Aktuální informace na Katedře botaniky

Kanál RSS

Výpadek elektrického proudu
Proběhne revize trafostanice, pročež dojde k výpadku elektrického proudu mj. i v Benátské 2.
Pozvánka na obhajobu dizertační práce Mgr. Magdaleny Lučanové
Genome size studies in plants – from intraspecific variation to ecological consequences.
Pozvánka na obhajobu dizertační práce Mgr. Vojtěcha Zeiska
Taxonomic principles, reproductive systems, population genetics and relationships within selected groups of genus Taraxacum (Asteraceae).
Pozvánka na obhajobu dizertační práce Mgr. Jany Steinové
Diversity and phylogeny of symbiotic partners in zeorin-containing red-fruited Cladonia species.
Pozvánka na obhajobu dizertační práce Mgr. Pavly Urbánkové
Genetic diversity within pennate diatoms: implications for taxonomy and ekology.
Věda je krásná 2018
Oblíbená fotografická soutěž PřF UK Věda je krásná letos na podzim oslaví svůj 10. jubilejní ročník. Tak se chopte fotoaparátu, mikroskopu nebo jen tužky a zvěčněte její půvab. Registrace soutěžních příspěvků proběhne od 10.10. 2018 do 31.10. 2018.
Uzavření budovy Benátská 2
Představení činností sekčních servisních laboratoří
Biologie PřF UK
Přednáška Mario Vallejo-Mariny
University of Stirling
Letní geobotanický slunovrat 2018
Rádi bychom vás pozvali na letní geobotanický slunovrat.
Zahradní party cévnatého oddělení
Let´s bring food and drinks, which we like, and enjoy the summer time with colleagues.
Uzavření Biologické knihovny
v úterý 12.6. se bude v Biologické knihovně (V7) konat schůze knihovní komise, celá knihovna (včetně pc galerie) bude proto od 12.30 do 14.30 uzavřena.
Obhajoba doktorské práce Zuzany Chumové
Obhajoba doktorské práce Anežky Eliášové
Interní pokyny pro podávání projektů excelence EXPRO na rok 2019
Fakultní termín je stanoven na 22.6.2018
Dny Biocevu 2018
Biotechnologické a biomedicínské centrum Akademie věd a Univerzity Karlovy ve Vestci (BIOCEV) pořádá letos již potřetí Vědeckou konferenci s poster session. Všichni zájemci jsou srdečně zváni.
Elektronické hodnocení výuky
Konec papírovým anketám! Školní rok 2017/2018 je prvním rokem, kdy spouštíme pouze elektronickou aplikaci pro hodnocení předmětů studenty (anketa). Zapojte se i v letním semestru na hodnoceni.natur.cuni.cz v období 14. 5. – 30. 6. 2018. Budeme rádi za Vaši zpětnou vazbu.
Nakladatelství Academia vyhlašuje 7. ročník Studentské soutěže o vydání rukopisu magisterské práce
Diplomové práce z kategorií Vědy o živé přírodě a chemické vědy, Vědy o neživé přírodě, Humanitní a společenské vědy mohou vedoucí prací i kateder přihlašovat do 31.10.2018.
Pražská muzejní noc na PřF UK
V rámci Pražské muzejní noci, dnes již největší kulturní a populárně-vědecké akce v hlavním městě, bude od soboty 9. června od 19.00 do neděle 10. června do 01.00 ponocovat i naše fakulta. V tuto noc pro Vás neotevíráme pouze muzejní sbírky, stejně jako každý rok vás i letos čeká bohatý doprovodný program.
Harmonogram obhajob bakalářských prací - jaro 2018