E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english PřihlášeníVysokoškolský sportovní klub Přírodní vědy

Sportovní soustředění VSK Albeř se v roce 2023 NEkoná!!!

Rektorát UK se roku 2022 rozhodl, že prodlouží své tzv. rekreace ze 3 na 4 týdny. To vše na úkor soustředění pro VSK Přírodních věd/MatFyzu/Humanity. Všechny tři spolky se tedy momentálně dělí o pouhé 2 týdny a dohoda mezi spolky je taková, že každý jednotlivý spolek 1x za 3 roky nemá svůj temrín pro soustředění. Rok 2023 je rokem, kdy toto pravidlo padlo na VSK Přírodní vědy UK.

Kdo se chce Albeře zúčastnit v rámci rektorátní rekreace, má možnost se přihlásit dle podmínek RUK na této stránce: https://rekreace.cuni.cz/main

 

VSK

Členství ve VSK umožňuje studentům a absolventům Přírodovědecké fakulty provozovat vybraný sport na závodní úrovni. Vysokoškolský sportovní klub Přírodní vědy UK Praha funguje při Katedře tělesné výchovy již od roku 1955. Na jeho chodu se podílí kantoři z řad KTV i externí trenéři. Členská základna je tvořena studenty a absolventy, kteří prošli hodinami TV na PřF a danému sportu se chtějí dále věnovat na vyšší nebo závodní úrovni.

V dnešní době má VSK 8 oddílů (basketbal, florbal, futsal, horolezectví, plavání, potápění, tenis a volejbal), v nichž působí téměř 500 členů. VSK nabízí kromě pravidelných tréninků i možnost zahraničních zájezdů a jednorázových akcí pořádných jednotlivými oddíly. Pravidelnou akcí s velkou tradicí a účastí studentů, absolventů i zaměstnanců PřF je každoroční sportovní soustředění ve výcvikovém středisku UK na Albeři­.

Sport Kontakt Email Rozvrh
Basketball Věra Schätzová schatzov@natur.cuni.cz úterý 19:30-20:30, středa 18:30-19:30
Florbal Lukáš Frantál frantal@natur.cuni.cz  
Plavání Zdeňka Polová polova@natur.cuni.cz pondělí 18:00 - 19:30
Tenis  Svatopluk Matolín matolin1@natur.cuni.cz pondělí 7:00 - 9:00
Horolezectví Jan Jelínek jelen84@gmail.com  
Volejbal Tomáš Lejsek lejsek@kiwick.cz  
Potápění Luděk Šefc sefc@cesnet.cz neděle
Curling Dalibor Miklík dalibor.miklik@gmail.com  

 

Akce dokumentů