Atlas sociálně prostorové diferenciace České republiky: výstava a možnost zakoupení

Informace o výstavě Atlas sociálně prostorové diferenciace České republiky a jeho distribuci nakladatelstvím Karolinum

Atlas DIF coverV únoru 2011 vychází v nakladatelství Karolinum Atlas sociálně prostorové diferenciace České republiky. Atlas je možné zakoupit v předprodeji na stránkách internetového knihkupectví Karolinum zde. Dne 10. února 2011 byl představen a pokřtěn v Geografické knihovně Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze.

Přijďte si prohlédnout výstavu Atlasu sociálně prostorové diferenciace, která je od 10. února do 10. května umístěna v předsálí Geografické knihovny Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Výstava je otevřena každý všední den od 9:00 do 17:00 a vstup je volný.

Podrobnější informace naleznete na webu výzkumného týmu Urbánní a regionální laboratoře URRLab (http://web.natur.cuni.cz/ksgrrsek/urrlab/?aktual_dif=)

Publikováno: Úterý 08.03.2011 11:20