediving - level 2

20.30 - 21.30

SCUK - bazén

Soukup

Akce dokumentů