Přednášky zahraničních profesorů!

Na začátku února zavítají na katedru doc. Branislav Šprocha z Univerzity Komenského a Centra spoločenských a psychologických vied Slovenskej akademie vied, Bratislava, a prof. Daniele Vignoli z University of Florence!
Čas 02.02.2023   16:00
09.02.2023   17:00
Přiložený soubor: Keynote invitation.pdf
Přidat událost do kalendáře Google
vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Ve čtvrtek 2. února od 16:00 přednese ve Velké paleontologické posluchárně (zvýšené přízemí vlevo v rohu) přednášku na téma "Niektoré špecifické črty reprodukčného správania obyvateľstva marginalizovaných rómskych komunít na Slovensku" doc. RNDr. Branislav Šprocha, Ph.D., Univerzita Komenského a Centrum spoločenských a psychologických vied Slovenskej akademie vied, Bratislava.

V pátek 3. února od 10:00 vystoupí ve Velké paleontologické posluchárně doc. Šprocha s přednáškou na téma "Pokračujúca transformácia rodinného a reprodukčného správania na Slovensku v časovom a priestorovom pohľade".

Ve čtvrtek 9. února od 15:00 hod. ve Velké geologické posluchárně přednese přednášku na téma "Economic Uncertainty and Family Life Courses in Europe" profesor Daniele Vignoli z University of Florence, který je jedním z předních evropských (i světových) demografů a odborníků na problematiku rodinné demografie.

Všichni zájemci jsou vítání!

Publikováno: Sobota 28.01.2023 00:00