E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english PřihlášeníUniverzitní podpora výzkumně vzdělávací spolupráce s Ukrajinou

Univerzita Karlova podporuje projekty výzkumně vzdělávací spolupráce s partnery z Ukrajinských univerzit. Vítané (ale nikoli nutné) je též zapojení dalších partnerů z univerzit 4EU+ Aliance. Žádosti jsou přijímány průběžně.

Pokud plánujete podání žádosti o tuto podporu, kontaktujte prosím v dostatečném předstihu Zahraniční oddělení (Pavla Pousková, pavla.pouskova@natur.cuni.cz).

Žadatel musí být zaměstnancem Univerzity Karlovy (s úvazkem minimálně 50 %). Do navrhovaného projektu musí být zapojen partner z jakékoli ukrajinské univerzity. Dále může být zapojen i partner z některé univerzity 4EU+ Aliance. Součástí žádosti je písemné vyjádření zájmu o spolupráci od každého zapojeného zahraničního partnera – podepsané řešitelem a vedoucím příslušného pracoviště. Maximální částka, o kterou lze žádat, je 100 000 Kč, žadatel může podporu získat maximálně třikrát.

Finanční podporu lze využít k podpoře výzkumně vzdělávacích projektů, včetně podpory výzkumu, cestovného, zorganizování konference/workshopu či přípravného projektového setkání, podpory výměny doktorandů či postdoků, krátkodobých stáží v rámci výzkumných či výzkumně vzdělávacích týmů, vytváření společných materiálů podporujících virtuální mobilitu nebo jako finanční podporu pro zapojené osoby v přípravě projektu. (Z přidělené podpory NESMÍ být hrazeny investice.)

 

Aktualitu publikovala Ludmila Součková 20. 9. 2022.
Aktualizování 16. 2. 2023 (změna Opatření rektora, úprava podmínek).
Upraveno 3. 8. 2023 (změna kontaktní osoby).

Nedozvěděli jste se, co jste potřebovali? Našli jste chybu? Prosím, napište nám o tom.

 

 

Publikováno: Úterý 20.09.2022 09:05

Akce dokumentů

Kategorie: