Innovative Health Initiative (IHI): online infodny a hledání partnerů (leden 2024)

Evropské partnerství Innovative Health Initiative (IHI) pořádá k plánované 6. a 7. výzvě k předkládání návrhů mezinárodních projektů online informační semináře a online akce umožňující hledání potenciálních projektových partnerů – pitching sessions.
IHI je jedním z Institutionalised European Partnerships programu Horizont Evropa.

Online.
10. – 12. 1. 2024: informační semináře k jednotlivým tématům a k pravidlům 7. výzvy.
15. – 16. 1. 2024: informační semináře k jednotlivým tématům a k pravidlům 6. výzvy.
23. – 25. 1. 2024: pitching sessions k hledání projektových partnerů pro 7. výzvu.
O akcích a pokyny pro účastníkyPlatforma pro registraci.
Platforma pro hledání projektových partnerů zůstane otevřená až do uzávěrky výzev.

IHI podporuje medicínský výzkum a inovace a zaměřuje se na integrovaný přístup ke zdravotní péči, který zahrnuje prevenci, diagnostiku, léčbu a léčbu nemocí. Projekty IHI bývají řešeny mezinárodními konsorcii s podstatnou účastí uživatelů potenciálních výsledků projektů, v praxi se konsorcia obvykle skládají z 8–25 subjektů v závislosti na povaze tématu.
Fakultní aktualita k plánované 6. a 7. výzvě IHI.

Aktualitu publikovala Ludmila Součková 15. 12. 2023.

Nedozvěděli jste se, co jste potřebovali? Našli jste chybu? Prosím, napište nám o tom.

Publikováno: Pátek 15.12.2023 14:45