Neoficiální průvodce pro předkladatele projektů Marie Curie Individual Fellowship (MSCA-IF-2016)

Net4Mobility, projekt národních kontaktů pro část Marie Skłodowska-Curie actions programu Horizont 2020 vydal dokument "Survivor's Guide", což je neoficiální průvodce pro předkladatele projektů do výzvy Marie Skłodowska-Curie Individual Fellowships - MSCA-IF-2016 (uzávěrka 14. 9. 2016). Průvodce obsahuje praktické rady a doporučení pro psaní individuálních vědecko-výzkumných projektů MSCA-IF. Je založen na osobních zkušenostech národních kontaktních pracovníků, hodnotitelů a žadatelů.

Průvodce žádném případě nenahrazuje oficiální dokumenty Evropské komise jako je MSCA Work Programme nebo Guide for Applicants - pouze tyto dokumenty jsou oficiální a obsahují závazné informace.

The MSCA-NCP-Net4Mobility’s Survivor's Guide to Marie Skłodowska-Curie actions Individual Fellowships (Call: H2020-MSCA-IF-2016).

O výzvě MSCA-IF-2016 na stránkách Přírodovědecké fakulty.

Pokud pracujete nebo studujete na Přírodovědecké fakultě a podáváte projektový návrh na Marie Skłodowska-Curie Individual Fellowshipsaktuální výzvě jako vyjíždějící výzkumník (fellow) nebo jako školitel, kontaktujte prosím Oddělení podpory vědy - Ludmila Müllerová, ludmila.mullerova@natur.cuni.cz. Budu Vám moci například obratem předávat praktické informace k výzvě nebo podpůrné materiály, jako je tento průvodce. Také se na mne prosím neváhejte obrátit s případnými dotazy k této výzvě.

Kontaktní osoby pro Horizont 2020 na OPV PřF UK: Tomáš Palatý a Ludmila Müllerová.
Horizont 2020 na stránkách Přírodovědecké fakulty.

Aktualitu publikovala Ludmila Müllerová 14. 7. 2016.

Publikováno: Čtvrtek 14.07.2016 09:50