BROKERAGE EVENT HORIZON 2020 – Výzkum, vývoj, inovace v Ostravě

Dne 11. června 2015 proběhne v Ostravě mezinárodní akce“BROKERAGE EVENT HORIZON 2020 – Research, Development and Innovation”. Událost pořádá Krajská hospodářská komora Moravskoslezského kraje
– partner poradenské sítě pro podnikatele ENTERPRISE EUROPE NETWORK.

Hlavním programem události budou dvoustranná jednání podnikatelů, univerzit a výzkumných organizací. Cílem akce je propojit aktéry v této oblasti, podpořit výměnu nápadů a dále vytvořit nové konzorcium pro projekty VVI, zejména pro ty projekty, které jsou součástí programu Horizont 2020Erasmus+ a Eurostars.

Doprovodný program:

• Semináře: představení podpory pro projekty VVI, případové studie
  • Prohlídky s průvodcem ve výzkumných centrech: IT4Innovations National Supercomputing Centre, Nanotechnologické centrum, Centrum pro energetický výzkum, Institut environmentálních technologií, Oddělení robotiky, atd.

Průběh a registrace:

• Oficiální jazyk události: Angličtina
  • Účast na akci je bezplatná.

Po dokončení registrace můžete svůj profil aktualizovat, vložit logo, Vaši fotografii, pozvat další účastníky události k jednání.

Minulý ročník: Brokerage event 2014

• Zde naleznete přehled všech 169 zástupců společností, výzkumných ústavů a univerzit ze 17 zemí:  České republiky, Estonska, Francie, Izraele, Itálie, Lotyšska, Litvy, Maďarska, Německa, Polska, Portugalska, Rakouska, Slovenska, Slovinska, Španělska, Ukrajiny, Velké Británie. Tito zástupci zrealizovali v minulém ročníku 317+ mezinárodních setkání.

Další informace naleznete na webu akce “BROKERAGE EVENT HORIZON 2020 – Research, Development and Innovation”

vložila: Darina Koubínová

Publikováno: Pondělí 13.04.2015 21:10