E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english PřihlášeníOnline infoden k nástrojům Widening v Horizontu Evropa (31/8/2021)

Technologické centrum AV ČR ve spolupráci se slovenskou Národní kanceláří Horizontu pořádá online informační den k nástrojům Widening v programu Horizont Evropa.

Kdy: 31. 8. 2021 (9:30 – 15:00)
Online
Informace o akci a odkaz pro registraci.

Na akci budou představeny jednotlivé nástroje části Widening participation and spreading excellence (zkráceně Widening) programu Horizont Evropa. V případě nástrojů Teaming, Twinning a ERA Chairs, které fungovaly už v rámci předešlého programu Horizont 2020, budou představeny i příklady úspěšných projektů.

Horizont Evropa (Horizon Europe) je novým evropským rámcovým programem na podporu výzkumu a inovací, který od roku 2021 nahradil předcházející program Horizont 2020. Cílem části Widening je napomoci překonání rozdílů mezi členskými státy a regiony při rozvoji a využití výzkumného a inovačního potenciálu.
O programu Horizont Evropa na fakultních stránkách.

Záznam informačního dne Evropské komise k části Widening:

Pokud plánujete nebo zvažujete podání projektového návrhu do některé z výzev Teaming, Twinning nebo ERA Chairs, informujte prosím co nejdříve Oddělení projektového řízení (Klára Sobotíková, klara.sobotikova@natur.cuni.cz) – projektové návrhy je třeba pečlivě a včas sladit s dalšími grantovými zdroji a se strategiemi na fakultní i univerzitní úrovni.

Kontaktní osoby pro Horizont Evropa na Přírodovědecké fakultě:
Klára Sobotíková a Tomáš Palatý.

 

Aktualitu publikovala Ludmila Součková 12. 7. 2021.

Nedozvěděli jste se, co jste potřebovali? Našli jste chybu? Prosím, napište nám o tom.

 

 

 

Publikováno: Pondělí 12.07.2021 16:35

Akce dokumentů