E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english PřihlášeníFondy EHP – spolupráce s Norskem: 3. výzva Fondu pro bilaterální vztahy

Ministerstvo financí – Národní kontaktní místo pro Fondy EHP a Norska, prodloužilo 3. výzvu Fondu pro bilaterální vztahy. Žádosti jsou přijímány průběžně do 17. 6. 2021 nebo do vyčerpání alokace výzvy.

Upozornění: 3. výzva je zaměřena pouze na spolupráci subjektů z ČR a Norska. Partnerství s dalšími subjekty z donorských států (tj. s Islandem nebo Lichtenštejnskem) je možné pouze v případě, že je zapojen povinný norský partner.

Pokud zvažujete podání žádosti, kontaktujte prosím v dostatečném předstihu Oddělení projektového řízení (Klára Sobotíková, klara.sobotikova@natur.cuni.cz), aby bylo možné včas připravit všechny náležitosti přihlášky.

Výzva podporuje široké spektrum aktivit, které musí vést k posílení bilaterálních vztahů, spolupráce a zlepšování vzájemných znalostí a porozumění mezi Českou republikou a donorskými státy – v případě této výzvy především s Norskem. Do aktivity musí být zapojen český subjekt (žadatel) a minimálně 1 subjekt z Norska. Poté mohou být zapojeny také další subjekty z ostatních donorských zemí.

Podpořeny mohou být například workshopy, semináře, krátkodobé vzdělávání, sběr dat, výměna odborníků nebo stáže. Maximální výše grantu je 540 340 Kč (20 000 EUR), minimální výše grantu není stanovena (celková alokace je 400 000 EUR). Míra financování je 100%. Kompletní žádost je nutné podat minimálně 2 měsíce před plánovaným začátkem projektu.

 

Aktualitu publikovala Klára Sobotíková 7. 10. 2020.

Nedozvěděli jste se, co jste potřebovali? Našli jste chybu? Prosím, napište nám o tom.

 

Publikováno: Středa 07.10.2020 15:45

Akce dokumentů

Kategorie: