Změna ve výuce předmětu Ekonomická geografie

OZNÁMENÍ

Výuka Ekonomické geografie v letním semestru 2013

Vážení studenti zapsaní na Ekonomickou geografii,z důvodu neplánovaného pobytu prof. Petra Pavlínka v zahraničí během části letního semestru dochází ke změně plánu výuky. Ekonomická geografie bude prof. Pavlínkem odpřednášena v kombinaci přednášek v učebně během šesti týdnů letního semestru a namluvených přednášek v Power Pointu, které budou přístupné na SISu. Přednášky v učebně budou probíhat v těchto šesti týdnech:

11. – 22. března (2 týdny)

29. dubna  - 24. května (4 týdny)

Během těchto šesti týdnů budou naplánovány tři přednášky týdně namísto obvyklých dvou přednášek

Rozvrh přednášek:• Úterý 14:00 – 15:30 v učebně VG.

Středa 13:10 – 14:40 v učebně VG.

Pátek 14:00 –  15:35 v učebně VG.

Zbývajících 4-5 témat prof. Pavlínek namluví  v programu Power Point a pověsí na SIS, kde budou všem studentům k dispozici ke stažení. Studenti si přednášky stáhnou a poslechnou na svém počítači. Tento materiál tímto bude považován za odpřednášený a nebude znova prezentován na přednáškách. Další podrobnosti budou oznámeny v plánu výuky, který bude k dispozici na SISu před zahájením letního semestru.10. dubna odpřednáší vstupy do svých disciplin ekonomické geografie Dr. Jančák, Dr. Marada a Dr. Vágner.

Děkujeme za pochopení,
V Praze dne 13. 2. 2013 Helena Janů tajemnice katedry