Prezentace z informačního dne v Bruselu k H2020 výzvám 2017 v části SC2 Food

Dne 28. 6. 2016 se v Bruselu konal informační den k části SC2 Food (Společenská výzva 2: Potravinové zabezpečení, udržitelné zemědělství a lesnictví, mořský a sladkovodní výzkum a bioekonomika – Societal Challenge 2: Food Security, Sustainable Agriculture and Forestry, Marine, Maritime and Inland Water Research and the Bioeconomy) programu Horizont 2020. Na akci byly představené jednotlivé výzvy (calls) a témata (topics) k podávání projektových návrhů pro rok 2017 (pro Přírodovědeckou fakultu jsou relevantní především grantová schémata RIA, IA a CSA, většina témat má uzávěrku 14. 2. 2017).

Prezentace:

Všechny prezentace a videozáznamy z akce najdete na stránce Societal Challenge 2 Info Week. K dispozici je také zápis z informačního dne pořízený českou kanceláří v Bruselu Czelo.

V rámci Societal Challenge 2 Info Week také proběhla Dissemination event, kde byly prezentovány výsledky a zkušenosti úspěšných projektů programů FP7 a Horizont 2020 v oblasti potravin, zemědělství, vodní hospodářství a bioekonomiky (o akci na stránkách Czelo).

Výzvy v části SC2 Food:

Kontaktní osoby pro Horizont 2020 na OPV PřF UK: Tomáš Palatý a Ludmila Müllerová.

Aktualitu publikovala Ludmila Müllerová 13. 7. 2016.

Publikováno: Středa 13.07.2016 12:45