Národní informační den o grantech ERC

Technologické centrum AV ČR ve spolupráci s Univerzitou Karlovou v Praze pořádají Národní informační den o grantech Evropské výzkumné rady (European Research Council, ERC). Akce se uskuteční 1. 9. 2016 v prostorách Akademie Věd ČR (Národní 3, Praha 1).

Cílem informačního dne je seznámit potenciální žadatele o granty ERC a vedoucí pracovníky institucí s filozofií ERC, zprostředkovat jim informace o profilu konkurenceschopných žadatelů, o pravidlech účasti, struktuře projektového návrhu a způsobu hodnocení. Akce je určena jak potenciálním žadatelům o ERC granty, tak zástupcům vedení jednotlivých institucí (univerzit, ústavů AV ČR, výzkumných infrastruktur atd.) a projektovým manažerům.

Předběžný program.
Informace o akci a odkaz na registraci.

V září také proběhne Workshop pro žadatele o ERC Starting a Consolidator granty.

Pokud máte vážný zájem ucházet se o ERC grant, kontaktujte prosím co nejdříve Oddělení podpory vědy (Tomáš Palatý nebo Ludmila Müllerová).

Další informace:

Kontaktní osoby pro ERC na OPV PřF UK: Tomáš Palatý a Ludmila Müllerová.

Aktualitu publikovala Ludmila Müllerová 29. 6. 2016.
Poslední aktualizace 28. 7. 2016.

Publikováno: Středa 29.06.2016 07:00