Postup pro přijetí do programu

1. Rozřazovací test v Moodle

• Zájemce o kurzy angličtiny v rámci CŽV musí nejprve absolvovat rozřazovací test, výjimky viz plné znění pravidel.
  • Test probíhá online v Moodle v termínu od 10. 8. do 31. 8. 2020.
  • Test je možné složit i před oficiálním zápisem do studia.
  • VSTUP DO TESTU ZDE.

Postup pro vstup do Moodle:

a) zájemci s přiděleným loginem a heslem z CAS se přihlásí do Moodlu

b) zájemci bez loginu a hesla CAS si nejprve založí uživatelský účet

Tato forma přihlášení je pouze pro studenty nastupující do 1. ročníku studia, kteří v době konání testu nejsou studijním oddělením zapsáni do studia v SIS, tedy nemají přidělený login a nastavené heslo CAS.

Nejprve si zájemci musí v Moodle založit uživatelský účet. Teprve poté jim bude umožněn přístup k rozřazovacímu testu.

2. Podání přihlášky do kurzu

• SIS bude pro přihlašování otevřený od 14.9. do 30.9. 2020

a) studenti zapsaní ke studiu nejpozději 30.9.2020

• Přihlaste se do SIS studentským účtem (loginem a heslem CAS). Přihlášení do SIS studentským účtem je funkční pouze pro studenty zapsané do studia v SIS studijním oddělením.

• V modulu Přijímačky založte přihlášku do zájmového kurzu "Anglický jazyk (úroveň K1 - K7)" naší fakulty. Kurz se nabízí pouze studentům PřF zapsaným studijním oddělením do prezenčního studia v SIS, kterým je přiřazena úroveň kurzu, viz plné znění pravidel.

• Před odesláním přihlášky si pečlivě prostudujte plné znění pravidel.
  • Přihlášku v SIS odešlete.

b) studenti zapsaní ke studiu po 30.9.2020

• Vyplňte online formulář v termínu od 14.9. do 30.9. odkaz ZDE
  • Následně Vám bude odeslán odkaz na rozvrh.
  • Výběr paralelky potvrdíte mailem Ireně Antonové.

3. Volba rozvrhu a platba za kurz

• Po odeslání přihlášky v SIS se přihlásíte (osobním číslem na UK a heslem CAS) do externí aplikace.
  • Zvolíte si rozvrh.
  • A po té provedete platbu za kurz převodem z účtu. Pokyny viz Pokyny k platbě.

Externí aplikace bude pro přihlašování do rozvrhu otevřena v termínu od 14.9. do 30.9. Ve stejném termínu, tj. max. do 30.9. je potřeba provést platbu za kurz.

Postup pro přijetí do kurzů pořádaných v LS 2020/2021

1. Rozřazovací test v Moodle

• Zájemce o kurzy angličtiny v rámci CŽV musí nejprve absolvovat rozřazovací test, výjimky viz plné znění pravidel.
  • Test probíhá online v Moodle v termínu od 4.1. do 17.1.2021.
  • VSTUP DO TESTU ZDE.
  • TI, KTEŘÍ PSALI ROZŘAZOVACÍ TEST V SRPNU 2019 A MAJÍ ZÁJEM O KURZ V LETNÍM SEMESTRU JEJ NEMUSÍ PSÁT ZNOVU.

2. Podání přihlášky do kurzu

• VYPLŇTE ONLINE FORMULÁŘ V TERMÍNU OD 25.1. DO 7.2.2021 ODKAZ ZDE
  • Následně Vám bude odeslán rozvrh.
  • Výběr paralelky potvrdíte mailem Ireně Antonové.
  • A poté provedete platbu za kurz převodem z účtu. Pokyny viz Pokyny k platbě.

V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte Mgr. Irenu Antonovou (irena.antonova@ujop.cuni.cz)