E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english PřihlášeníKnowledge Hub on Food and Nutrition Security – možnost zapojit se

Iniciativa společného programování A Healthy Diet for a Healthy Life, HDHL (ve spolupráci s JPI OCEANS a FACCE JPI) vyhlásila výzvu k vyjádření zájmu o zapojení do připravovaného Knowledge Hub on Food and Nutrition Security. Zapojení českých účastníků by mělo financovat MŠMT. Uzávěrka pro zaslání Expression of Interest je 4. 4. 2019.

Pokud plánujete nebo zvažujete zaslání Expression of Interest, kontaktujte prosím co nejdříve, nejpozději 3 týdny před uzávěrkou, Oddělení projektového řízení (Ludmila Součková (Müllerová), ludmila.souckova@natur.cuni.cz), aby bylo možné včas zajistit administrativní náležitosti žádosti a především abychom včas ověřili národní podmínky výzvy, jelikož některé zveřejněné informace se zdají být poněkud matoucí.

Expression of Interest do výzvy zasílají individuální vědci nebo výzkumné týmy, nikoli mezinárodní řešitelská konsorcia. Zájemci vybraní na základě Expression of Interest mají být následně pozváni na společné Networking meeting, kde bude vybrán koordinátor a bude zahájena příprava projektu.

Výsledný projekt Knowledge Hub on Food and Nutrition Security by měl být financován po 3 roky. Každý účastník musí splňovat kritéria způsobilosti svého národního poskytovatele a zájemcům se důrazně doporučuje včas kontaktovat svého národního poskytovatele a ověřit svou způsobilost k účasti, z ČR se patrně mohou zapojovat pouze organizace pro výzkum a šíření znalostí.

Zaměření výzvy:

The overall aim of the Knowledge Hub on Food and Nutrition Security is to foster transnational and multidisciplinary collaboration and networking in order to accelerate, further characterize and to manage the impact of climate change on nutritional make-up of food, and to propose adaptive strategies/measures to ensure food and nutrition security.
The activities of the network may focus on:
- Standardisation and harmonisation
- Data handling, knowledge and data sharing
- Addressing knowledge gaps

 

Aktualitu publikovala Ludmila Součková (Müllerová) 31. 1. 2019.
Úprava 1. 2. 2019 (pokyny MŠMT pro české žadatele).

Nedozvěděli jste se, co jste potřebovali? Našli jste chybu? Prosím, napište nám o tom.

 

 

Publikováno: Čtvrtek 31.01.2019 11:15

Akce dokumentů