Seminář na PřF: Program H2020 – stáže pro postdoky – 3/5/2018 (a 10/5/2018)

To read this news in English, switch to English version of this website.

V rámci cyklu Informační gramotnost pro doktorandy zveme studenty a zaměstnance Přírodovědecké fakulty na seminář Horizont 2020: Příležitosti pro (budoucí) postdoky.

Kde: Knihovna chemie, Hlavova 8
Kdy: 3. 5. 2018 (15:00-17:00) v češtině – registrace.
        V případě dostatečného počtu registrovaných (do 2. 5. 2018) také:
        10. 5. 2018 (15:00-17:00) v angličtině – registrace.

Pozvánka s informacemi o akci.

Seminář se zaměří na příležitosti, jaké evropský program Horizont 2020 nabízí držitelům PhD, kteří si chtějí vylepšit svou vědeckou kvalifikaci absolvováním zahraniční postdoktorské stáže: granty Marie Skłodowska-Curie Individual Fellowship (MSCA-IF), databáze EURAXESS a další. Druhá část semináře se zaměří na přípravu grantové žádosti MSCA-IF (struktura přihlášky a na co nezapomenout při jejím sepisování, nabízená podpora atd.).

Komu je seminář určen:

• pokročilým doktorandům a postdokům, kteří by rádi vyjeli za zkušenostmi do zahraničí,
  • současným i budoucím šéfům výzkumných týmů, kteří by si rádi do svého týmu přivedli postdoka ze zahraničí,
  • komukoli dalšímu, koho toto téma zajímá.

Informace a „interní pokyny“ k aktuální výzvě MSCA-IF na stránkách Přírodovědecké fakulty.

Aktualitu publikovala Ludmila Součková (Müllerová) 5. 4. 2018.
Upraveno 12. 4. 2018 (odkaz na „interní pokyny“).

Nedozvěděli jste se, co jste potřebovali? Našli jste chybu? Prosím, napište nám o tom.

Publikováno: Čtvrtek 05.04.2018 11:10