Výběrové řízení pro studijní pobyty Erasmus+ pro akademický rok 2024/2025

Výběrové řízení pro studijní pobyty Erasmus+ pro akademický rok 2024/25 (tj. zimní i letní semestr) na Katedře filosofie

Výběrové řízení pro studijní pobyty Erasmus+ pro akademický rok 2024/2025

Katedra filosofie a dějin přírodních věd, PřF UK

Výběrové řízení pro studijní pobyty Erasmus+ pro akademický rok 2024/25 (tj. zimní i letní semestr) proběhne na Katedře filosofie a dějin přírodních věd dne 7.3.2023. Potřebné podklady prosím zašlete do 5.3.2024 na emailovou adresu lenka.ovcackova@natur.cuni.cz.

K výběrovému řízení je nezbytné dodat následující podklady:

• Motivační dopis
    – jedna A4 v angličtině (případně v jazyce výuky na zahraniční univerzitě)
        pro každou vybranou zahraniční univerzitu

Motivační dopis by měl obsahovat:

Proč si kandidát vybral danou univerzitu/destinaci.

Pokud má již kandidát zadané téma své absolventské práce, čím bude studium na dané univerzitě pro samotnou práci přínosné.

Jak studijní pobyt přispěje k rozvoji kandidátova studia.

Jaké má kandidát pro studium na dané univerzitě předpoklady.

• Strukturovaný životopis
  • Výpis studijních výsledků ze SIS
    –  včetně průměru za bakalářské studium
        a/nebo ukončený úsek (ročník) studia (nižší ročníky bakalářského studia)
    –  pozor,  pro biologickou sekci byla stanovena hranice celkového průměru 2,5 !
    –  v případě víceoborového studia musí uchazeč vyhovět požadavkům OBOU oborů
    K výběrovému řízení postačí podklad, který si student sám vytiskne ze SIS.
  • Studijní plán
    –  Návrh protokolu o studijním plánu v rámci programu Erasmus+  (pro každou univerzitu)
            – v této fázi nejsou požadovány žádné podpisy ani vyjádření uvedená na formuláři.
    –  Sepsané informace o zahraničních předmětech – sylabus/anotace, rozsah předmětu,
        počet kreditů, způsob zakončení (pro každou univerzitu)
  • Vyjádření školitele

Více informací naleznete na fakultních stránkách: https://www.natur.cuni.cz/fakulta/studium/studium-v-zahranici/erasmus