E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english PřihlášeníVysokoškolský sportovní klub Přírodní vědy

Členství ve VSK umožňuje studentům a absolventům Přírodovědecké fakulty provozovat vybraný sport na závodní úrovni. Vysokoškolský sportovní klub Přírodní vědy UK Praha funguje při Katedře tělesné výchovy již od roku 1955. Na jeho chodu se podílí kantoři z řad KTV i externí trenéři. Členská základna je tvořena studenty a absolventy, kteří prošli hodinami TV na PřF a danému sportu se chtějí dále věnovat na vyšší nebo závodní úrovni.

V dnešní době má VSK 8 oddílů (basketbal, florbal, futsal, horolezectví, plavání, potápění, tenis a volejbal), v nichž působí téměř 500 členů. VSK nabízí kromě pravidelných tréninků i možnost zahraničních zájezdů a jednorázových akcí pořádných jednotlivými oddíly. Pravidelnou akcí s velkou tradicí a účastí studentů, absolventů i zaměstnanců PřF je každoroční sportovní soustředění ve výcvikovém středisku UK na Albeři­.

Sport Kontakt Email Rozvrh
Basketball Věra Schätzová schatzov@natur.cuni.cz úterý 19:30-20:30, středa 18:30-19:30
Florbal Lukáš Frantál frantal@natur.cuni.cz  
Plavání Zdeňka Polová polova@natur.cuni.cz pondělí 18:00 - 19:30
Tenis  Svatopluk Matolín matolin1@natur.cuni.cz pondělí 7:00 - 9:00
Horolezectví Jan Jelínek jelen84@gmail.com  
Volejbal Tomáš Lejsek lejsek@kiwick.cz  
Potápění Luděk Šefc sefc@cesnet.cz neděle
Curling Dalibor Miklík dalibor.miklik@gmail.com  

 

Sportovní soustředění VSK Albeř 22.-29.8.2021

Informace k 1.5. 2021: Přihlašování začne 10.5. 2021. Odkaz k přihlašování bude k dispozici na této stránce a zaroveň ho pošlu všem účastníkům z minulého roku emialem. Rektorát momentálně ruší akce ve výcvikových střediscích pouze s týdenním předstihem, takže do té doby nejsem sto odpovědět s jakou pravděpodobností se soustředění bude či nebude konat. Vít Starý

Akce dokumentů