Změna ve výuce předmětu Geografie ekonomické globalizace

OZNÁMENÍ

Výuka Geografie ekonomické globalizace v letním semestru 2013

Vážení studenti zapsaní na Geografii ekonomické globalizace,z důvodu neplánovaného pobytu prof. Petra Pavlínka v zahraničí během části letního semestru dochází ke změně plánu výuky. Geografie ekonomické globalizace bude prof. Pavlínkem odpřednášena během šesti týdnů letního semestru následovně:

11. – 22. března (2 týdny)

29. dubna  - 24. května (4 týdny)

Rozvrh přednášek

:• Pondělí  9:50 – 11:25 v učebně Z1.

Středa 15:40 – 18:20 v učebně LR

.• Pátek 8:45 – 9:45 v učebně PR.

Na každý týden normálního semestru (14 týdnů) bude navíc zadán jeden odborný článek v angličtině, po jehož přečtení každý student samostatně vypracuje jeho písemné shrnutí v délce půl strany vytištěného textu. Shrnutí budou známkovaná a jejich vypracování je podmínkou pro udělení zápočtu. Podrobnosti, způsob a přesné termíny odevzdávání budou oznámeny v plánu výuky, který bude k dispozici na SISu před zahájením letního semestru.

Děkujeme za pochopení,

V Praze dne 13. 2. 2013 Helena Janů tajemnice katedry