Grantové příležitosti na Přírodovědecké fakultě

Působíte na Přírodovědecké fakultě a chcete získat prestižní grant? Využijte podporu Oddělení projektového řízení!

Kontaktujte nás už tehdy, jakmile začnete o podání žádosti vážně uvažovat: příprava žádostí o evropské granty – Klára Sobotíková.

Můžete také sledovat přehled aktuálních grantových příležitostí a zaregistrovat se k odběru newsletteru Grantové informace – Funding Opportunities.

Online seminář Oddělení projektového řízení Přírodovědecké fakulty UK se koná již příští týden:

Informační akce o programu Horizont Evropa.

• Kdy: 8. 2. 2023 (13:00-15:00)

• Kde: online, link pro sledování bude registrovaným zájemcům zaslán před akcí.

• Akce je zaměřena na možnosti financování v rámci programu Horizont Evropa. Stručně představena bude struktura programu Horizont Evropa a některé jeho konkrétní části, například granty Evropské výzkumné rady (ERC), Marie Skłodowska-Curie Actions, výzvy pro mezinárodní konsorcia, a další.

• Akce je určena potenciálním žadatelům i dalším zájemcům o mezinárodní grantové příležitosti.

• Prosíme zájemce o účast, aby se zaregistrovali zde.

Akce proběhne v angličtině.

Zde si můžete přečíst rozhovor s držitelkou MSCA Postdoctoral Fellowship (výzva z roku 2021), Magdalenou Bohutínskou.

Publikováno: Čtvrtek 02.02.2023 07:05