Přírodovědný fotoklub

Přírodovědný fotoklub je zájmový seminář, jehož cílem je sdružovat lidi se zájmem o přírodovědnou fotografii a video. Je otevřený nejen všem studentům Univerzity Karlovy, ale rovněž široké veřejnosti.
Čas 10.02.2015
od 17:00 do 19:00
Přidat událost do kalendáře Google
vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)
  • Pro účast na seminářích není vyžadováno fotografické vybavení. Vlastní techniku potřebují účastníci pouze pro některé specifické workshopy a výjezdy, které však budou tak jako v minulých letech zcela dobrovolné a nepravidelné.
  • Pro studenty nejen naší fakulty je zde výhoda: fotoklub (MB162S09) si lze zapsat v SISu za jeden kredit.
  • První seminář letního semestru akademického roku 2014 / 2015 se bude konat v úterý 17. února 2015 od 17.00 v posluchárně B5 (Viničná 5).
  • Další organizační informace budeme zveřejňovat jak na tomto webu, tak na našem facebookovém profilu.
  • První zmínku o našem fotoklubu již publikoval časopis FotoVideo v rámci rozhovoru s jedním z našich lektorů.
  • Nadstavbou fotoklubu je pak vlastní Seminář vědecké fotografie určený primárně pro motivované bakalářské studenty v rámci programu Bakalář PLUS. Prosíme, nepleťte si tento seminář s vlastním fotoklubem :-)
  • Na viděnou se těší:
    - Martin Černý & Petr Jan Juračka, katedra ekologie

Finální program fotoklubu na letní semestr 2014 / 2015 je stále ještě ve fázi domluvy přednašejících.

Naši partneři jsou:

Publikováno: Středa 28.01.2015 14:45