OP VVV SEMINÁŘE ÚNOR - PRAHA MŠMT

http://www.msmt.cz/strukturalni-fondy/seminare (JEDNOTLIVÉ SEMINÁŘE VČ. FORMULÁŘŮ PRO PŘIHLÁŠENÍ PO ROZKLIKNUTÍ NA ZÁLOŽCE VPRAVO)

5.1) Oblast vědy a výzkumu (prioritní osa 1 a prioritní osa 2, specifický cíl 5)

Seminář je určen pro:

-          Subjekty splňující definici organizace pro výzkum a šíření znalostí dle Rámce pro státní podporu VaVaI (pozn. VŠ, veřejné výzkumné instituce, korporace (včetně obchodních), příspěvkové organizace státu a územních samosprávných celků, organizační složky státu atd.)

-          Další subjekty provádějící výzkum

-          Orgány státní správy a samosprávy, jim podřízené či jimi zřízené organizace (pozn. včetně jejich svazků.)

-          Další subjekty zapojené do řízení a implementace RIS3

-          Další subjekty provádějící výzkum či neformální vzdělávání (propagace/popularizace výsledků VaVaI)

Termín:
10. 2. 2015 od 9 do 12 hodin
17. 2. 2015 od 9 do 12 hodin

5.2) Oblast vysoké školy (prioritní osa 2; prioritní osa 1, specifický cíl 3 a prioritní osa 3, specifický cíl 4)

Seminář je určen pro:

-          Vysoké školy podle zákona č. 111/1998 Sb., o vysokých školách a o změně a doplnění dalších zákonů (zákon o vysokých školách), ve znění pozdějších předpisů

-          Pro specifický cíl 2 prioritní osy 1: Další subjekty podílející se na realizaci cílů tohoto specifického cíle - VŠ, veřejné výzkumné instituce, vyšší odborné školy, korporace (včetně obchodních), orgány státní správy a samosprávy, jim podřízené či jimi zřízené organizace, nestátní neziskové organizace

Termín:
10. 2. 2015 od 13 do 16 hodin