Horizont Evropa, Evropská rada pro inovace (EIC): webinář (7/12/2023)

Technologické centrum Praha pořádá webinář ke grantovým příležitostem v programu Horizont Evropa, části European Innovation Council (EIC).

Kdy: 7. 12. 2023 (10:00 – 14:00)
Online.
Pozvánka a registraceProgram.

Akce představí grantové příležitosti v části EIC v roce 2024 a plánované novinky a změny, ke kterým v roce 2024 dojde. O své zkušenosti s EIC se podělí žadatelé a úspěšní řešitelé projektů typu EIC Pathfinder, EIC Transition a EIC Accelerator.

Pro Přírodovědeckou fakultu se jeví jako relevantní především projekty typu EIC Pathfinder. Jejich cílem je potvrdit princip a ověřit vědecký základ pro novou průlomovou technologii. Projektový návrh by měl být založen na ambiciózní vizi nové budoucí technologie, která by mohla mít podstatný praktický dopad. Projekty mají být řešeny mezinárodními konsorcii – obvyklá velikost konsorcia bývá 4 až 10 subjektů ze zemí EU nebo zemí asociovaných k programu Horizont Evropa. Doporučený rozpočet projektu býval maximálně 3 miliony euro.
O EIC na stránkách provozovaných českými národními kontakty.
O programu Horizont Evropa na stránkách Přírodovědecké fakulty.

Aktualitu publikovala Ludmila Součková 14. 11. 2023.

Nedozvěděli jste se, co jste potřebovali? Našli jste chybu? Prosím, napište nám o tom.

Publikováno: Úterý 14.11.2023 16:05