Výběrové řízení Erasmus+

Doplňkové výběrové řízení na studijní pobyty v rámci programu Erasmus+ na letní semestr akad. roku 2016/2017 proběhne v úterý 27.9. 2016. Lhůta pro dodání potřebných materiálů je 27.9.2016 do 10 h.
Čas 27.09.2016
od 10:25 do 18:25
Přidat událost do kalendáře Google
vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Doplňkové výběrové řízení na studijní pobyty v rámci programu Erasmus+ pro letní semestr akad. roku 2016/17, tj. první stupeň – nominace z katedry, proběhne v úterý 27.9. 2016. Nejpozději 27.9. 2016 do 10 h dodejte tyto dokumenty:

- Motivační dopis v angličtině (rozsah cca 1 A4) – zde m.j. popište případnou souvislost Vámi zvolené university a předmětů s Vaším odborným směřováním, tématem DP apod.

- Strukturovaný životopis

- Předběžný návrh Studijního plánu se souhlasem školitele (souhlas školitele platí pro studenty NMgr. studia a studenty se zadanou BP)

- pokud máte, tak i případně Jazykové certifikáty dokládající Vaši schopnost absolvovat studium v daném jazyce (nemáte-li takové uveďte své jazykové dovednosti)

Dokumenty přineste osobně Zdeňkovi Janovskému (pracovna Tomáše Herbena, 2. patro, dv. č. 86), případně nechte na sekretariátu katedry v kastlíku.

Zároveň bych Vás rád požádal, abyste si před výběrovým řízením založili přihlášku na danou univerzitu v internetové aplikaci. Nemusíte ji podrobně celou vyplňovat, ale budu/budete mít aspoň přehled o celkových počtech přihlášených studentů a v případě překročení kapacity Vám mohu navrhnout alternativu.

Výsledky výběrového řízení budou zveřejněny 3.10. 2016. Vzhledem k tomu, ež se jedná o doplňkové kolo a většina universit má uzávěrky přihlášek v průběhu října či na začátku listopadu, bude potřeba následně uzavírat studijní plány a dojednávat nominace s garanty borů a programů co nejrychleji. Můžete si podat až 3 přihlášky a nejdéle do 7.10. musíte, pokud jste si podali více přihlášek a byli nominování, oznámit, kterou nominaci přijímáte (pouze jednu).

Pozor! Toto se týká studijních pobytů – na praktické stáže je možné se hlásit v průběhu roku, ale vždy s dostatečným předstihem – nejméně 3 měsíce.

Pro další informace sledujte stránky: https://www.natur.cuni.cz/fakulta/studium/studium-v-zahranici/erasmus?set_language=cs a http://erasmusclub.natur.cuni.cz/. Případné dotazy pište na email Zdeňka Janovského (k nalezení na fakultních stránkách).

Zdraví Zdeněk
Publikováno: Čtvrtek 08.09.2016 03:25