Reprezentační ples fakulty se blíží

23. února 2018 můžeme všichni společně oslavit začátek nového semestru! Stejně jako v předchozích letech bude ozdobou i letošní plesové sezóny tradiční Reprezentační ples Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy. Hudba, tanec, zábava, dobré jídlo, vybrané pití, setkání studentů, kolegů a přátel, to vše v jeden večer a pod jednou střechou Kongresového centra Praha.

Kdy:  23.2.2018 od 20:00

Kde:  Kongresové centrum Praha, 5. května 1640/65, Praha 4, Společenský sál - vchod č.5

Vstupenky na ples budou v prodeji od 24.1.2018 na Oddělení vnějších vztahů, Albertov 6, 1. patro, dv.č.130, 131.  Abyste měli jistotu, že pro Vás lístky budou připraveny, můžete si je objednat také přes fakultní e-shop. Pouze osobní odběr, platba v hotovosti.

Cena vstupenek: 250,- Kč a 350,- Kč.

Další prodejní místa vstupenek na PřFUK:

Knihovna biologie, Viničná 7
Knihovna chemie, Hlavova 8
Knihovna geologie, Albertov 6
Sektretariát Geografické sekce, Albertov 6

Studentská sleva bude přiznána pouze oproti průkazu studenta, průkazu ISIC nebo indexu.

Na plese vystoupí oblíbený Big Band Vladislava Brože. Můžete se těšit také na vystoupení Tanečního studia Impuls nebo diskotéku s písničkami na přání a další. I letos na plese proběhne vyhlášení cen Studentský velemlok.

Těšíme se na Vás v Kongresovém centru Praha v pátek 23. 2. 2018!

Publikováno: Čtvrtek 04.01.2018 11:50