E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english Přihlášení



Tělesná výchova II.

PONDĚLÍ

Sport

Čas

Místo

Vyučující

Poweryoga - pokročilí

10.00 - 11.00

SCUK - A1

Kateřina Feitová (40)

Poweryoga - začátečníci

11.00 - 12.00

SCUK - A1

Kateřina Feitová (40)

Posilování

11.00 - 12.00

SCUK - posilovna

Jan Schwarzer

Fotbal

11.00 - 12.30

SCUK - fotbalové hřiště

Vít Starý

Kondiční trénink / redukční program

12.00 - 13.00

SCUK - A1

Kateřina Feitová (30)

Tenis

11.00 - 12.15

SCUK - HNT/tenisové kurty

Svatopluk Matolín

Tenis

12.15 - 13.30 

SCUK - HNT/tenisové kurty

Jan Schwarzer

Stolní tenis

13.45 - 15.15 

SCUK - herna stolního tenisu

Jan Schwarzer

Beachvolejbal - pokročilí

15.45 - 17.00

Hamrsport Záběhlice

Vít Starý

Volejbal

13.00 - 14.30

SCUK - HNV/kurty Albertov

Aleš Ludvík

Volejbal-účastníci přírodoligy

17.00 - 20.00

SCUK - HNV/kurty Albertov

Aleš Ludvík

Badminton

11.00 - 12.15

SCUK - centrální hala

Lukáš Frantál

Plavání

12.00 - 12.45

SCUK - bazén

Zdeňka Polová

Plavání - pokročilí

18.00 - 19:30

SCUK - bazén

Zdeňka Polová

ÚTERÝ

Sport

Čas

Místo

Vyučující

Posilování

9.00 - 10.00

SCUK - Posilovna

Vít Starý

Beachvolejbal

11.00 - 12:30

Hamrsport Záběhlice

Vít Starý

Tenis

10.30 - 12.00

SCUK - HNT/tenisové kurty

Svatopluk Matolín

Squash

12.00 - 13.00

squashpark Cibulka

Jan Schwarzer

Squash

13.00 - 14.00

squashpark Cibulka

Jan Schwarzer

Fotbal

10.00 - 11.30

SCUK - Stadion

Jan Novák

Sportovní gymnastika

11.00 - 12.30

Balkán

Klára Kovaříková/Malchar

Badminton

11.00 - 12.15

SCUK - HNV

Lukáš Frantál

Badminton

12.15 - 13.30

SCUK - HNV

Lukáš Frantál

Orientační běh (noční)

18.00 - 20.00

pokaždé jinde

Jan Novák

Posilování

18.30 - 19.30

SCUK - Posilovna

Klára Kovaříková

Posilování, regenerace

19.30 - 21.30

SCUK - Posilovna, sauna

Klára Kovaříková

STŘEDA

Sport

Čas

Místo

Vyučující

Lezení

7.30 - 9.00

Holešovice

Jan Novák

Lezení

9.00 - 10.30

Holešovice

Jan Novák

Disciplíny nového cirkusu - párová a závěsná akrobacie, ekvilibristika, žonglování

9.00 - 10.30

Vlastislavova 603/11, Praha 4, CIRQUEON, o.p.s.

Vít Starý

Step aerobik

10.00 - 11.15

SCUK - A1

Kovaříková

Karate

17.30 - 18.45

Úpolový sál

Martin Jasanský

Karate (pokročilí)

18.45 - 20.00

Úpolový sál

Martin Jasanský

Plavání

17.15 - 18.00

SCUK - bazén

Jan Novák

Kanoistika, eskymování

18.00 - 18.45

SCUK - bazén

Jan Novák

Plavání

16.15 - 17.15

SCUK - bazén

Věra Schätzová

Zdravotní cvičení

17.00 - 18.00

SCUK A2

Mirka Šafandová

Basketbal - začátečníci

17.30 - 18.30

SCUK - HC(B)

Věra Schätzová

REKO cvičení

18.00 - 19.00

SCUK - A2

Mirka Šafandová

Basketbal - závodní hráči

18.30 - 19.45

SCUK - HC(B)

Věra Schätzová

Atletika  

15.30 - 16.45

SCUK - Stadion

Jan Novák

ČTVRTEK

Sport

Čas

Místo

Vyučující

Plavání

7.30 - 8.15

SCUK - bazén

Zdeňka Polová

Plavání

8.15 - 9.00

SCUK - bazén

Zdeňka Polová

Plavání

12.00 - 12.45

SCUK - bazén

Zdeňka Polová

SPS - Spirální stabilizace páteře

8.00 - 9.00

SCUK - úpolový sál

Mirka Šafandová

Ranní poweryoga - pokročilí

8.00 - 9.30

SCUK - A1

Kateřina Feitová (40)

Poweryoga - začátečníci

9.30 - 10.45

SCUK - A1

Kateřina Feitová (40)

Pilates

11.00-12.00

SCUK - A1

Kateřina Feitová (40)

Step, bosu, kondiční cvičení

11.00 - 12.00

SCUK - A2

Klára Kovaříková

Aqua aerobik, plavání

12.45 - 13.30 

SCUK bazén

Klára Kovaříková

SPS - SKOLIÓZA

9.15 - 10.15

SCUK - úpolový sál

Mirka Šafandová

SPS - SKOLIÓZA

10.30 -11.30

SCUK - úpolový sál

Mirka Šafandová

Lední hokej

8.00 - 9.15

ZS Nikolajka

Jan Novák

Kanoistika

9.45 - 11.15

Loděnice, SCUK, Troja

Jan Novák/Vít Starý

Florbal 

8.00 - 9.15

SCUK - HNV

Lukáš Frantál

Florbal - pokročilí

9.15 - 10.30

SCUK - HNV

Lukáš Frantál

Badminton

10.30 - 11.45

SCUK - HNV

Lukáš Frantál

Lezení

8.00 - 9.30

Chodov

Vít Starý

Lezení

9.30 - 11.00

Chodov

Vít Starý

Posilování

12.00 - 13.00

SCUK - posilovna

Lukáš Frantál

Volejbal

9.30 - 11.00

SCUK - HNT/kurty Albertov

Aleš Ludvík

Volejbal

11.30 - 13.00

SCUK - HC(B)/kurty Albertov

Aleš Ludvík

Stolní tenis

11.00 - 12.15

SCUK - hala stolního tenisu

Jan Schwarzer

Tenis

12.30 - 14.00

SCUK - HNT/tenisové  kurty

Jan Schwarzer

PÁTEK

Sport

Čas

Místo

Vyučující

Tenis

11.00 - 12.15

SCUK - HNT/tenisové  kurty

Svatopluk Matolín

 

 

 

 

NEDĚLE

Sport

Čas

Místo

Vyučující

Přístrojové potápění

19.30 - 21.30

SCUK - bazén

Luděk Šefc

Freediving - level 1

19.30 - 20.30

SCUK - bazén

Soukup

Freediving - level 2

20.30 - 21.30

SCUK - bazén

Soukup

Akce dokumentů