E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english PřihlášeníPřírodovědecká fakulta hostila další ročník Kariérního dne

I v letošním roce proběhl na půdě Přírodovědecké fakulty již tradiční a studenty i absolventy oblíbený veletrh pracovních příležitostí. 14. března měli hosté Kariérního dne možnost setkat se s potenciálními zaměstnavateli z nejrůznějších oblastí napříč studovanými obory naší fakulty.

Níže naleznete seznam zúčastněných společností a také fotogalerii a video záznam z letošního Kariérního dne. 

 

AISEC   *  ALS  Czech Republic s.r.o.  *  Bayer s.r.o.  *  Careermarket *  Contipro a.s. 

Coolagent  *  Člověk v tísni  o.p.s.  *  Ekodomov, z.s.  *  Ekosystem *  Exxon Mobil Business

       Support Center  *  Eures  - Evropské služby zaměstnanosti  * G - servis  Praha s.r.o. 

LMC s.r.o.  *  IQVIA  *  Spolechemie  *  synlab czech s.r.o. *  Unipetrol  *  Zeměměřičský úřad

 

AIESEC CUNI                                           

Voršilská 144/1
116 43  Praha 1
Email: cuni@aiesec.cz
www.aiesec.cz/cuni

AIESEC CUNI Praha je nová, dynamicky se rozvíjející pobočka v rámci mezinárodní studentské organizace AIESEC. Působí na půdě Karlovy Univerzity v Praze s podporou rektora Tomáše Zimy. Umožňujeme studentům této školy poznávat svět a objevovat svůj potenciál na dobrovolnických a profesních stážích po celém světě.


ALS CZECH REPUBLIC, s.r.o.                 

Na Harfě 336/9
190 00  Praha 9
Email: marketa.hinaisova@alsglobal.com
Tel: 284 081 763
www.alsglobal.cz

ALS CZECH REPUBLIC, s.r.o. patří mezi největší laboratorní skupiny v České republice. Moderní analytické laboratoře, které jsou akreditovány dle mezinárodní normy nabízí širokou škálu komplexních služeb v oblasti analytické chemie, mikrobiologie, radiologie a speciálních analýz. Jsme nadnárodní společnost se sítí 11 poboček v České republice. Celosvětově patří ALS Limited se svými 350 pobočkami v 65 zemích k jednomu z největších poskytovatelů analytických služeb na světě. 


Bayer s.r.o.

Siemensova 2714/4
155 00  Praha 5
Email: jitka.simonova@bayer.com
Tel: 266 101 947
www.bayer.cz

Bayer je globální společností s působností v oblastech péče o zdraví a v zemědělství. Produkty a služby společnosti jsou vytvářeny tak, aby sloužily lidem a zlepšovaly kvalitu života. Bayer si zároveň klade za cíl tvořit hodnoty prostřednictvím inovací. Náš úspěch vytvářejí zaměstnanci, profesionálové, vědci, ale i studenti, kteří chtějí pracovat na dlouhodobém zlepšování kvality života ostatních. Bayer nabízí nové výzvy a perspektivy na cestě osobní kariéry, aktivní pracovní místa v inovativní společnosti, která je právě díky svým lidem všeobecně považovaná za jednu z nejvýznamnějších firem.


CAREERMARKET.CZ

Medicomp s.r.o.
Prouskova 1724
511 01  Turnov
Email: info@careermarket.cz
Tel: 481 311 148
www.careermarket.cz

Portál spojuje studenty, zaměstnavatele, vysoké školy přes více než 12 let. Zabývá se marketingem, poradenstvím, event managementem zejména v oblasti přírodních a technických věd. Aktivně vyhledává příležitosti pro trojstrannou spolupráci, jako jsou stáže, bakalářky, diplomky, částečné i plné pracovní úvazky, soutěže, workshopy apod. Najdete zde informace o aktuálních stipendiích, finančních zdrojích, akcích na podporu uplatnění budoucích absolventů v praxi.


Contipro a.s.
 

Dolní Dobrouč 401
Email: barbora.vaclavkova@contipro.com
Tel: 465 519 561
www.contipro.cz

Jsme ryze česká biotechnologická společnost s tradicí od roku 1990. Vyrábíme kyseli­nu hyaluronovou nejvyšší kvality pro prestižní světové značky. Naše suroviny pro farma­ceutický a kosmetický průmysl vyvážíme do více než 70 zemí světa. Díky internímu výzkumu a vývoji, kterému se věnuje celá polovina naší firmy, uvádíme každý rok na trh inovativní produkty. Hledáme zkušené výzkumné pracovníky, ale také absolventy všech přírodovědných oborů a oborů za­měřených na strojírenství, mechatroniku, elektrotechniku a nanotechnologie. Uvítáme i talenty z jiných oblastí.


COOLAGENT 

Národní 32, Palác Chicago
110 00  Praha 1
Email: coolagent@coolagent.cz
Tel: 296 246 111
www.coolagent.cz

COOLAGENT je s Vámi již od roku 1995. Zajišťujeme pobyty v zahraničí pro různé věkové kategorie v různých koutech světa.
Díky nám můžete být Au Pair v New Yorku nebo učitelem v Číně, studovat cizí jazyky po celém světě nebo se připravit díky stáži v zahraničí na Vaši vysněnou kariéru. 
COOL!Máte speciální přání? Sem s ním! A pokud to bude reálné, uděláme maximum proto, abychom Vám vyšli vstříc :-)Většina našich koordinátorek má osobní zkušenost s vlastním pobytem v zahraničí, takže Vám umí velmi dobře poradit. Ještě před odjezdem také získáte množství tipů, které se vám budou hodit. Praktické informace se snažíme napsat i do našich programových manuálů, které zasíláme všem klientům.
Na trhu jsme už od roku 1995, což je …... už 23 let! No není to dobrá záruka toho, že se na nás můžete spolehnout a že víme, co děláme? :-)


Člověk v tísni o. p. s.
Šafaříkova 635/24
120 00  Praha 2
Email: zuzana.dvorakova@clovekvtisni.cz
Tel:  721 821 565
www.clovekvtisni.cz

Jsme největší neziskovou organizací ve střední a východní Evropě působící v oblasti humanitární a rozvojové pomoci, podpory lidských práv či sociálního začleňování. V roce 2017 pracovalo jen pro naši Humanitární a rozvojovou sekci více než 1300 zaměstnanců ve 21 zemích v Asii, Africe, na Blízkém východě a ve východní Evropě. V rámci více než 200 projektů poskytujeme okamžitou humanitární pomoc i dlouhodobou pomoc zaměřenou na zlepšení přístupu obyvatel ke vzdělání, zdravotní péči, dostupnost pitné vody, dodržování hygieny, rozvoj místních zdrojů obživy i zapojení lidí do procesů ovlivňujících dění v jejich zemi.

Přijďte k nám najít nejen práci, ale i smysl. Dostanete zodpovědnost a důvěru ve vaše schopnosti a samostatné uvažování. Budete v centru dění a rozhodně se nebudete nudit. U Člověka v tísni má každý šanci najít si svou vlastní cestu. Přijďte si s námi popovídat o našich misích, práci Člověka v tísni i možnostech zapojení na Karierní den Přírodovědecké fakulty UK, těšíme se na vás.


EKODOMOV z.s.

V Podbabě 29b/2602
160 00  Praha 6
Email: info@ekodomov.cz
Tel: 234 697 402
www.ekodomov.cz

Rozvíjíme svobodné, odpovědné a udržitelné užívání přírodních zdrojů, péči o půdu a recyklaci. Vracíme, co si bereme - víme jak, víme proč.

Již od roku 2004 se zabýváme tříděním biomateriálu a kompostováním - máme zkušenosti se zaváděním třídění v obcích, ve firmách, v nejrůznějších organizacích a školách. Vyrábíme zahradní kompostéry JERY a komunitní kompostéry SIVA. Nabízíme ucelený koncept zavedení a využívání organických zbytků s důrazem na Vaše potřeby a možnosti. Prioritou je pro nás předcházení vzniku odpadu, třídění bioodpadu a péče o půdu. Za tímto účelem pořádáme konzultace, semináře, vzdělávací akce.

Systematicky se také věnujeme vzdělávání dětí. Provozujeme školku Dětský klub Šárynka, pro mateřské a základní školy nabízíme širokou škálu výukových a vzdělávacích aktivit.

- ekologické výukové programy

- přírodovědný kroužek Malý průzkumník přírody

- vzdělávací divadla

- ekologické exkurze 


EKOSYSTEM s.r.o.

Na Radosti 184/59
155 21  Praha 5
Email: obchod@ekosystem.cz
www.ekosystem.cz

Ekosystem je společnost založená v roce 1991 s novým milníkem v roce 2017. Podnikáme v oblastech ekologie, vodního hospodářství a plastových svařovaných výrobků v tuzemsku a zahraničí.

Poskytujeme konzultace, služby, dodávky a realizace zakázek v oblastech:

- geologické průzkumné a sanační práce, specializované stavební práce, ekologické poradenství
- výroba a instalace standardních i atypických technologií pro dekontaminaci a úpravu vody
- projekce a dodávky klasických a moderních technologií čištění odpadní vody (ČOV)
- výroba mobilních ČOV, výroba a dodávka biofiltrů pro odstranění zápachu;

Technologie pro čištění odpadních vod jsou určeny jak pro čištění komunálních, tak průmyslových odpadních vod. Komplexní řešení vodohospodářských systémů zahrnuje progresivní metody recirkulace a renovace vod. Služby zaměřené na odstraňování ekologických zátěží, řízení a provádění geologicko-průzkumných prací a zpracování projektové a technické dokumentace mají dlouholetou tradici.


Vinohradská 151/2828
130 00, Praha 3
Email: recruitment.eastern.europe@exxonmobil.com
http://careers.exxonmobil.com
www.exxonmobil.cz

ExxonMobil Corporation operates a network of Business Support Centres around the world that support our global operations and customers and is seeking qualified candidates for the Business Support Center in Prague.

ExxonMobil Business Support Center Czechia s.r.o. was established in 2004. BSC Prague employees currently represent around 70 nationalities and provide business services to internal and external clients in 22 languages.

Our hiring philosophy is based on the principle of career development. ExxonMobil hires employees and provide opportunities for them to develop within a function (department) and in other functions over their career.

We look for new employees for the following departments: Treasurer's Credit, Procurement, Payables, Human Resources, Fuels & Lubricants, Chemicals and Lubricants European Technical Helpdesk.

70% of employees are between 25 and 34 years of age and half of the BSC population in Prague has non-Czech citizenship.

There are many employee initiatives supported by the company such as EESI (ExxonMobil Energy Saving Initiative), Inclusion & Diversity, WIN (Women Interest Network), Pride (People for Respect, Inclusion, and Diversity of Employees), Toastmasters (Communication and Leadership Development) or Day of Caring & Donations (active participation in community involvement).


EURES (Evropské služby zaměstnanosti)
 
Dobrovského 1278/25
170 00  Praha 7
Email: eures@pb.mpsv.cz
www.eures.cz

EURES (Evropské služby zaměstnanosti, angl. European Employment Services) je síť, ve které spolupracují veřejné služby zaměstnanosti. Posláním sítě EURES, je usnadňovat mezinárodní mobilitu pracovních sil ve všech 28 členských státech EU a dále v rámci Evropského hospodářského prostoru (EHP; tvoří jej 28 členských států Evropské unie plus Norsko, Lichtenštejnsko a Island) a Švýcarsko.

Jedním z mnoha úkolů sítě EURES je poskytovat služby všem občanům, kteří mají zájem využívat svého práva volného pohybu osob. Poskytování služeb EURES občanům i zaměstnavatelům, je umožněno nejen pomocí databáze zveřejněné na EURES- národním portálu pracovní mobility, ale také pomocí informační, poradenské služby nabízené EURES poradci, působící na úřadech práce každé zúčastněné země.


G-servis Praha  spol. s r.o.

Třanovského 622/11
163 00  Praha 6
E-mail: tyls@g-servis.cz
Tel: 235018360
www.g-servis.cz


Poskytujeme konzultace, služby, dodávky a realizace zakázek v oblastech:
- hydrogeologie, inženýrská geologie, sanační geologie, analýzy rizika, dokumentace EIA, ekologické audity, odborné posudky a studie, geotechnika
- projekce a dodávky klasických i moderních technologií úpravy vody (ÚV), výroba mobilních ÚV, komplexní vodohospodářské studie
-  aplikace inovativních biotechnologických metod, snižování eutrofizace vodních nádrží, optimalizace provozu čistíren odpadních vod

Široký odborný potenciál firmy umožňuje komplexní řešení zakázek, které zahrnují uvedené obory činnosti. Velký důraz je kladen na kvalitu služeb, dodávek a realizace.


IMS Health & Quintiles are now
IQVIA


Radlická 714/113a
158 00  Praha 5
E-mail: jaroslav.polak@iqvia.com
Tel: 246 044 177
www.iqvia.com

IQVIA is a leading global provider of information, innovative technology solutions and contract research services focused on using data and science to help healthcare clients find better solutions for their patients. Formed through the merger of IMS Health and Quintiles, IQVIA offers a broad range of solutions that harness advances in healthcare information, technology, analytics and human ingenuity to drive healthcare forward. IQVIA enables companies to rethink approaches to clinical development and commercialization, innovate with confidence as well as accelerate meaningful healthcare outcomes. IQVIA has approximately 55,000 employees in more than 100 countries, all committed to making the potential of human data science a reality. IQVIA’s approach to human data science is powered by the IQVIA CORE™, driving unique actionable insights at the intersection of big data, advanced technology and analytics with extensive industry knowledge.


Revoluční 1930/86
400 32  Ústí nad Labem
Email: info@spolchemie.cz
Tel: 477 161 111
www.spolechemie.cz

Jsme chemická společnost v srdci Evropské Unie, v Ústí nad Labem, založená v roce 1856. Naše mise zní: "Společně zlepšujeme kvalitu života lidí prostřednictvím inovací v chemické společnosti, která je předním výrobcem hydroxidů, inovativních chlorovaných derivátů a patří mezi špičku producentů syntetických pryskyřic v Evropě. Orientujeme se na materiály pro moderní technologie, přičemž využíváme silnou základnu ve výzkumu, vývoji a technickém servisu. Spolchemie je jeden tým. Vážíme si našich kolegyň a kolegů, obchodních partnerů a přátel společnosti. Táhneme za jeden provaz a děláme vše proto, abychom byli důvěryhodným partnerem pro naše zákazníky, dodavatele a veřejnost. Našim zaměstnancům nabízíme zajímavou a odpovědnou práci v dynamickém prostředí společnosti, která podporuje  týmovou spolupráci a vlastní kreativitu. Nabízíme profesní a osobní růst, zajímavé mzdové ohodnocení a spoustu zaměstnaneckých benefitů. Lidé v naší společnosti získají zajímavou práci s perspektivou, speciální odborné znalosti a zkušenosti. Ve  Spolchemii máte možnosti odstartovat svou budoucí kariéru v zázemí mezinárodně úspěšné ryze české firmy. Nabízíme Vám uplatnění v těchto odborných oblastech: výroba- technologie a energetika- výzkum-logistika-kvalita-ekonomie-obchod-nákup-business development. 
"Budoucnost díky inovaci, inovace díky technologii".


SYNLAB czech s.r.o.
Sokolovská 100/94
186 00  Praha 8
E-mail: kariera@synlab.cz
Tel: 277 779 766
www.synlab.cz
 

Společnost synlab czech je jedničkou na trhu laboratorních služeb v České republice. Poskytujeme komplexní spektrum metod, včetně nabídky speciální diagnostiky ve všech odbornostech. Zakládáme si na špičkovém zpracování odebraných vzorků v co nejkratší možné době. Zajišťujeme odběr vzorků, převoz, laboratorní diagnostiku, okamžité doručení výsledků vyšetření lékaři nebo pacientovi až po potřebné odborné poradenství. Disponujeme širokým know-how i vlastními vědeckými týmy, které přicházejí s novými metodami vyšetření. Vlastníme desítky unikátních vyšetření a metod, které jsou nejen přesné a rychlé, ale také ohleduplné k pacientům. Využíváme nejmodernější metody při komunikaci s lékaři i pacienty. Intenzivně se zaměřujeme na rozvoj laboratorních služeb v oblastech veterinární a environmentální diagnostiky.

Společnost synlab czech dlouhodobě usiluje o vytváření nových pracovních míst, pro které se snaží získat ty nejlepší. Hledáme do našich řad studenty a absolventy biomedicínských oborů na pozice odborných pracovníků – specialistů, kteří mají zájem o práci v moderní laboratoři, jsou otevřeni dalšímu a vlastně nikdy nekončícímu, procesu vzdělání a zvolený obor je pro ně více než jen „zaměstnání“.

Speciální zkušenosti

Klinická biochemie a hematologie, klinická genetika, mikrobiologie, alergologie a klinická imunologie.


UNIPETROL RPA, s.r.o.

Na Pankráci 127
140 00Praha 4
email: anna.horakova@unipetrol.cz
www.unipetrol.jobs.cz
www.unipetrolrpa.cz
 

Jsme jediným zpracovatelem ropy v České republice. Z ropy kromě paliv, která prodáváme na vlastních více než 400 čerpacích stanicích BENZINA, vyrábíme také oleje a maziva MOGUL. Provozujeme také jeden z nejkomplexnějších petrochemických areálů, který dodává materiály pro výrobu v moderní ekonomice. V roce 2016 i 2017 jsme úspěšně obhájili 3.místo ve studii Top zaměstnavatelé v kategorii Energetika Plynárenství

Uplatnění u nás najdou převážně absolventi s chemickým či technickým zaměřením a nejen oni.
Pro absolventy do 2 let od ukončení studia nabízíme program ABSOLVENT, který je určen i absolventům bez předchozí praxe, kteří by chtěli rozvíjet teoretické znalosti, získané na VŠ. Nabízíme pracovní zkušenost ve stabilní společnosti, která bude investicí do Vaší budoucnosti.
Pokud jste spolehlivá, samostatná, iniciativní a motivovaná osobnost, odstartujte kariéru s námi.


Zeměměřičský úřad

Pod Sídlištěm 1800/9, 182 11 Praha 8
Email: zu.praha@cuzk.cz
www. geoportal.cuzk.cz

  Zeměřický úřad je organizační složkou státu, ve své působnosti navazuje na dlouholeté zajišťování země     zeměřických činností vykonávaných ve veřejném zájmu zejména v oblastech geodetických základů a státní     státních mapových děl. V současné době je jeho působnost orientována především na tvorbu, vedení a  poskytování geografických dat.

 Proč pracovat pro nás:
  Pro možnost podílet se aktivně na tvorbě jedinečného celostátního mapového díla, pro zajímavou práci       s geografickými daty a podílení se na procesu jejich aktualizace. Pro zajímavou činnost při zpracování  leteckých měřických snímků či využití laserového skenování při tvorbě výškopisu Česka.

 Kromě toho nabízíme širokou škálu zaměstnaneckých benefitů, mimo jiné např. 5 týdnů dovolené,       pružnou pracovní dobu atd.

Pestré moéžnosti uplatnění u nás nachází především absolventi oborů přírodovědeckých a informačních technologií, kterým můžeme nabídkout i možnost profesního růstu. 


FOTOGALERIE SI PROHLÉDNĚTE ZDE


 

Publikováno: Středa 28.03.2018 14:30

Akce dokumentů