Seminář OPV: Grantové příležitosti v programu H2020

Akce již proběhla, stručné shrnutí a odkazy na prezentace najdete v aktualitě.

Oddělení podpory vědy Přírodovědecké fakulty UK ve spolupráci s Technologickým centrem AV ČR zve na seminář Grantové příležitosti v programu Horizont 2020. Seminář se bude konat ve čtvrtek 4. 2. 2016 (13:00 – 16:00) v posluchárně CH2 , Chemický ústav (Hlavova 8), Přírodovědecká fakulta UK.

Program Horizont 2020 (8. rámcový program EU) je největším programem na podporu výzkumu a inovací v Evropě. Cílem semináře je seznámit účastníky se strukturou programu s důrazem na příležitosti pro výzkumné týmy Přírodovědecké fakulty, doktorandy a postdoky. Na semináři vystoupí národní kontaktní osoby pro Horizont 2020 a o své zkušenosti se podělí úspěšní řešitelé z Přírodovědecké fakulty. Seminář je určen především pro „začátečníky“, kteří mají o programu Horizont 2020 povědomost jen malou nebo žádnou, ale chtěli by se dozvědět víc.

Předběžný program najdete v pozvánce.

Z organizačních důvodů prosíme zájemce, aby se k účasti na semináři zaregistrovali (odkaz pro registraci).

Kontaktní osoby pro Horizont 2020 na OPV PřF UK: Tomáš Palatý a Ludmila Müllerová.
Horizont 2020 na stránkách Přírodovědecké fakulty.

Aktualitu publikovala Ludmila Müllerová 5. 1. 2016.

Publikováno: Úterý 05.01.2016 10:25