Workshop: Psaní projektů H2020 z oblasti energetiky a dopravy

Technologické centrum AV ČR pořádá workshop zaměřený na přípravu kolaborativních projektů programu Horizont 2020 (8. rámcový program EU) v oblasti energetiky a dopravy.  Akce se uskuteční dne 14. 1. 2016 v prostorách Technologického centra, Ve Struhách 27, Praha 6.

Účastníci získají základní informace o oblasti energetiky a dopravy v programu Horizont 2020 (některá témata jsou průřezová a zasahují i do dalších oborů, například životního prostředí, chemie nebo sociálních věd), o typech projektů a o zásadách přípravy jednotlivých částí návrhu projektu. Součástí workshopu bude i praktické cvičení. Workshop bude zaměřen na zájemce o účast na přípravě projektu, kteří ale nezamýšlejí projekt koordinovat.

Další podrobnosti a odkaz na registraci v pozvánce (registrace je možná do 12. 1. 2016 nebo do vyčerpání kapacity).

Další informace:

Příklady témat potenciálně relevantních pro Přírodovědeckou fakultu:

Kontaktní osoby pro Horizont 2020 na OPV PřF UK: Tomáš Palatý a Ludmila Müllerová.
Horizont 2020 na stránkách Přírodovědecké fakulty.

Aktualitu publikovala Ludmila Müllerová 10. 12. 2015.

Publikováno: Čtvrtek 10.12.2015 10:50