E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english PřihlášeníAktuality

BTU I.png
BTU I.png
BTU I.png
BTU I.png
BTU I.png
BTU I.png
FOTKA WEB I.jpg
Kariérní den Přírodovědecké fakulty
Již počtvrté pořádá Přírodovědecká fakulta veletrh pracovních příležitostí. Vítáni jsou nejen naši současní studenti, kteří se tak již během studia mohou potkat s potenciálními zaměstnavateli, ale i ti, kteří naši fakultu již absolvovali a právě své budoucí zaměstnání hledají či třeba jen uvažují o změně stávajícího. Setkání studentů a absolventů se zaměstnavateli z nejrůznějších oblastí proběhne 14. března 2018 v prostorách budovy Albertov 6, Praha 2.
fotka web II.jpg
Společnost Fresenius Medical Care hledá:
ODBORNÝ ZÁSTUPCE PRO KVALITU TEKUTIN (FQR) - PRAHA
fresenius_oříz.jpg
Copy of AIESEC Blue Logo (1).png
logo ALS web.jpg
BAYER_LOGOANIMATION kurz ohne MS 30fps 1080p_00102.png
Career_logo_zlute_2018_iCS6-01.jpg
LOGO.jpg
logo coolagent.jpg
logo clovek v tisni.jpg
logo v jpg.jpg
logo ekosystem jpg.jpg
logo exon jpg.jpg
NEJeures_logo.jpg
g-servis logo jpg.jpg
quinteles.jpeg
spolchemie_logo_standard(1).jpg
logo synlab jpg.jpg
unipetrol logo jpg.jpg
zememericsky ustav logo.jpg
fresenius web.jpg
Kurz CŽV „Odborné zdravotnické laboratorní metody“ umožní získání odborné způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání
Ve spolupráci s 1. lékařskou fakultou UK otevíráme akreditovaný kvalifikační kurz. Vstupním požadavkem je absolvování magisterského studijního oboru přírodovědného zaměření. Přihlásit se mohou i studenti, kteří nejpozději k prvnímu dni konání kurzu absolvují magisterské studium a tuto skutečnost doloží potvrzením. Přihlášení je možno do 20.5. 2018.
american-national-red-cross_416x416.jpg
DEN CELOŽIVOTNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ.jpg
EXON prednaska.jpg
EXON prednaska I.jpg
Nenechte si ujít přednášku Todda W. Onderdonka Jak to bude s energií v roce 2040?
Todd W. Onderdonk poprvé v Praze. Jeden z největších expertů ve svém oboru. Přinese vítr a solární energie řešení? Jak změní inovace budoucnost? Soumrak plynu, úsvit elektromobility? Přednáška se koná 16.dubna od 18.00 na VŠE v Praze.
todd.jpg
profontes I.jpg
Máte chuť na "Kafe s koučem?"
Pak nepřehlédněte zvýhodněnou nabídku, kterou společnost Profontes připravila pro studenty a absolventy naší fakulty. Profesionální lektoři s několikaletou koučovací i manažerskou praxí vám rádi poradí na Vaší cestě osobního i profesního rozvoje.
KAFE S KOUČEM I.jpg
kafe.JPG
Přírodovědecká fakulta hostila další ročník Kariérního dne
I v letošním roce proběhl na půdě Přírodovědecké fakulty již tradiční a studenty i absolventy oblíbený veletrh pracovních příležitostí. 14. března měli hosté Kariérního dne možnost setkat se s potenciálními zaměstnavateli z nejrůznějších oblastí napříč studovanými obory naší fakulty.
KARIERNI DEN WEB.jpg
KARIERNI DEN WEB.jpg
KAROLINUM III.jpg
Univerzita Karlova otevře své sídlo veřejnosti
Univerzita Karlova otevře v sobotu 7. dubna své historické sídlo Karolinum veřejnosti. Připomene si tak 670 let od svého založení. Pro návštěvníky je připravena prohlídková trasa s řadou zajímavostí a výstava univerzitních insignií.
karolinum WEB.jpg
0001 (1).jpg
0002.jpg
Stipendium Německé spolkové nadace pro životní prostředí (DBU)
Stipendium, v rámci 6-12 měsíčních pobytů na německých odborných pracovištích, je určeno pro absolventy vysokých škol působících v oblasti ochrany životního prostředí. Pro zajištění potřebné úrovně znalostí německého jazyka začíná stipendijní pobyt 4-týdenním intenzivním jazykovým kursem v Osnabrücku. Uzávěrka stipendií je 1. srpna 2018.
scholarship.jpg
DBU.jpg
DBU logo.jpg
vyzkumna-skupina.jpg
Nový projekt nadace Experientia - start-up granty pro mladé vědce
Nadace Experientia otevírá nový projekt - start-up granty pro mladé vědce z oboru organické, biorganické a medicinální chemie. Granty jsou určeny postdoktorandům, kteří se vrátili ze zahraniční stáže a rádi by si založili vlastní výzkumnou skupinu v ČR. Přihlášky zasílejte do 15.9. 2018
experientia.jpg
experientia I.jpg
experientia I.jpg
Karolinum hostilo Den celoživotního vzdělávání a Festival absolventů
V sobotu 21.4. se v pražském Karolinu konal Den celoživotního vzdělávání a Festival absolventů. Součástí programu byla i Zlatá promoce absolventů naší fakulty.
karolinum II.jpg
karolinum I.jpg
logo valdstejnska zahrada.jpg
valdštejnská zahrada.jpg
Zahradní slavnost Klubu Alumni Univerzity Karlovy
První místopředsedkyně Senátu PČR Mgr. Miluše Horská a rektor Univerzity Karlovy prof. MUDr. Tomáš Zima, DrSc. Vás srdečně zvou na Zahradní slavnost, která se, pod záštitou senátora prof. RNDr. Václava Hampla, DrSc., koná ve středu 27.6.2018 od 18:00 do 20:00 ve Valdštejnské zahradě v Praze.
logo vz web.jpg
logo valdstejnska zahrada.jpg
ČESKÁ ORNITOLOGICKÁ SPOLEČNOST WEB.jpg
ČESKÁ ORNITOLOGICKÁ SPOLEČNOST WEB I.jpg
Zemědělská politika EU je pohromou pro polní ptáky
Od vstupu České republiky do Evropské unie ubývají naši polní ptáci rychleji, dokládá studie docenta Jiřího Reifa z Přírodovědecké fakulty UK, publikovaná ve vlivném mezinárodním časopise Conservation Letters. Je zjevné, že Společná zemědělská politika a nastavení zemědělských dotací vyžadují zásadní změny.
ČSO.jpg
CONTIPRO.jpg
Aplikační manažer (1).pdf
Odborný pracovník.pdf
Výzkumný pracovník Fyziologie buňky.pdf
Výzkumný pracovník Nanovlákna.pdf
Výzkumný pracovník pro oddělení Nanotechnologie.pdf
Výzkumný pracovník pro podskupinu Tenké filmy.pdf
Výzkumný pracovník pro skupinu Modifikace biopolymerů.pdf
Výzkumný pracovník pro skupinu Nosičových systémů.pdf
Společnost Contipro posiluje svůj tým
Contipro a.s., ryze česká biotechnologická společnost, zabývající se výzkumem, vývojem a výrobou aktivních látek pro kosmetický průmysl hledá kolegy do výzkumu a vývoje.
contipro I.jpg
plakat_Festival-Prvni-republika.jpg
Oslavte republiku ve velkém stylu na Vyšehradě!
1.lékařská fakulta UK pořádá spolu s Univerzitou Karlovou a dalšími partnery festival k oslavě 100. výročí založení Československa. Přijďte v sobotu 15.září 2018 od 10.00 do parku na Vyšehradě a užijte si skvělou narozeninovou oslavu. Vstup zdarma bez rozdílu věku.
festival na web.jpg
glycon.jpg
Chemici, nepřehlédněte zajímavou nabídku placené stáže!
Společnost Glycon Biochemicals GmbH se sídlem v Luckenwalde (35 km jižně od Berlína) Vám nabízí stáž v oboru preparativní organické chemie v rámci projektu "Vývoj a syntéza detergentů za účelem isolace a krystalizace membránových proteinů''. Doba stáže či práce je minimálně 4 týdny, nástup možný kdykoli. Bezplatné ubytování zajištěno.
glycon web.jpg
Dětský den v Karolinu
Univerzita Karlova Vás srdečně zve na Dětský den, který se koná 28. září 2018 od 10 do 18 hod v Karolinu, v rámci oslav 100.výročí založení Československa. Dětští návštěvníci se budou moci seznámit s každodenním životem za první republiky, s jejími významnými osobnostmi, zacvičit si se Sokoly a mnoho dalšího. Nevšedním zážitkem bude dobrodružná hra v uličkách Prahy. Vstup zdarma.
LOGO UK.jpg
První start-up grant Nadace Experientia putuje na Přírodovědeckou fakultu
Historicky první start-up grant Nadace Experientia získává mladý vědec Ing. Ondřej Baszczyňski, Ph.D. Svoji vlastní výzkumnou skupinu podpořenou po tři roky částkou 2 miliony korun ročně založí již 1. ledna 2019 na půdě Přírodovědecké fakulty UK. V mezinárodně hodnocené soutěži Nadace Experientia uspěl Baszczyňski se svým projektem cíleného doručování biologicky aktivních látek na místo účinku založeného na fosfátových proléčivech.
EXPERIENTIA LOGO NA WEB.jpg
genius loci 11. 12. 2018 16x9.jpg
Hamba na PřF UK
Zveme všechny zájemce o dobré divadlo na reprízu, možná poslední, představení Genius loci divadelního souboru Hamba, a to v úterý 11. prosince 2018 v 19:00 ve Velké geologické posluchárně, Albertov 6, Praha 2
genius loci logo.jpg
PLESINGER.jpg
PLESINGER I.jpg
Zemřel Vladimír Plešinger
V neděli 2. prosince 2018 zemřel ve věku 80 let Vladimír Plešinger, geolog, cestovatel a geograf. Za své knihy získal řadu literárních ocenění, Kniha Konga získala hlavní cenu poroty Egona Ervína Kische za rok 2007. Do časopisu Lidé a Země přispíval desetiletí. V roce 2012 získal zvláštní cenu Kompas, udělenou u příležitosti 60. výročí založení časopisu Lidé a Země za mimořádný přínos českému cestovatelství a publicistice. Vladimír Plešinger zasvětil svůj život cestám především po Jižní Americe a Africe.
PLESINGER II.jpg
IMG_20161217_163148_upr.jpg
Srovnání zamořenosti vesnic kouřem z domácího vytápění má první výsledky. Data jsou alarmující!
Ve dnech 12. – 14. prosince 2018 se v Praze sejdou evropští odborníci na sledování kvality ovzduší, aby zhodnotili výsledky srovnávacího měření znečištění vzduchu malých sídel během topné sezony. Výzkum probíhá v rámci projektu CONSPIRO – Breathing Together for Cleaner Air (dýchat společně za lepší ovzduší), koordinovaného společností SCIENCE IN a Přírodovědeckou fakultou Univerzity Karlovy.
znecisteni I.jpg

Akce dokumentů