Workshop pro zájemce o mobilitní granty Marie Skłodowska-Curie

Česká sekce asociace Marie Curie Alumni (Marie Curie Alumni Association, MCAA) pořádá dne 28. 1. 2016 v Centru výzkumu globální změny AV ČR (Bělidla 4a, Brno) workshop ke grantům Marie Marie Skłodowska-Curie zaměřený na zkušenosti hodnotitelů a řešitelů s těmito schématy (pozvánka). Akce je určena pro ty, kdo se chtějí v budoucnu o mobilitní granty Marie Skłodowska-Curie ucházet.

Pro více informací včetně registrace se obracejte na Dr. Manuela Acostu (manuelacosta35@gmail.com).

Další informace:

• Podrobné informace o grantech Marie Skłodowska-Curie v brožuře vydané Technologickým centrem AV ČR.
  • O části Akce Marie Skłodowska-Curie (Marie Skłodowska-Curie Actions, MSCA) programu Horizont 2020 (8. rámcový program EU) na stránkách provozovaných Technologickým centrem AV ČR.
  • O části MSCA na stránkách Evropské komise.
  • Pracovní program pro část MSCA na roky 2016-2017 (v pracovním programu jsou specifikovány jednotlivé výzvy a témata, jejich cíle, data otevření a uzávěrek, přibližný rozpočet atp.).

Kontaktní osoby pro Horizont 2020 na OPV PřF UK: Tomáš Palatý a Ludmila Müllerová.
Horizont 2020 na stránkách Přírodovědecké fakulty.

Aktualitu publikovala Ludmila Müllerová 17. 12. 2015.

Publikováno: Čtvrtek 17.12.2015 11:05