Program seminářů katedry pro letní semestr 2017/2018

Již zítra se bude konat první seminář nastávajícího semestru, zapište si prosím program do svých kalendářů.

PROGRAM SEMINÁŘŮ na letní semestr 2017/2018

20. únor          Začátek letního semestru: informace pro studenty

27. únor          Prezentace doktorských a začínajících diplomových prací I. – v angličtině

6. březen         Prezentace začínajících diplomových prací II. – v angličtině

13. březen       Prezentace bakalářských prací I.

20. březen       Prezentace bakalářských prací II.

27. březen       Petr Pokorný (Centrum pro teoretická studia Přf UK a AV ČR, Praha) Holocén jako antropocén? Jak moc ovlivnili lidé postglaciální vývoj naší přírody? (s katedrou zoologie, Velká zoologická posluchárna)

3. duben          UNCE (s katedrami zoologie a botaniky, Krajinova posluchárna) – v angličtině

10. duben        Michail Rovatsos (katedra ekologie PřF UK) Evolution of sex chromosomes in reptiles: shared ancestry or co-option? (s katedrou zoologie, Velká zoologická posluchárna) – v angličtině

17. duben        Marianne Espeland (Zoological Research Museum Alexander Koenig, Bonn, Germany): Butterfly phylogenomics at multiple levels: new approaches to answer some old questions in butterfly biology (s katedrou zoologie, Velká zoologická posluchárna) – v angličtině