Důležité informace, termíny, pravidla a dokumenty

Bakalářské studium

Studijní poradci: RNDr. Lenka Horníková, Ph.D., RNDr. Václav Vopálenský, Ph.D., RNDr. Tomáš Mašek, Ph.D. (posledně jmenovaný je koordinátor bakalářských obhajob a zároveň i  poradce pro bakalářské studium)

Aktuální informace - studijní oddělení
Harmonogram akademického roku
Studijní a zkušební řád
Pravidla pro organizaci studia

Událost Termín Odkazy (většinou vedou na "hlavní" stránku, kde příslušný odkaz najdete)
Přihlášení se k tématu bakalářské práce v SIS - studenti 3. ročníků Aktuální termíny jsou vždy v dostatečném předstihu zveřejněny v harmonogramu akademického roku
Přihlášení se ke státní závěrečné zkoušce a obhajobě bakalářské práce - elektronicky, prostřednictvím SIS Aktuální termíny pro zimní, jarní či podzimní období jsou vždy v dostatečném předstihu zveřejněny zde (pro SZZK si vyberte si v rámci "Předmět" příslušný program, a po vyfiltrování si u něj rozklikněte Detail. Pro obhajobu si vyberte v rámci "Předmět" Bakalářská práce, po vyfiltrování vyberte příslušný program a rozklikněte si Detail). Další informace najdete rovněž zde.
Odevzdání bakalářské práce - sestává z (1) doručení jednoho výtisku bakalářské práce na sekretariát biologické sekce, Viničná 7, přízemí vpravo a (2) vložení její elektronické verze do SIS. Termín odevzdání včetně hodiny platí pro odevzdání tištěné i elektronické verze práce - SIS se po termínu uzavře a pozdější odevzdání práce NENÍ MOŽNÉ! Pozn.: práci lze v SIS elektronicky odevzdat (tlačítko ODEVZDAT) až poté, co kontrola na PDF/A vyhodnotí, že práce je ve správném formátu, proto nenechávejte elektronické nahrávání na poslední chvíli! Případným žádostem o dodatečné odevzdání práce (např. z technických či jiných důvodů) nebude vyhověno. Aktuální termíny pro zimní, jarní či podzimní období jsou vždy v dostatečném předstihu zveřejněny zde (vyberte si příslušný program a rozklikněte si Detail). Další informace najdete rovněž zde.
Kontrola splnění podmínek pro konání první části SZZK (tj. obhajoby bakalářské práce) - výhradně v SIS !!! Aktuální termíny pro zimní, jarní či podzimní období jsou vždy v dostatečném předstihu zveřejněny zde (vyberte si příslušný program a rozklikněte si Detail). Další informace najdete rovněž zde.
Obhajoby bakalářských prací Aktuální termíny pro zimní, jarní či podzimní období jsou vždy v dostatečném předstihu zveřejněny zde (vyberte si příslušný program a rozklikněte si Detail, v rámci něj se podívejte na "Datum" a "Konec", což udává příslušné časové rozmezí). Konkrétní časové harmonogramy obhajob bakalářských prací jednotlivých studentů viz vpravo (bývají zveřejňovány nejpozdějí 14 dní před konáním, obvykle dříve). Další informace najdete rovněž zde.
Kontrola splnění podmínek pro konání druhé části SZZK - výhradně v SIS !!! Aktuální časové rozmezí pro zimní, jarní či podzimní období je vždy v dostatečném předstihu zveřejněno zde (vyberte si v rámci "Předmět" příslušný program, a po vyfiltrování si u něj rozklikněte Detail). Další informace najdete rovněž zde.
Ústní část státní závěrečné zkoušky
Aktuální časové rozmezí pro zimní, jarní či podzimní období je vždy v dostatečném předstihu zveřejněno zde (vyberte si v rámci "Předmět" příslušný program, a po vyfiltrování si u něj rozklikněte Detail, v rámci něj se podívejte na "Datum" a "Konec", což udává příslušné časové rozmezí). Další informace a přesnější časový harmonogram najdete rovněž zde.
Přijímací zkoušky do navazujícího magisterského studia NGEMOVI, NMIKRO Aktuální termíny pro podávání přihlášek a časové rozmezí přijímacích pohovorů jsou vždy v dostatečném předstihu zveřejněny zde. O konkrétním datu a hodině vašeho přijímacího pohovoru v daném časovém rozmezí budete informováni e-mailem
Elektronický zápis do dalšího úseku studia Aktuální termíny jsou vždy v dostatečném předstihu zveřejněny v harmonogramu akademického roku
Bakalářské promoce Aktuální termíny jsou vždy v dostatečném předstihu zveřejněny zde

Další předpisy, informace, návody a formuláře najdete zde a zde. Informace o doplňujícím pedagogickém studiu v rámci kurzů celoživotního vzdělávání (tzv. pedagogická způsobilost) najdete zde. Pokud máte pocit, že nějaký důležitý odkaz chybí, nebo je již neplatný, kontaktujte nás prosím na danahola@natur.cuni.cz.