Chantransia 2012

Srdečně zveme na tradiční kurz zaměřený na sinice a řasy!

Vážení kolegové a příznivci řas,

rádi bychom Vás pozvali na další ročník Chantransie - tradičního sinico-řasového kursu, na němž se setkávají "ostřílení biologové" z různých řasologických, hydrobiologických či jinak zpřízněných pracovišť, spolu se studenty. Jelikož hlavním účelem tohoto neformálního setkání je rozšířit (nejen) algologické obzory studentů a obohatit jejich mysl o nejnovější poznatky a nápady ze světa sinic a řas, rádi bychom Vás tímto požádali, zda byste Chantransii rovněž nepoctili svou účastí, spolu se zajímavým příspěvkem.
V našich silách je zajistit hladký a příjemný průběh akce, ve Vašich silách je učinit ji zajímavou a přínosnou
Bližší informace o letošní Chantransii, která se koná 11. - 14. října na Šumavě, najdete v přiložené pozvánce.

Doufáme, že se sejdeme v nemalém počtu a na podzim ahoj!

Katka Janatková a Pepa Juráň

.