Innovative Health Initiative: plánované výzvy a série webinářů (červen 2022)

Tato informace už není aktuální. Přečtěte si, prosím, NOVOU AKTUALITU K TĚMTO VÝZVÁM

Iniciativa pro inovativní medicínu – Innovative Health Initiative (IHI), připravuje 1. a 2. výzvu k předkládání návrhů mezinárodních projektů. Otevření výzev je plánováno na konec června 2022, uzávěrka na konec září 2022.
IHI je jedním z Institutionalised European Partnerships programu Horizont Evropa.

IHI aktuálně pořádá Webinars on IHI's first calls for proposals – přehled webinářů a odkazy pro registraci; dále videa, prezentace a seznamy účastníků z webinářů, které již proběhly.

• 15. – 23. 6. 2022 probíhá série webinářů k jednotlivým tématům.
    Součástí je možnost kontaktovat potenciální projektové partnery.
  • 10. 6. 2022 proběhl webinář zaměřený na pravidla účasti a přípravu projektového návrhu.
    Záznam. Prezentace.

Pokud se plánujete zapojit do projektu, kontaktujte prosím v dostatečném předstihu Oddělení projektového řízení (Klára Sobotíková, klara.sobotikova@natur.cuni.cz).
Viz též Praktické informace k Horizontu Evropa na fakultních stránkách.

• IHI Future opportunities – informace o tématech předběžně plánovaných pro budoucí výzvy – aktuálně jsou zde informace o plánovaných tématech 1. a 2. výzvy.

Projekty IHI (v 1. a 2. výzvě půjde patrně o projekty typu Research and Innovation actions, RIA) mohou být řešeny pouze mezinárodními konsorcii s podstatnou účastí uživatelů potenciálních výsledků projektů. Minimální podmínkou je účast 3 subjektů ze 3 různých zemí EU nebo zemí asociovaných k programu Horizont Evropa, obecně se konsorcia obvykle skládají z 8–25 subjektů v závislosti na povaze tématu.
Horizont Evropa – o konsorciálních projektech na fakultních stránkách.

Plánovaná témata

(Text témat je předběžný a může v něm ještě dojít ke změnám – viz IHI Future opportunities.)

IHI call 1 (single stage call)

IHI call 2 (two stage call)

Aktualitu publikovala Ludmila Součková 16. 6. 2022.

Nedozvěděli jste se, co jste potřebovali? Našli jste chybu? Prosím, napište nám o tom.

Publikováno: Čtvrtek 16.06.2022 13:55